Іменини Кирила — день Ангела Кирила

Також у Кирила є деяка схильність до лідерства. Навіть в іграх він намагається бути провідним, головним чи заводієм. Дуже любить себе і має завищену самооцінку. Іноді ставиться до оточуючих його людей упереджено. Любить похвалу та компліменти. Все виглядає добре.

Дружину вибирає собі не по любові, а за відповідністю собі. Йому важливіше, яке враження вона буде справляти на оточуючих, і як він буде виглядати на її тлі. Йому не важливо, яка жінка в побуті. Але ревнує дружину і намагається не знайомити зі своїми друзями. Як не дивно, рідко зраджує дружині. Навіть якщо вони хочуть всім своїм виглядом показати, що вони люблять жіночу увагу, своїй дружині вони вірні. Правда, часто Кирило змушує дружину ревнувати даремно.

Доля: Кирило допитливий і невтомний в осягненні нового. Їм владно керує честолюбство. Заради того, щоб стати відомим, багатим, знаменитим, він готовий поступитися дуже багатьом. Ще одна риса його — впертість, як не дивно, допомагає імені Кирило долати будь-які перешкоди.

Святі: Кирило Радонезький (іменини 31 січня), Кирило Новоезерский (іменини 17 лютого), Кирило Білозерський (іменини 22 червня).

День Ангела Кирила

За однією з версій (з давньогрецької мови) – господинчик, барчонок. Зменшувальне ім’я Кір Кіріос – володар, владика. Подругою версії (від перського кореня) – сонце Кирило – людина з підвищеною самооцінкою. Комплекси неповноцінності йому майже невідомі, якщо ж вони у нього і є, то оточуючі про це ніколи не здогадаються. Кирило любить покрасуватися, він постійно готовий і чекає того, що його повинні хвалити за його розум, манеру поводитися, гарний одяг, тонкий смак. Тобто Кирило вважає себе «самим-самим», тим, без якого й вода не освятиться, – самим розумним, самим сміливим…

Кирило Іменини за Церковним Календарем

31 Січня – Кирило Олександрійський патріарх; Кирило Радонезький, схимонах. [батько прп. Сергія Радонезького]17 Лютого – Кирило Новоезерский (Новгородський), прп.27 Лютого – Кирило (Костянтин) Філософ, Моравський, рівноапостольний. [учитель Словенська]18 Березня – Кирило, мч.22 Березня – Кирило Севастійський, мч.31 Березня – Кирило Астраханський, прп.; Кирило Єрусалимський, патриарх3 Квітня – Кирило Катанский (Сицилійська), епископ11 Квітня – Кирило Илиопольский, сщмч., диакон11 Травня – Кирило Туровський, епископ17 Травня – Кирило Алфанов, Сокольницький, Новгородський, прп.23 Травня – Кирило Бастийский див.:Кіпріан (Кірін, Кирило) Бастийский, Месопольский, мч.24 Травня – Кирило (Костянтин) Філософ, Моравський, рівноапостольний. [учитель Словенська]3 Червня – Кирило, єпископ, Ростовский22 Червня – Кирило Олександрійський патріарх; Кирило Білозерський, ігумен; Кирило Вельский30 Червня – Кирило Алфанов, Сокольницький, Новгородський, прп.22 Липня – Кирило, сщмч., єпископ, Гортинский15 Серпня – Кирило Римський, мч.19 Вересня – Кирило, сщмч., єпископ, Гортинский11 Жовтня – Кирило Радонезький, схимонах. [батько прп. Сергія Радонезького]23 Жовтня – Кирило Зографский, прмч.11 Листопада – Кирило, мч.20 Листопада – Кирило (Смирнов), сщмч., митрополит Казанський /новомуч./; Кирило Новоезерский (Новгородський), прп. (Набуття мощей)15 Грудня – Кирило Филеот, прп.21 Грудня – Кирило Челмогорский, прп.. [просвітитель чуді]


Залишити відгук