День Народження 19 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Динамічні Леви, що відзначають день народження 19 серпня, прийшли у цей світ заради слави і прагнуть завжди бути на виду. Ви володієте відважним духом, жадаєте чудових, яскравих відчуттів і прагнете спробувати всі хоча б раз. Однак вроджене бажання визнання виражено менше, ніж потреба робити все по-своєму. Багато хто з ваших найбільш яскравих акцій сплановані для того, щоб шокувати людей і позбавити їх самовдоволення. Ви володієте талантом збивати пиху з самовпевнених лицемірів, так що будь-Водолій може вам тільки позаздрити.

Для народжених 19 серпня повинно увійти у звичку проходити регулярний огляд у сімейного лікаря. Якщо заздалегідь не спланувати такі візити або постійно відкладати заплановані функціональні дослідження, незначні захворювання можуть перерости в хронічні. Народилася 19 серпня важко поскаржитися на свої нездужання сторонній людині, тому для них особливо важливо встановити контакт з лікарем, яким вони можуть довіряти. Іноді справа доходить до хвороби, перш ніж народжені 19 серпня будуть готові підкорятися суворому режиму, що включає в себе дієту і фізичні вправи. У цьому випадку після обов’язкового медикаментозного курсу лікування треба звернутися до допомоги хорошого психоаналітика, який допоможе подолати тимчасові труднощі. В якості обов’язкової, але необтяжливою навантаження можна порадити плавання. Для народжених у цей день найкраще підійде вегетаріанська їжа, але слід звернутися до їх почуттів, щоб зацікавити їх у цьому. Особливу увагу слід звернути на проблеми з шлунком.

Народжені 19 серпня часто накопичують інформацію, навіть не уявляючи на перших порах її утилітарної цінності. Іноді ця інформація не є особистою, але стосується різних галузей гуманітарних або природничих наук. У цьому випадку народжені 19 серпня виступають в якості ревних хранителів цінних відомостей, до пори до часу недоступних для відкритого користування. Однак, відчувши сприятливий момент, вони розкривають досі невідомі факти з великим галасом і помпою, розраховуючи на певну винагороду за свої труди.

Знак Зодіаку 19 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знакам Вогню, які виділяються наступними якостями: лицарство, різнобічний розвиток, впевненість, привабливість, вірність.

Планета Управитель: Сонце. Зумовлює цілісність, індивідуальність. Сонце сприятливо для більшості чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Її Леви можуть подякувати за надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі, а також брак свободи мислення.

Зодиакально 19 серпня народжуються Леви. Що з’явилися в цей день на світ люди як ніякі інші представники знаку люблять бути в центрі уваги. Вони цікаві, дотепні. Їх із задоволенням запрошують в компанії. Але Львів іноді буває занадто багато. Орієнтовані на себе, вони пригнічують інших людей. Цим пояснюється часте самотність Львів. Народжені 19 серпня вимагають від інших більше, ніж готові давати самі. Зустрічаються серед представників знаку і люди, орієнтовані на сім’ю. Вони дбайливі, тактовні, проникливі. Але Леви завжди залишаються власниками. Зради і зради вони не прощають.

Дії народжених 19 серпня дуже важко прорахувати заздалегідь — вони абсолютно непередбачувані. Одні і ті ж події іноді викликають у них полярно протилежну реакцію. Цілком природно, що люди, знаючи про це, поспішають зарахувати їх до розряду ненадійних людей. Однак це не завжди відповідає істині. Щоб зрозуміти тих, хто народився в цей день, досить пожити з ними пліч-о-пліч протягом нехай навіть зовсім нетривалого часу або попрацювати в одній кімнаті на благо спільної справи. Цього буде цілком достатньо, щоб переконатися в тому, що зовнішня екзальтація — лише ширма, яка приховує порывистую натуру, готову пожертвувати собою, якщо тільки вимагатимуть обставини.

