День Народження 18 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Яскраві, пристрасні Леви, народилися 18 серпня, володіють прекрасною можливістю духовного зростання і набуття матеріального благополуччя. Природжений лідер і незалежний мислитель, ви терпіти не можете діяти за вказівкою інших, але без коливань віддаєте власні розпорядження. Тим не менше ви розумієте людей, а в роботі проявляєте себе самовідданим борцем за справедливість. Ви не терпите нерівності або дискримінації. Природжений воїн, ви нікого і нічого не боїтеся. Стикаючись з утиском і експлуатацією, ви не соромитеся демонструвати свій вибуховий темперамент.

Народжені 18 серпня досить сприйнятливі для того, щоб підтримувати своє здоров’я в хорошому стані, а завдяки їх великій повазі до особистого досвіду вони завжди більш уважно прислухаються до порад друзів і знайомих, ніж до книжкових знань. Однак вони зазвичай бувають занадто зайняті, щоб приділяти достатньо часу здоров’ю. Оскільки вони дуже вимогливі до себе і їм доводиться одночасно вирішувати безліч проблем, їх розклад слід включити регулярні проміжки денного відпочинку. Якщо вони хочуть, щоб їх мотор працював без перебоїв протягом усього життєвого шляху, в першу чергу потрібно налагодити нічний сон. Відпустка для них не розкіш, а необхідність. Дотримання збалансованої дієти з мінімальним вмістом м’яса і цукру і розумний вибір злакових і овочів допоможе їм не зійти з дистанції раніше часу.

Народжені 18 серпня, навіть стикаючись з дійсно серйозними проблемами, долають їх на подив легко. Як би ні була успішна і щаслива життя цих люден, чималі труднощі немов спеціально виникають для того, щоб зайвий раз випробувати їх характер. Будучи натурами безумовно емоційними, народжені в цей день переживають біди і мінливості долі на більш глибокому рівні, ніж більшість оточуючих. Тим не менше це рідко робить їх нещасними, оскільки вони по-справжньому впевнені в тому, що певних успіхів на шляху просування до досконалості, який, до речі, ніколи не буває легким, можна досягти лише за допомогою послідовного придбання життєвого досвіду, і негативного в тому числі. Навіть найпалкіші дискусії не здатні переконати їх в існування якої-небудь реальної заміни емпіричним зіткнень.

Знак Зодіаку 18 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до вогненним знакам, які володіють наступними якостями: величність, безкорисливість, шляхетність, лицарство, рішучість.

Планета Управитель: Сонце. Його «дари» Леву — індивідуальність, самодостатність. Сонце сприятливо для всіх чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Відповідальна за брак незалежності, а також надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі.

В цей день народжуються Леви, але не зовсім звичайні. Вони, як і інші представники знаку, лідери, індивідуалісти, ідеалісти. Але народжені 18 серпня дуже чутливі, навіть ранимі. Хоча Леви намагаються це ретельно приховувати. Вразливість для них те саме уразливості. А лідер не може бути слабким. Сильними сторонами особистості Лева, народженого 18 серпня, є безсторонність, допитливість, справедливість. Вони в міру є демонстративні, відкриті у спілкуванні. Але особистість Лева простою не назвеш. Цей індивідуаліст часто буває непередбачуваним.

Наперекір обставинам вони борються за оприлюднення особистої точки зору на життя, що, може бути, і є важким завданням, але все-таки цілком виконуваної для тих, хто народився в цей день. Найчастіше проблеми, з якими стикаються народжені 18 серпня, виникають при мимовільному участю тих, хто постійно оточує їх у повсякденному житті, — від дружини (чоловіка) і дітей віком до продавщиці в сусідньому магазині. Однак якщо явне невміння інших справлятися зі своїми обов’язками деяких буде просто дратувати, то народжені в цей день швидше зроблять всі необхідні заходи для того, щоб надати людині, що потрапила у скрутну ситуацію, необхідну допомогу.

Народжені 18 серпня схильні розглядати проблеми, що виникають як можливість досягнення ще більшого успіху на шляху до поставленої мети. Як правило, одна з цих проблем нерідко займає центральне місце в їхньому житті і перетворюється у тривалий, а часом навіть непримиренне протистояння. І все-таки народжені в цей день стоїчно переносять незліченні труднощі і позбавлення, здатні зломити менш стійких індивідуумів. Хоча їх битвам немає кінця, саме в них полягає щастя цих справді героїчних людей.

Народжені 18 серпня не схильні скаржитися, більш того — їм огидна сама думка про те, що хтось буде вважати їх професійними страдальцами. Вони намагаються зустрічати виклики долі з гідністю і вирішують проблеми по мірі їх появи. Їх бачення світу така, що він, на жаль, з роками не тільки не виправдав їх кращі сподівання, але і змусив грунтовно переглянути своє місце в ньому. Однак це зовсім не привід, щоб плакатися в жилетку першому зустрічному, краще вже підтягнути пояси і принаймні намагатися не піддаватися обставинам. Не будучи ні оптимістами, ні песимістами, ні відкритими, ні стриманими людьми, вони є реалістами, які передусім прагнуть побачити речі такими, які вони є насправді, і при цьому витягти максимум вигоди із ситуації. Одне абсолютно точно — народжених 18 серпня важко вибити з сідла, вони тут надовго, навіть якщо життя більше схожа на виживання.

