Іменини Інокентія — день Ангела Інокентія

Коли у Інокентія з’являється сім’я, він допомагає дружині по господарству, навіть робить все за неї. Ці якості він отримав від матері. Свою сім’ю ставить понад усе, дорожать нею. Часто любить усамітнюватися, бути наодинці із самим собою. Інокентія завжди акуратні і охайні, відносяться гидливо до тих, хто не стежить за собою. У нього завжди є яке-небудь домашню тварину, часто підібране на вулиці, так як він дуже жалісливо ставиться до тварин. Любить міркувати логічно. Часто вивчає іноземні мови.

Доля: Інокентій поєднує в собі одночасно талановитість, навіть геніальність, яку він може відкрити світу, і слабкий, безвольний характер, повне невміння ставити перед собою цілі. Головний стрижень його інтерес. При наявності оного Інокентій докопається до суті явища, якщо ж інтерес втрачається, то Інокентій не стане засмічувати голову звичайною цікавістю.

Святі: Інокентій преподобний (іменини 1 квітня), Інокентій Вениаминов (іменини 13 квітня, 6 жовтня).

День Ангела Інокентія

Чоловіче ім’я Інокентій походить від латинського слова innocentius, що означає «невинний». Це ім’я прийшло на територію нашої країни з Візантії і було досить поширеним аж до 90-х років XX століття. Ім’я Інокентій наділяє свого володаря душевною тонкістю і тихим вдачею. Як правило, зовні це лагідний, спокійний, трохи замкнений чоловік, який живе багатим внутрішнім життям, яка проривається назовні у вигляді легкій збудливості, запальності, ранимости.

Інокентій Іменини за Церковним Календарем

6 Січня – Інокентій (Біда), сщмч., архим /новомуч./22 Лютого – Інокентій (Кульчицький), єпископ, Иркутский1 Квітня – Інокентій Комельский, Вологодський, прп.13 Квітня – Інокентій (Вениаминов), митрополит Московський і Коломенський. [просвітитель Сибіру та Америки]7 Травня – Иннокентий7 Червня – Інокентій (Борисов), архієпископ Херсонський і Таврійський. [Ім'я свт. Інокентія Борисова внесено в місяцеслов з благословення Святійшого Патріарха Алексія II 8 грудня 2005 року.]19 Липня – Інокентій Афінянин, Аполлониадский (Македонський), мч.6 Жовтня – Інокентій (Вениаминов), митрополит Московський і Коломенський. [просвітитель Сибіру та Америки]23 Жовтня – Інокентій (Смирнов), єпископ, Пензенский26 Жовтня – Інокентій (Кикин), сщмч., ієрей /новомуч./13 Листопада – Інокентій (Мазурін), прмч., ієродиякон /новомуч./9 Грудня – Інокентій (Кульчицький), єпископ Іркутський


Залишити відгук