Ті з народжених 19 серпня, хто має великі амбіції, вкрай ревно ставляться до власної кар’єрі. Заздалегідь прораховуючи можливі варіанти на шляху просування до успіху, вони ніколи не допустять необережності, яка здатна звести нанівець всі їхні зусилля. Постійна боротьба за підтримання такого іміджу — це, по суті справи, боротьба з самим собою, але в підсумку вона-то і піднімає індивідуума з самих низів суспільства до його вершин. Народжені 19 серпня вміють використовувати чужі секрети в свою користь. Вони ніколи не помиляться — коли можна розкрити їх, а коли краще притримати при собі. Вони настільки йдуть в ногу з часом, що буквально на льоту вловлюють суть змін, що відбуваються. Таке вражаюче чуття дозволяє їм бути співавторами деяких подій. Народжені у цей день часто є творцями як в соціальному, так і в технічному плані, — їх відкриття нерідко зривають покрив таємниці з воістину заборонених світів. Подібні якості дозволяють бачити в них справжніх архітекторів майбутнього.

Народжені 19 серпня не схильні виставляти свої справжні почуття напоказ. Мало хто може здогадатися, що за усміхненою зовнішністю ховається натура філософа, звик аналізувати все, аж до дрібниць. Однак ті, хто народився в цей день, зовсім не страждають прихованими комплексами неповноцінності. Вони прекрасно знають собі ціну, і для них практично не існує небезпеки впасти в депресію-за несправджені надії. Вони ніколи не упустять можливості спіймати удачу за кінчик хвоста, навіть якщо вона буде пролітати занадто далеко від них.

Чоловік Лев — народився 19 Серпня

Чоловіки, які народилися 19 серпня — володіють наступними рисами: такий чоловік — впливовий, рішучий, ідеалістичний, честолюбний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 19 Серпня

Жінки, народжені 19 серпня, вирізняються особливими якостями: така надійна жінка, впевнена, дисциплінована, шикарна. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 19 Серпня

19 серпня народжуються обдаровані особистості. Вони дуже талановиті. Удача завжди йде з ними по життю. У Левах є природне чарівність. Їм легко спілкуватися абсолютно з усіма людьми. При сприятливих ситуаціях їх чекає колосальний успіх. Домогтися бажаного цим людям не складе праці. Знак зодіаку висуває до них високі вимоги. Народився 19 серпня знак зодіаку Лев, слід прагнути до самовдосконалення, відточувати свою майстерність і не сидіти на місці. Зарозумілість і користолюбство їм слід обходити стороною. Якщо Леви не будуть використовувати свої таланти на благо оточуючих, їх чекають проблеми і нещастя.

Для людей, які народилися 19 серпня знак зодіаку Лев, дуже важливо досягти певного соціального становища в суспільстві. Вони вважають, що це можливо, якщо впевнено рухатися по кар’єрних сходах. У них багато амбіцій. Леви продумують все до дрібниць. Їм складно зробити помилку, вони до всього ставляться серйозно, з розумом. Цим людям дуже важливо мати бездоганну репутацію. Вони легко досягають поставлених цілей завдяки чітко продуманим планом і власним зусиллям.

Багато вважають Львів, народжених 19 серпня, непередбачуваними. Це яскраві неординарні особистості. Їх світогляд відрізняється від оточуючих. Часом поведінка буває непередбачуваним. В цих людях є загадка. Оточуючим складно здогадатися, що ними рухає. У більшості випадків народженим в цей день не довіряють, вважаючи безвідповідальними. Але це не відповідає дійсності. На таких людей завжди можна покластися. У цьому можна переконатися лише в тісному спілкуванні. Заради своїх друзів і близьких вони готові на все, навіть пожертвувати собою. Їх не можна назвати егоїстами, ці люди намагаються працювати на благо колективу.

Народжені 19 серпня знак зодіаку Лев, багато часу приділяють самоосвіти. Їм дуже важливо володіти останньою інформацією, знати про те, що відбувається в світі. Вони вміють збирати її і систематизувати її, скористатися в необхідній ситуації. Завдяки цьому для них не існує безвихідних ситуацій. Їм вдається уникати помилок. Леви не роблять необдуманих вчинків. З них часто виходять видатні вчені. Вони можуть передбачити, що станеться в майбутньому, так як уважно ставляться до подій. Іноді їм вдається розкрити таємниці цивілізацій. А ось секрети інших людей Леви можуть вигідно використовувати для себе. Вони точно знають, коли їх слід розкрити.

