Іменини Климентія — день Ангела Климентія

Ім’я Клим — однолюб і тому дуже ревнивий, одружується пізно, довго і ретельно вибираючи ту, що стане для нього єдиною. Хороший сім’янин, турботливий чоловік, вимогливий і ласкавий вихователь своїх дітей. Якщо Клим народився взимку — упертий, любить сперечатися і доводити своє; «літній» спокійний, добрий, жалісливий, поступливий, мрійник і фантазер, але розпочату справу завжди доводить до кінця; «осінній» Клим розважливий, запальний, не вміє пристосовуватися до людей і обставин. В шлюбі щасливий, але відносини з тещею складаються непросто, зазвичай у нього народжуються дочки. Гостинний, в колі близьких друзів стає балакучим.

Доля: Легкість і запальність – ось, мабуть, найбільш суттєві якості, які визначають енергетику імені Клим, не дарма ж воно тісно пов’язане з образом хвацького рубаки Клима Ворошилова, так і співзвуччя зі словом «клинок» не таке вже слабке. Втім, у звичайному своєму стані Клим найчастіше диво спокійний і навіть безтурботний.

Святі: Климент Анкирский (іменини 5 лютого), Апостол Климент (іменини 5 травня), Климент Римський (іменини 8 грудня).

День Ангела Климентія

Чоловіче ім’я Климент (у церковному написанні — Климентій) походить від латинського слова сlemens, що означає «лагідний», «поблажливий». Воно з’явилося ще в Стародавньому Римі, потрапивши на територію нашої країни з православ’ям, чтящим багатьох преподобних і мучеників з цим ім’ям. В даний час ім’я Климент не користується популярністю, зважаючи старомодним і трохи церковним.

Климент Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Климент, сщмч. (70 ап.). [сподвижник ап. Павла]5 Лютого – Климент Анкирский, Багатостраждальний, сщмч., епископ8 Лютого – Климент Стовпник, прп.8 Березня – Климент, мч.5 Травня – Климент, сщмч.. [сподвижник ап. Павла]13 Травня – Климент Песнописец, прп., ігумен, Студийский17 Травня – Климент Алфанов, Сокольницький, Новгородський, прп. (перенесення мощей)30 Червня – Климент Алфанов, Сокольницький, Новгородський, прп.9 Серпня – Климент, рівноапостольний, єпископ Охридський (Болгарська).23 Вересня – Климент, сщмч.. [сподвижник ап. Павла]8 Грудня – Климент, сщмч., папа Римський


Залишити відгук