Іменини Іраклія — день Ангела Іраклія

Людей з таким ім’ям можна зустріти серед журналістів, хірургів, художників, акторів, програмістів. Іраклій зазвичай батько дочок, в яких він душі не чає. Але в будинку всі господарські турботи лягають на плечі дружини. Для Іраклія головне — його робота. Іраклій — людина слова, за що особливо любимо друзями. Обов’язковим і вимагає того ж від інших. Ніколи не обіцяти того, чого не зможе напевно виконати. Мова його завжди логічна і конкретна. Не любить вести порожніх розмов, хоча співрозмовник і оповідач він прекрасний.

Іраклія відрізняє величезна працездатність: він у стані глибокої ночі засидітися за письмовим столом і бадьорим піднятися з першими півнями. Він може бурхливо реагувати на несправедливість і не стримати сльози радості при вигляді чужого щастя. Це натура чутлива і емоційна. З трепетом ставиться до своїх близьких, відчуваючи постійне занепокоєння за їх долю.

Доля: Іраклій — натура відважна, агресивна. Це твердий, сильний, мужній чоловік, схильний до бравади. Абсолютно недисциплінований, палкий і пристрасний. Його стихія — подвиг. Він гордий, великодушний, шляхетний і відважний. Непомірне честолюбство Іраклія допомагає йому долати будь-які перешкоди.

Святі: Іраклій Севастійський (іменини 22 березня), Іраклій-воїн (іменини 4 листопада).

День Ангела Іраклія

Ім’я Іраклій має грецьке походження. Складається з двох смислових частин: перша вимовляється як «хера, іра, гера» — Гера (богиня), а друга «клеос» — «слава». Тому ім’я означає «слава Гери». Ім’я Іраклій також вимовляється як Геракл, Іракліс. В православ’ї вживалося похідне ім’я – Ираклид. Це ім’я згадується як у православних, так і католицьких святцях.

Іраклій Іменини за Церковним Календарем

22 Березня – Іраклій Севастійський, мч.31 Травня – Іраклій Афінянин, мч.10 Червня – Іраклій (Мотях), сповідник, схим /новомуч./27 Липня – Іраклій, мч.4 Листопада – Іраклій Адрианопольский, мч.6 Листопада – Іраклій, мч.


Залишити відгук