Іменини Капитолины — день Ангела Капитолины

Дорослішаючи, Капітоліна буде тільки удосконалити цю межу. Свій винятковий оптимізм дівчинка також забере у доросле життя. У характері власниці цього імені дивним чином поєдналися мужність і жіночність. Капітоліна рішуча, наполеглива, витривала, впевнено рухається до мети і вміє перемагати. Вона займає тверду життєву позицію – її нелегко звести з наміченого шляху. Капітоліна в міру горда і самолюбний. Їй вдається уникати помилок і двозначних ситуацій, а в разі «проколів» найкращим чином виходити з положення.

Доля: Головними якостями жінки з таким іменем будуть врівноваженість, цілеспрямованість і грунтовність. По відношенню до інших людей, до їх достоїнствами і недоліками, вона дуже терпима. Сама від природи наділена величезною душевною силою, вона схильна поблажливо ставитися до слабостей інших, що робить спілкування з нею дуже приємним.

Святі: Капітоліна Каппадокийская (іменини 9 листопада).

День Ангела Капитолины

Рим стоїть на семи пагорбах. Найвідомішим з них вважається Капітолій. Саме звідси й походить ім’я Капітоліна, що з латинської перекладається як «піднесена», «царствена» і може трактуватися як «народжена на Капітолії». Саме від його назви сталося ім’я Капітоліна. Святим покровителем носіїв цього імені є мучениця Капітоліна Каппадокийская.

Головними якостями жінки з таким іменем будуть врівноваженість, цілеспрямованість і грунтовність. По відношенню до інших людей, з їх достоїнствами і недоліками, вона дуже терпима. Сама від природи наділена величезною душевною силою, вона схильна поблажливо ставитися до слабостей інших, що робить спілкування з нею дуже приємним.

Нечасто зустрічається у жінок логічний склад розуму і послідовність зроблять її прекрасним керівником. Серйозне ставлення до життя пом’якшується її веселою вдачею. За що б не взялася Капітоліна, все буде зроблено капітально. Підвищене почуття відповідальності за свої і чужі вчинки аж ніяк не робить її сухою і нудною, навпаки — її душевність і терпимість привертають до неї багато людей.

Сімейна Капітоліна також позитивна і чудово готує, любить збирати гостей. А ось миття посуду – не з улюблених занять. Але її особисте життя не завжди складається щасливо – все ж з чоловіками Капітоліна поводиться трохи дивно. Нерідко вона не може знайти собі відповідну партію і ніколи не виходить заміж небудь буває у шлюбі неодноразово, але все одно закінчує життя в повній самоті.

Капітоліна Іменини за Церковним Календарем

9 Листопада – Капітоліна Каппадокийская, мц.


Залишити відгук