Іменини Ираиды — день Ангела Ираиды

Жінка з цим ім’ям не дуже товариська, намагається ні з ким особливо близько не сходиться, у неї мало подруг. Пунктуальна, обов’язкова та акуратна жінка, вона не любить, коли хтось запізнюється або не виконує своєї обіцянки. Але і сама Іраїда самокритична і сувора до себе. Часто тримає навколишніх на деякій відстані. Але до своїм численним друзям дуже уважна. Відносини з ними підтримує постійно, запрошуючи до себе в гості, допомагаючи їм.

Доля: Іраїда зазвичай дуже сувора, а часом, зарозуміла жінка. А іноді навіть здається іншим байдужої і холодною. Але це зовсім не так, просто вона завжди і в усьому проявляє стриманість.

Святі: Раїса (Іраїда) Олександрійська (іменини 18 вересня і 6 жовтня).

День Ангела Ираиды

Іраїда, навіть будучи маленькою дівчинкою, рідко виявляє позитивні емоції. Вона зарозуміла і зарозуміла. Іраїдою ніколи займатися справами по дому, допомогу батькам або сестрам братам – вона зайнята власними досягненнями, їй потрібно бути кращою серед однолітків. Вона прагне до лідерства, любить командувати і нав’язувати свою думку. Її здібності до навчання дозволяють їй бути кращою, але і цілеспрямованість Ираиды, і напористість роблять свою справу.

Її важко назвати чуйною, найбільше Ираиду цікавлять проблеми її власні, турботи і біди інших мало хвилюють Ираиду. В силу складності характеру у неї мало друзів, Іраїда з працею йде на контакт, їй складно знайомитися з людьми. Може мати непоганими спортивними даними, Іраїда витривала, терпляча до фізичного болю і швидка. Невдачі переживає спокійно, вміє зробити вірний висновок, щоб наступного разу уникнути подібної помилки.

Вона прагне отримати освіту, вибирає вуз найпрестижніший, і там теж намагається бути першою. Іраїда не схильна до імпульсивності, кожен крок продумує і прораховує. Вона не піддається паніці, у складній ситуації здатна діяти швидко і рішуче. У неї мало друзів, але дорослішаючи, вона розуміє їх значення у своєму житті, тому всіляко намагається бути з ними доброзичливою і розуміючою. Дівчина Іраїда перетворюється з холодною особи в стриману жінку, вона вже не так критична до недоліків інших, але те, що Іраїда не терпить в собі, вона ще більше не терпить в інших.

Вона акуратна, чистоплотна і бридлива. Одягається по останній моді, завжди добре виглядає, віддає перевагу здоровий спосіб життя і правильне харчування. Любить виділитися з натовпу, привернути увагу оригінальністю зовнішнього вигляду і висловлюваннями. У Ираиды багато шанувальників, багато пропозицій і можливостей, але зв’язати себе сімейними відносинами вона не поспішає. Ираиду приваблюють чоловіки заможні і відбулися як особистості.

Вона багато чого може досягти сама, їй по плечу керівні посади, Іраїда вміє заробляти. В колективі її вважають черствою і сухий – Іраїда підтримує суто ділові стосунки на роботі, ніколи не зближується з колегами. Вимагає від співробітників пунктуальності, чіткого виконання обов’язків та професіоналізму. Іраїда ініціативна, вміє ризикувати там, де це потрібно.

У сімейних відносинах, які Іраїда відкладає, роблячи кар’єру, не завжди все гаразд. Іраїда зразкова господиня – у її будинку завжди порядок і затишок, але стосунки з домочадцями часом напружені, вона намагається бути авторитетом у всьому, не прислухаючись до бажань і думку близьких, особливо це видно у відносинах з чоловіком. Іраїда легко може розірвати шлюб. Любить приймати гостей, вражаючи їх достатком на столі і вмінням вести господарство.

Іраїда Іменини за Церковним Календарем

18 Березня – Іраїда, мц.7 Серпня – Іраїда, исповедница /новомуч./18 Вересня – Раїса (Іраїда) Олександрійська, Антинопольская, мц., дева6 Жовтня – Раїса (Іраїда) Олександрійська, Антинопольская, мц., діва


Залишити відгук