Чоловік Лев — народився 18 Серпня

Чоловіки, які народилися 18 серпня — відрізняються наступними якостями: такий чоловік — відкритий, веселий, теплий, лідер. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 18 Серпня

Жінки, народжені 18 серпня, не схожі на інших такими властивостями: така жінка тепла, дисциплінована, віддана, яскрава. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 18 Серпня

Народжені 18 серпня знак зодіаку Лев, підпадають під вплив сонця, що і визначає їх вогненний темперамент і характер. Це пристрасні чоловіки і жінки, які знають собі ціну і всіма силами доводять свій високий соціальний статус. Вони прагнуть бути керівниками і лідерами, які можуть бути надмірно великодушні і лояльні. Почуття страху для Лева щось міфічне і нереальне. Секрет їхньої сили – віра в себе і в свій шлях. Головним ворогом цього знака вважається гордість, яка може погубити Лева. Вони не люблять темряви, тому живуть біля відкритого джерела тепла і світла.

Люди, народжені 18 серпня знак зодіаку Лев, ще в дитинстві розуміють відповідальність правильного вибору професії, де вони зможуть розкрити себе з кращого боку. Це великі трудівники, які не терплять підкорятися, грати другу скрипку. Завжди прагнуть бути в лідерах, ніжачись у променях слави і визнання. Тому для Лева стане кращим варіантом або працювати на себе, або займати керівну посаду. Вони гарні в сфері політики, культури, шоу-бізнесу. Люблять отримувати за свою працю великі гроші, але ще більше їх витрачають, пускаючи на вітер.

Лев – знак зодіаку, сприятливий для чоловіків. Для жінки-Лева важко реалізувати свої романтичні амбіції, тому що важко знайти чоловіка, який запропонує їй місце королеви на що вони завжди розраховують. Левиці прагнуть мати впливового і багатого чоловіка, тому довго не виходять заміж, перебираючи кандидатури своїх кавалерів. Чоловіки, народжені 18 серпня, знак зодіаку Лев, навпаки – обсипають своїх обраниць дорогими подарунками не шкодуючи ніяких грошей. Вони не відрізняються ніжністю, але дуже пристрасні. Вчасно сказаний комплімент для Лева означає багато чого, може навіть на якийсь час зробити їх павичем, так вони ласі на лестощі.

Любов, народжених 18 серпня знак зодіаку Лев, яскраве свято, який повинен бути з усіма дорогими і галасливими атрибутами: феєрверками, красивим вбранням і дорогим застіллям. Якщо Лев не знаходить відгуку в серці свою обраницю чи обранця, вони перетворюються в дуже злі особистості, які приберуть зі свого шляху кожного, хто не оцінить їх по достоїнству. Незважаючи ні на що, перед вибором високого соціального положення і любові, Лев вибирає друге.

Любов і Сумісність

В любові, як і в житті, ви імпульсивні і спочатку говорите, а потім думаєте. Якщо ви дозволите серцю управляти головою, то можете настільки поринути в романтичні мрії про ідеал, що можливість щасливого сімейного союзу загубиться в безплідних фантазій.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

В цей день народжуються імпульсивні, яскраві особистості зі специфічним поглядом на світ. Зірки наділяють їх творчими здібностями, лідерськими якостями. Народилися 18 серпня люблять самостійно приймати рішення, не схильні працювати в команді. Але тим не менш виходять відмінні лідери. Організаторськими здібностями народилися 18 серпня наділені сповна.

Леви, народилися 18 серпня, – борці за справедливість. Вони часто вибирають юридичну сферу діяльності. Також Левам комфортно у творчості. Головне, щоб була можливість рости професійно.

Здоров’я і Хвороби

У народженого 18 серпня Лева занадто мало часу для догляду за здоров’ям. В цьому його слабкість. На жаль, Леви нерідко сходять з дистанції в самий невідповідний для них момент. Так, в руки щасливих конкурентів спливають перспективні проекти, поки Леви проводять час на лікарняному ліжку, довівши захворювання до критичної точки. Уникнути проблем представникам знака допоможе профілактика хвороб, здоровий спосіб життя. Особливу увагу рекомендується приділяти відпочинку. Відпустка для народженого 18 серпня Лева – необхідність.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з суперечливим характером. У них поєднуються агресія з благородством, запальність, нестриманість з терпінням. Вони часом непередбачувані, і це заважає їм у житті. Люди намагаються не мати з ними справи, тому що вважають їх ненадійними партнерами, спроможними у будь-який момент підвести. У фінансовій сфері у них будуть злети і падіння. В особистому житті можуть бути проблеми, пов’язані з невірністю і надмірною самостійністю.

Поради Левам, Народженим 18 Серпня

Для Лева важливо не перепрацьовувати. Робота без відпустки протягом 5 – 10 років далеко не козир. Біль не завжди необхідна; подолання — не єдиний шлях досягти успіху в житті. Не надто йдіть у себе. Приділяйте увагу своєму здоров’ю, і перемоги на професійному поприщі не змусять себе чекати. Насолоджуйтеся виходом у світ. Вчіться відпочивати і розслаблятися.


Залишити відгук