Іменини Ізабелли — день Ангела Ізабелли

Як не дивно, поривчастість і непередбачуваність значення імені Ізабелли вживаються з її надзвичайною працьовитістю, особливо в роки зрілості. Потрібно знати, що з Ізабелли виходить грізний противник: якщо вона вступила в конфронтацію, значить, всі можливості компромісу вичерпано і Ізабелла готова серйозно постраждати, але не здатися. З Ізабелли виходить активний і енергійний начальник, який доступний для підлеглих і сам цікавиться їх думкою з будь-якого питання.

Шанувальників у неї безліч: коли один з них стане чоловіком, інші не зникають з поля зору розбірливою кокетки. Ізабелла любить свою сім’ю і ні в чому не може відмовити своїм близьким, навіть якщо це їй не по кишені. У неї можуть бути великі борги. У любові Ізабелла наполеглива і постійна, заради коханого вона готова на все.

Доля: В енергетиці імені Ізабелла найбільше значення мають такі якості, як рухливість, збудливість і чуттєвість. Зазвичай жінка з таким ім’ям дуже темпераментна і відрізняється рідкісною глибиною почуттів.

Святі: Ізабелла Французька (іменини 22 лютого).

День Ангела Ізабелли

Ім’я Ізабелла походить від провансальського імені Isabeu, форми імені Єлизавета, і означає «Бог — моя клятва» або «присвячена Богу». Ім’я Ізабелла дуже поширене в Іспанії та Франції. Багато монархи цих держав носили саме ім’я Ізабелла. В Європі вживається в різних варіаціях цього імені – Ізабел, Ізабель, Ісабель, Исавелла, Ишибел. У російській мові є ласкаві звернення до Ізабеллі — Изабелка, Белла, Білого, Білка, Білочка, Іза. Одна із загальноприйнятих у всіх європейських країнах коротких і зменшувально-пестливих звернень Белла стало самостійним ім’ям і вживається незалежно від імені Ізабелла. Ім’я Бела також є самостійним ім’ям. Ім’я Ізабелла згадується у православних святцях.

Ізабелла Іменини за Церковним Календарем

22 Лютого – Ізабелла Французька /католич./13 Червня – св. Ізабелла /католич./21 Липня – св. Ізабелла /католич./


Залишити відгук