Іменини Карпа — день Ангела Карпа

Більш легке відношення до життя чудово позбавляє самолюбство від хворобливості, а крім того, завдяки цьому ім’я Карпо не тільки помітно покращує свої взаємовідносини з оточуючими і особливо з близькими людьми, але і знаходить хороше застосування своїм талантам у професії, пов’язаної з технікою, точними науками. Короп готовий піти на ризик в грошових справах. Можуть проявитися незвичайні фінансові здібності, якщо значення імені не дасть захопити себе нездійсненними мріями і аферами.

Короп потребує тепла і любові і підсвідомо шукає її. У нього може бути багато романів, але знайти вірну супутницю життя виявиться важко. У сімейному житті Короп – добрий, розуміючий, люблячий чоловік. Він не одружиться відразу, як тільки познайомиться з жінкою. Для нього дуже важливо зрозуміти, «вона» це чи ні. Якщо Короп буде впевнений, що перед ним – його доля, зволікати не стане.

Доля: Ім’я Коропа є символом надійності. Людина завжди точно знає, що потрібно робити саме зараз.

Святі: Св. апостол Короп (іменини 8 червня).

День Ангела Карпа

Виникло це ім’я в Стародавній Греції, де в перекладі на нашу мову означає «плід» або «плідний». Св. апостол Короп — один із сімдесяти апостолів Ісуса Христа; був супутником Павла під час його апостольських подорожей, проповідував вчення Христа на острові Криті й у Франції, помер у р. Берії, будучи міським єпископом (I ст.).

Короп Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Короп, сщмч., єпископ, Берийский (Македонська) (70 ап.). [учень ап. Павла]23 Лютого – Короп, мч.8 Червня – Короп, сщмч., єпископ, Берийский (Македонська). [учень ап. Павла]24 Вересня – Короп (Ельб), сщмч., прот. /новомуч./26 Жовтня – Короп Фиатирский, Пергамський, сщмч., єпископ


Залишити відгук