Іменини Кіри день Ангела Кіри

своїм чоловікам Кіри відносяться щиро і ніколи не зраджують їм. Вважають зраду ніж-то незвичайним. Воліють стриманих і острожных чоловіків. Не виносять тиску ззовні. Своїх дітей обожнюють і присвячують їм всю себе. Часто балують своїх дітей, дозволяють їм усе, чого ті захочуть. Звичайно, часто це залишається невиправданим. У професійному плані не особливо старанні. Їм практично все одно, який пост займати яку роботу виконувати. Вони особливо не прагнуть домогтися кар’єрного росту. Ідеальний варіант для Кіри — це робота по дому.

Доля: Вперті, самолюбивые жінки, до того ж гонорові. Принципові і цілеспрямовані, рухаються до мети прямим шляхом. Кілька замкнуті і малоразговорчивы. Це типові інтроверти, глибоко переживають свої неприємності, хоча зовні це майже не видно.

Святі: Кіра Македонська (іменини 13 березня).

День Ангела Кіри

Ім’я Кіра має кілька версій походження. За однією з них, ім’я Кіра походить від грецького імені Кірія, є жіночою формою чоловічого імені Кірос, які переводяться як «повелитель», «пані» («пан»), «владика». За другою версією, ім’я Кіра має перські коріння, походить від «khur» або ж від чоловічого імені Куруш і означає або «сонце», або в переносному сенсі «далекоглядний», близьке за значенням до «промінь світла». Також ім’я Кіра — це жіноче парне ім’я чоловічому імені Кір.

Також ім’я Кіра – це скорочена форма деяких жіночих (Кирила, Кириакия, Кіара, Керкіра, Шакіра) і чоловічих імен (Аввакир, Кір, Кириан, Хрисанф, Кирило). Існує в латинській розкладці написання імені Кіра з двома буквами «р». Жінка по імені Кіра має впертим, суворим, практичним, владним і розважливим характером. Це самозакохана, пихата і прямолінійна особа, однак за її зовнішньої практичністю і строгістю ховається романтична і витончена натура.

Кіра дуже витривала, проблеми і негаразди їй начхати, вона вміло приховує свої переживання. Кіра прониклива і надійна, їй можна довірити секрети. Хоробра і самовпевнена, Кіра не часто може спіймати удачу за хвіст, у житті вона рухається до мети прямим шляхом. Ця жінка – сама суперечливість. В ній строгість поєднується з добротою, а блискучий розум — з невмінням відокремити лестощі від щирості. Лестощі ж взагалі є слабким місцем Кіри, з-за чого нею можна легко маніпулювати.

Кірі чужа дипломатичність, до колег вона проявляє вимогливість до себе – підвищену строгість. Саме її прямота і постійні спроби довести свою перевагу над іншими стають основною причиною проблем у професійній діяльності. Кіра буде відмінним економістом, бухгалтером, керівником. Втілити свої задуми в життя Кіра зможе тільки за наявності помічників і компаньйонів. Кіра – домувальниця. В її сімейних відносинах завжди панують комфорт і душевна гармонія.

Ця жінка буде вірною дружиною і дбайливою матір’ю. Поступлива і спокійна Кіра зуміє створити затишок у своєму домі, вона любить готувати і ще більше любить приймати гостей. Кіра не переносить самотності, тому в її будинку завжди повинно бути шумно від друзів. Сімейне життя Кіри практично завжди складається добре. Незважаючи на свій сильний характер, в сім’ї Кіра готова грати роль «другої скрипки», за умови, що її чоловік буде таким же вольовим і сильною людиною.

У спілкуванні з оточуючими Кіри проявляють себе добрими і чуйними жінками. Вони ніколи не роблять поспішних висновків про оточуючих людей, але якщо вже висловили свою думку, то не поміняють його ніколи. Цим жінкам притаманна здатність до співчуття. Співчуваючи і романтична Кіра допоможе в біді не тільки словом, але і справою, причому, допоможе всім можливим. Завдяки своїй здатності вникати в суть проблеми, до Кірі часто звертаються за порадою. У спілкуванні з подругами Кіра показує себе замкнутої і малоразговорчивой жінкою, яка ніколи не буде розповідати першим зустрічним свої тривоги і хвилювання.

Кіра Іменини за Церковним Календарем

13 Березня – Кіра Берийская (Македонська), прп., дева17 Грудня – Кіра (Оболенська), мц. /новомуч./


Залишити відгук