Іменини Корнилія — день Ангела Корнилія

Корнилій завжди знає, що йому потрібно від життя, чого очікує від оточуючих його людей і впевнено просувається по життю, не знаючи перепон. Власникові імені допомагають в цьому величезна працездатність і організованість. Спілкується з людьми ввічливо і коректно, проте періодично перетворюється в дуже стриманого, холодного, суворого людини з непривітними, недружніми манерами.

Він дуже вимогливий до будь-якої дрібниці в зовнішності і характері обраниці. Дружину свою до старості він буде изволить причіпками, але тільки в тому випадку, якщо вона запустить себе і буде виглядати непривабливо. Такі ж вимоги Корнилій пред’являє і до себе, він займається спортом і любить модно одягатися.

Доля: В цьому імені переважають грунтовність, надійність і врівноважена м’якість. Разом з тим воно видає людину, що володіє значним, а іноді і хворобливим самолюбством.

Святі: Корнилій Псковський (іменини 5 березня), Корнилій Комельский (іменини 1 червня).

День Ангела Корнилія

Дослідники розходяться в думках щодо походження і значення цього імені. Більшість вважають, що ім’я римське і утворене від слова «cornu», що перекладається як «ріг», «лук», тому Корнилія називають «рогатим» або «стрільцем». Не меншою популярністю користується версія, за якою воно походить від латинського «корнум», тобто «ягода кизилу». Але існує і грецький варіант трактування імені Корнилій — широкоплечий.

Корнилій Іменини за Церковним Календарем

10 Січня – Корнилій Крыпецкий, прп. /новомуч./5 Березня – Корнилій Валаамский, прмч.; Корнилій Псково-Печерський, сщмч., игумен11 Квітня – Корнилій Псково-Печерський, сщмч., игумен1 Червня – Корнилій Комельский, прп.; Корнилій Палеостровский, Олонецкий, игумен6 Липня – Корнилій Олександрівський, преподобний 4 Серпня – Корнилій Переяславський, прп.3 Вересня – Корнилій Палеостровский, Олонецкий, игумен26 Вересня – Корнилій сотник, сповідник, єпископ Кесарії Палестинской7 Грудня – Корнилій (Удилович), сщмч., ієрей /новомуч./


Залишити відгук