Іменини Іі — день Ангела Іі

Дуже збудлива, хоча це її властивість ховається під зовнішньою холодністю. Вразлива і чутлива. Не кар’єристка, в ній мало честолюбства. Схиблена на чистоті: її практично неможливо побачити без ганчірки у руці, якою вона стирає невидимий пил.

Доля: Вона дуже самолюбний і ранима, представляючи собою такий собі клубок почуттів і нервів. З іншого боку, ця нескінченна боротьба зі своїми почуттями загартовує Ію і робить її дуже вольовою жінкою.

Святі: Ія Персидська (іменини 24 серпня).

День Ангела Іі

Одним із самих головних позитивних і, одночасно, негативних якостей Іі є наполегливість. Завдяки своєму твердому характеру носителька настільки рідкісного імені може досягти небувалого кар’єрного росту та поваги оточуючих. Однак з-за того ж впертість, невміння поступатися Ія може позбутися дружнього розташування тих людей, які їй дійсно дороги.

Важко сказати, що ж насправді цікавить Черв, адже вона так часто змінює свої захоплення! Ія відрізняється безмежним життєлюбством і приділяє увагу всьому, що зустрічається на її життєвому шляху! Її можна назвати интеллектуалкой: Ія любить читати книги, відгуки про яких чула від знайомих і друзів. Однак не тільки бестселери захоплюють таку різнобічно розвинену особистість, як Ія: іноді вона звертається до класики літератури і легко може підтримати розмову цитатою з якого-небудь безсмертного твору!

Ие властива природна інтелігентність. Вона вміє не тільки красиво перемагати, але й достойно терпіти поразку. Гордість і самодостатність Іі приваблюють чоловіків. Як правило, у цієї витонченої дівчини завжди є кілька прихильників, готових виконати будь-який її каприз. Ія ж тримає їх на деякій відстані і не поспішає сповна віддатися почуттям!

Самолюбна Ія ретельно придивляється до всіх претендентів на її серце, аналізує сумісність характерів з тим чи іншим чоловіком. Як правило, перший досвід подружжя закінчується для Іі розчаруванням, але довго терпіти тягар самотності вона не стане! Марш Мендельсона може сповістити про початок нового заміжжя Ші вже незабаром після її розлучення. Ія – прекрасна господиня! Вона отримує справжнє задоволення від приготування смачної їжі і рукоділля.

Ія Іменини за Церковним Календарем

17 Серпня – Явдоха (Ія) Римляныня, Персидська, прмц.24 Вересня – Євдокія (Ія) Римляныня, Персидська, прмц.


Залишити відгук