Іменини Іони — день Ангела Іони

Дорослим зберігає щиру прив’язаність до рідних, уважний і ніжний з матір’ю. Обирає професію, пов’язану з мистецтвом: може стати актором, музикантом, музикознавцем, володіє природним даром педагога. Годинами може пояснювати дітям одне і те ж, дуже терплячий і витриманий. Не прагне зробити запаморочливу кар’єру, воліє просто займатися улюбленою справою. Захоплюється колекціонуванням, може збирати спеціальну літературу в свою бібліотеку, багато грошей витрачає на книги.

В екстремальних ситуаціях Іона не вміє збиратися: розгублюється, не знає, за що йому хапатися в першу чергу. Йому потрібна підтримка близьких, щоб подолати труднощі. Сімейне життя Іона не буде простою. Дружині Іона доведеться прийняти той факт, що домашні справи повністю будуть на її плечах, оскільки для імені Іон робота буде завжди знаходитися на першому місці. Добре, якщо сам Іона розуміє свою важливість як годувальника, оскільки матеріальний питання для нього не стоїть на першому місці, і він може навіть не підозрювати про те, що його близькі люди потребують більшої грошовому забезпеченні.

Доля: Іона — глибокий мислитель і обдарована особистість. Значення імені любить працю і відданий своїй роботі. Намагається зробити все і дуже засмучується при невдачах.

Святі: Преподобний Іона, митрополит Московський (іменини 13 квітня), св. пророк Іона (іменини 5 жовтня).

День Ангела Іони

Давньоєврейського походження — «терплячий». За іншими джерелами — від давньоєврейського «голуб». В Біблії Іона — один з малих старозавітних пророків. Коли Господь послав його проповідувати до поган до Асирії, Іона злякався і хотів поплисти на кораблі на батьківщину. Проте у морі розігрався шторм, і команда корабля, вирішивши, що це покарання Господнє, викинула Йону за борт. У морі Іону проковтнув величезний кит, в утробі якого пророк перебував до тих пір, поки не розкаявся у своєму відступництві. Після покаяння кіт випустив його на берег, і Йона відправився в Ассирію.

Іона Іменини за Церковним Календарем

11 Лютого – Іона Великопермский, Устьвымский, епископ5 Березня – Іона Валаамский, прмч.10 Квітня – Іона Климецьку (Клименецкий), Олонецкий, прп.; Іона Перська, мч.11 Квітня – Іона, прп.13 Квітня – Іона, митрополит Московський і всієї Руси9 Червня – Іона, митрополит Московський і всея Русі (перенесення мощей)18 Червня – Іона Пертоминский, Соловецький, прп. (Набуття мощей)19 Червня – Іона Великопермский, Устьвымский, єпископ Іона Климецьку (Клименецкий), Олонецкий, прп.25 Червня – Іона Пертоминский, Соловецький, прп.28 Червня – Іона, митрополит Московський і всієї Руси4 Липня – Іона (Санков), прмч., ієром. /новомуч./17 Липня – Іона Липсийский, (інший), мч.; Іона Липсийский, мч.. переміщення вантажів: Неділя після 27 июня5 Жовтня – Іона Палестинський, ієромонах; Йона Ящезерский, прп.; Іона, пророк, з 12 малих пророков17 Жовтня – Іона Казанський, прп.. [НК]21 Жовтня – Іона (Лазарєв), сщмч., єпископ, Велижский /новомуч./18 Листопада – Іона, архієпископ, Новгородский28 Грудня – Іона Печенгский, Калуський, прп.


Залишити відгук