Іменини Кіндрата — день Ангела Кондратія

Чоловік з ім’ям Кіндрат врівноважений, впевнений у собі, сповнений почуття власної гідності, чуйний, завжди готовий прийти на допомогу і надати послугу, але не без розрахунку. Йому не відомі внутрішні терзання, він швидко сходиться з людьми, хороший товариш. Вміє стримувати свої емоції. Оптиміст, чудовий організатор.

Ім’я Кіндрат честолюбний, нерідко набуває декілька спеціальностей одночасно і прагне досягти успіху в кожної з них. Дбайливий син після одруження не залишає батьків і живе разом з ними. Ревнивий. Народжений у грудні Кіндрат — незговірливий, йому важко догодити, вимагає беззаперечного підпорядкування. Його дружині доводиться нелегко. Народжений навесні занадто багато уваги приділяє своїй зовнішності.

Доля: Ім’я Кіндрат означає предрасположеность до життя подвижника. Людина здатна на жертву навіть не заради якоїсь високої мети, а просто тому, що «може собі це дозволити». Як наслідок – нагальна необхідність у присутності «об’єкта додатки». Повинен бути хтось, до чиїх ніг можна «кинути весь світ». А інакше життя не матиме сенсу.

Святі: Кіндрат Никомидийский (іменини 23 березня), Апостол Кіндрат (іменини 4 жовтня).

День Ангела Кіндрата

Чоловіче ім’я Кіндрат має кілька версій походження: за однією, воно походить від грецького слова, що означає «воїн зі списом», а з іншого — має в корені латинське слово, яке означає «широкоплечий». У Росії це ім’я має давні традиції, але в даний час використовується досить рідко, зважаючи старомодним і забутим.

Кіндрат Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Кодрат, сщмч., єпископ Афінський і Магнезийский (70 ап.)15 Березня – Кодрат, мч.17 Березня – Кодрат (Квадрат), мч.23 Березня – Кодрат Коринфський, мч.. [лікар]; Кодрат Никомидийский, мч.8 Квітня – Кодрат, мч.9 Квітня – Кодрат, сщмч.28 Квітня – Кіндрат Месукевийский, Грузинський, мч.4 Травня – Кодрат (Кротат) Никомидийский, мч.4 Жовтня – Кодрат, сщмч., єпископ Афінський і Магнезийский


Залишити відгук