Іменини Калера — день Ангела Калера

Калерія – натура сильна і владна, але нестійка. Вона володіє величезним потенціалом, проте успіх в житті, особливо в сфері людських відносин, буде залежати від того, у яке русло вона спрямує свою енергію. Калерія відчуває свою винятковість і нерідко виставляє це напоказ, але у відносинах з людьми таке випинання не грає на користь.

Доля: Жінка з цим ім’ям рішуча і вольова. Завбачлива. Обережна і рідко потрапляє в двозначне становище, а якщо це трапляється, легко виходить з нього. Злопамятна, образ не пробачає, і здатна на хід, але не буде діяти нишком.

Святі: Калерія Палестинська (іменини 20 червня).

День Ангела Калера

Калерія – натура сильна і владна, але нестійка. Вона володіє величезним потенціалом, проте успіх в житті, особливо в сфері людських відносин, буде залежати від того, у яке русло вона спрямує свою енергію.

Калерія відчуває свою винятковість і нерідко виставляє це напоказ, але у відносинах з людьми таке випинання не грає на користь. Так само, як і зайва емоційність: володарка цього імені переживає почуття дуже глибоко і насичено, і приховувати емоції, особливо негативні, у неї не завжди виходить. Калерія довго буде пам’ятати, що її образили, і навіть, швидше за все, відповість взаємністю. Але ніколи не зробить цього з-за спини: підлість і лукавість їй невластиві.

Саме прямолінійність подобається її колегам і начальству менше всього, що приносить їй чимало клопоту в житті. Єдиний вихід в даній ситуації – переглянути своє ставлення до оточуючих і врівноважити самолюбство з терпимістю. Здорова самокритика і здатність сміятися над собою можуть піти їй на користь.

Калерія дуже жива, темпераментна, енергійна. Вона не любить і часто не вміє визнавати свою неправоту. Але варто похвалити або відзначити сильні її сторони, як вона відразу стає м’якше. Щоправда, лише за умови, що ви з нею чесні та щирі: брехні та підлабузництва Калерія просто не переносить.

Калерія знає свої недоліки і часто шкодує про їх прояві, але не завжди готова боротися з ними: світ повинен прийняти її такою, як вона є. Жінкам Калерія не довіряє і недолюблює їх за схильність до пліток і зради. І вони (в сенсі жінки) це знають. Завдяки тому, що Калерія намагається утримувати свої емоції всередині, зовні вона зазвичай стримана, спокійна і холодна. Але може не втриматися і розлютитися: і тоді рятуйся, хто може!

«Зимові» Калера пізно виходять заміж, але зате вміють створювати домашній затишок: Калерія хороша господиня і дружина, однак занадто схиблена на чистоті і порядку. Калерія дуже пильно вибирає собі супутника життя. Вона розумна, начитана, має багатий духовний світ і шукає собі співбесідника та однодумця. Головне місце в будинку вона звільняє чоловікові, але завжди залишає за собою право сказати останнє слово.

Калерія Іменини за Церковним Календарем

20 Червня – Калерія Кесарийская (Палестинська), мц.


Залишити відгук