Іменини Клавдії — день Ангела Клавдії

Клавдія нехитра натура і це якість їй дуже шкодить за життя. Вона також може довіритися навіть брехливим людині. Проте вміє вчитися на своїх помилках і двічі обдурив її людині не повірить. Чоловік Клавдія є для неї міцною опорою. Він знає, коли потрібно що-небудь їй підказати, де краще її підтримати. Завжди міцно за неї тримається, так як знає, що такої дружини йому точно не знайти. Вона все любить робити самостійно без сторонньої допомоги, але бувають такі життєві ситуації, в яких без допомоги близької людини не обійтися. Цією людиною найчастіше для Клавдії виступає чоловік.

Доля: Вона не володіє природною чарівністю, і дізнатися який насправді вона хороша людина, можна тільки при спілкуванні з нею. Вона рідко виділяється чимось особливим, але старанно вчиться і старанно виконує всі, дані їй завдання. Клавдія не позбавлена амбіція, вони їй просто не важливі.

Святі: Клавдія Римська (іменини 6 січня), Клавдія Коринфська (іменини 31 травня).

День Ангела Клавдії

Ім’я прийшло з латинської мови означало кульгаючи і мало відношення до родової прізвища. Прикметник «клаудус» було одним з епітетів хромоногого бога Вулкана, Гефеста. Клавдія відрізняється спокійним і врівноваженим характером. В дитинстві у неї часто бувають проблеми зі здоров’ям. Вона любить проводити час в суспільстві матері, яка любить її безмежно, але тим не менш Клавдія не стає примхливим і розпещеним дитиною.

Навпаки, вона з дитинства звикає допомагати матері по домашньому господарству, часто готує обіди, а також стежить за молодшими братами і сестрами, причому робить це із задоволенням. Їй також часто довіряють сусідських дітей, так як у Клавдії вролсден-ний талант виховувати і доглядати за маленькими людьми. Клавдія дуже працьовита і наполеглива. Ці якості допомагають їй у навчанні.

Вона не виділяється серед однокласників, не прагне подобатися їм і вчителям, але тим не менш більшість однолітків відчуває до неї симпатію. У дорослому житті Клавдія відрізняється великим терпінням, легко переносить всі негаразди, що випали на її частку. Вона звикла сама вирішувати всі свої проблеми, тому ніколи не обтяжує оточуючих своїми проблемами, а навпаки, сама готова надати посильну допомогу потрапив у скрутне становище людині.

Клавдія — чудова дружина, прекрасна господиня, любляча мати, тому зазвичай її чоловік просто душі в ній не чує. Крім того, володарка цією імені добре заробляє, дуже економна й завбачлива у дрібницях, тому в її родині не буває такої ситуації, що зовсім немає грошей, У Клавдії скрізь все складається вдало: на роботі, вдома, у відносинах з близькими сусідами, але іноді їй шкодить відсутність жіночої хитрості, коли треба зуміти і не збрехати, але й правди не сказати. Вона буває надто прямий у своїх висловлюваннях, що призводить до неприємних наслідків.

Клавдія Іменини за Церковним Календарем

6 Січня – Клавдія Римська, мц.2 Квітня – Клавдія Амисийская (Понтійська), мц.31 Травня – Клавдія Анкирская (Коринфський), мц., дева19 Листопада – Клавдія Анкирская (Коринфський), мц., діва


Залишити відгук