Іменини Ісаакія — день Ангела Ісаакія

До роботи Ісаак ставиться серйозно, однак фанатизму не проявляє. У всьому він керується розумом, а не пристрастю. Свою впевненість Ісаак черпає у свідомості того, що поступає по совісті. Вибираючи професію, Ісаак більше дивиться на її корисність для суспільства, ніж на престижність. Він чудово розуміє, до чого прагне. Найбільші успіхи чекають Ісаака на терені, де потрібно безкорисливий і компетентна людина. Наполегливість і врівноваженість, яку Ісаак часто проявляє в роботі, не завжди добре впливають на його кар’єрі. За складом характеру чоловікові легше починати свою власну справу, ніж бути під чиїмось керівництвом. Маючи над собою начальство, Ісаак часто забуває про нього, ігнорую деякі його вимоги. А це може дуже негативно позначитися на долі чоловіка.

Ісаак прагне до домашнього затишку. За характером цей чоловік дуже высоконравственен. Так само, як і в справах, в особистому житті Ісаак прагне діяти по совісті. Тому чоловік прагне уникати спокус, намагається приховувати свої пориви і бажання. Чоловік з цим ім’ям заразливо темпераментен. Перебуваючи біля нього, люди ніби відтають. Ісаак чарівний і добрий, що привертає до себе друзів і заробляє популярність серед них. Чоловік з цим ім’ям легко викликає довіру до себе. Іноді створюється враження, що він призначений для якоїсь особливої місії. Гостей, що приходять до Ісаака в будинок, чоловік прагне саме обігріти біля домашнього вогнища, а не вразити пишністю.

Доля: У російському звучанні енергетика імені Ісаак володіє надзвичайною широтою і плавною рухливістю. Воно як море, яке, здається, може вмістити в свої глибини все і вся, але при цьому абсолютно не змінить свої обриси.

Святі: Ісаак Синайський (іменини 27 січня), Ісаак Далматський (іменини 16 серпня, 12 червня).

День Ангела Ісаакія

Ім’я Ісакій – єврейське ім’я, що означає «він засміявся». Ім’я Ісакій – це церковна форма єврейського імені Ісаак, яке давалося не тільки священнослужителів, але і мирським людям. По біблії, Сара, дружина патріарха Авраама, вислухавши в глибокій старості передбачення, що у неї народиться син, з недовірою засміялася. Син народився, і був у зв’язку з цим названий саме так. Дослівно означає «він буде сміятися». Цілком можливо, що спочатку займенник «він» заміняло назва Бога. В цьому випадку ім’я можна перевести як «Радість Господнього». Ім’я Ісакій не вживається не в церковному середовищі. Аналоги цього імені – Ісак, Айзек, Іцхак.

Серед християн особливо шанується Ісаакій Далматський — преподобний, який був ігуменом обителі Далматской. Петро Перший, народжений у день вшанування пам’яті цього святого, вважав його своїм покровителем. І в пам’ять про Исаакии Далматском була закладена церква в Санкт-Петербурзі, на місці якої згодом був побудований Ісаакіївський собор. З тих пір святий Ісаакій Далматський вважається покровителем Санкт-Петербурга.

Ісаакій Іменини за Церковним Календарем

8 Січня – Ісаакій Оптинський (Бобриков), сщмч., архим /новомуч./27 Січня – Ісаак Синайський, прмч.10 Лютого – Ісаак Сірін, Ниневийский, епископ27 Лютого – Ісаакій Печерський, затворник4 Квітня – Ісаакій Далматський, сповідник, игумен11 Квітня – Ісаакій, прп.25 Квітня – Ісаак Сірін, Сполетський (Італійський), прп.17 Травня – Ісаакій Алфанов, Сокольницький, Новгородський, прп.31 Травня – Ісаак Бет-Селевкийский (Перська), сщмч., епископ12 Червня – Ісаакій Далматський, сповідник, игумен30 Червня – Ісаакій Алфанов, Сокольницький, Новгородський, прп.16 Серпня – Ісаакій Далматський, сповідник, игумен4 Вересня – Ісаакій I Оптинський, прп.29 Вересня – Ісаак Феодосиопольский (Эрзерумский), мч.4 Жовтня – Ісаакій Кіпрський, епископ5 Жовтня – Ісаак, мч.3 Грудня – Ісаакій (Ісакій Перська, сщмч., єпископ


Залишити відгук