Іменини Іоанни — день Ангела Іоанни

Вони не чекають нагороди за свій альтруїзм, більш того, люблять приносити людям приємне та дарувати маленькі радісні сюрпризи ледве не потай — просто така їхня внутрішня потреба; вони приносять людям добро так само природно і непомітно, як дихають. Але про це дивовижному якості Іоанни знають тільки дуже близькі люди. З боку ж вона справляє враження малоразговорчивой, владної і навіть кілька сварливою особи.

Вийшовши заміж, Івана найчастіше не працює, намагається стати зразковою дружиною, проте не вміє вести господарство, готувати не любить. У сімейному житті терпляча, свій норовливий характер, як уміє, стримує, однак зі свекрухою не ладнає. Перший шлюб її може не скластися, другий буде більш вдалим.

Доля: Івана — хороша дружина і мати. Вона не терпить обману і зради і йде, незважаючи на обставини. Вона прониклива і здатна до переможного кінця відстоювати свою точку зору.

Святі: Івана Мироносиця (іменини 10 липня).

День Ангела Іоанни

Ім’я Іоанна — це жіноча форма імені Іоанн, вживаного в сучасності як Іван або Ян. У перекладі з давнеиудейского Івана означає «помилувана Богом». Це ім’я носили багато королеви Франції, де воно звучало як Жанна. В російській мові цього імені найбільш близьке ім’я — Іванна, а лагідно зверталися (Іванка, Ваня, Верба). Але також родинними іменами є і Яна, і Яніна, і Джейн, і Джоан.

Іоанна Іменини за Церковним Календарем

15 Травня – Івана Мироносиця. Переміщуваний: в Тиждень св. дружин-мироносиц10 Липня – Івана Мироносиця


Залишити відгук