Людям вони здаються простими. Але це зовсім не так. Це високорозвинені багатогранні особистості. Просто вони вміло маскують свої почуття і переживання. Народжені 19 серпня знак зодіаку Лев, занадто впевнені в собі. Якщо щось відбувається не так, для них це обертається справжньою трагедією. Вони не люблять програвати. Народилися 19 серпня знак зодіаку Лев, не люблять демонструвати те, що зберігається в них в душі. Люди не здогадуються, що в них ховається філософ, любить копатися в дрібницях. Леви, що з’явилися на світ у цей день, знають ціну собі. Вони не прагнуть перестрибнути дозволене, але і сприятливий шанс, який покращить їх соціальне і матеріальне становище ніколи не упустять. Їм незнайома депресія, так як вони не будують ілюзій.

Любов і Сумісність

Яскрава особистість зі спрагою любові і нових вражень — в інтимних стосунках ви надійні, пристрасні й щедрі. Однак, щоб відчувати себе справді щасливим, вам необхідно задобрювати своє его, а тому партнер повинен постійно доводити вам свою любов і відданість.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

19 серпня народжуються люди, що володіють наполегливістю, силою волі. Вони вміють домагатися бажаного. Заступництво Сонця наділяє людей енергією і мужністю. Народилася 19 серпня вистачає сил на все. Вони жадають знань, готові постійно вдосконалюватися. Високо цінують народилися 19 серпня любов і дружбу. Тил для них часом буває важливіше громадського визнання і слави.

Народилися 19 серпня надто емоційні і свавільні. Ними дуже складно керувати. А ось на посту лідера такі люди відчувають себе в своїй тарілці. Керують вони вміло, грамотно. Це дозволяє добиватися цілей без значних трудовитрат. Народжені 19 серпня люблять бути організаторами. Сфера діяльності при цьому не так вже й важлива. Організаторська діяльність сприяє розкриттю талантів людини, що дозволяє йому проявити свої найкращі якості.

Народжені 19 серпня Леви – кар’єристи. Вони вибирають для себе ті сфери діяльності, де зростання може бути стрімким. Леви впевнено піднімаються кар’єрними сходами. Засмучує їх необхідність зупинитися на досягнутому. Поганий той Лев, який не мріє стати царем царів. Але якщо кар’єрний ріст закінчується, то можна почати інший. Леви швидко переорієнтуються. Вони зосереджуються на спорті, творчості і т. п.

Здоров’я і Хвороби

Левам, народився 19 серпня, важко обговорювати проблеми зі здоров’ям з ким би то не було. Саме тому вони воліють терпіти біль, незручності, а не йти в лікарню. В результаті хвороба запускається, що призводить до серйозних наслідків. Від тимчасових труднощів Леви сильно страждають. Іноді з наслідками хвороби впоратися без допомоги психолога не вдається.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, стійкі, вольові, щасливі натури. Вони наділені особливим шармом, володіють красномовством, дипломатичністю, вміння зачаровувати оточуючих. Все, за що вони беруться, їм вдається. Вони будуть щасливі і досягнуть великих висот. Але їм не рекомендується проявляти гординю, агресію, зневагу до людей. Є загроза втратити нажите, якщо люди будуть йти шляхом зла.

Поради Левам, Народженим 19 Серпня

Самовпевненість часто заважає Леву у професійній діяльності та особистому житті. Більше реалізму, і багатьох проблем вдасться уникнути. Не зволікайте. Навіщо стільки приховувати? Вчіться бути більш відкритими. Хіба тільки, що ви володієте істиною? Остерігайтеся виглядати занадто м’яким. Залишайтеся посередині; не приймайте нічию сторону.


Залишити відгук