Іменини Інни — день Ангела Інни

У професійному плані особливо не намагається підніматися вгору. Її влаштовує і те становище, у якому вона знаходиться. Головне для неї — це життя в достатку, а якими способами йти до достатку для неї не важливо. Зміст роботи не важливо для неї, головне, щоб була хороша зарплата.

Доля: Інна з перших днів показує свій характер. Незалежність і оригінальність мислення дозволяють Інні домогтися багато чого вже в молодості.

Святі: Інна Новодунский (іменини 2 лютого й 3 липня).

День Ангела Інни

З латинської мови – бурхлива. У стародавніх джерелах «бурхливий потік», без вказівки походження. З цим ім’ям сталася в стародавні часи курйозна історія. Так, в I ст. н. е. у Римі були страчені три скіфа-християнина – Інна, Римма, Пінна.

Їхні імена були внесені в святці як чоловічі. Однак у подальшому, під час листування, писарі-ченці, очевидно, внаслідок типово жіночих закінчень даних імен, занесли їх у святці як мучениць-жінок. З тих пір Інна, Римма стали найпопулярнішими жіночими іменами. Іменини Інни відзначають два рази в році.

Можливо, що ім’я має більш давнє походження. Так, у ранній шумерської міфології простежується подібне за звучанням і змістом ім’я владичиці неба – Інанна, зірка ранкового сходу (планета Венера). Пізніше – Иннин – богиня родючості, любові і… чвари. Рано символом імені Інна (Інанна, Иннин) у шумерів було кільце з стрічкою (косою), у 3-4 тис. до нової ери з’явився новий символ – многолепестковая розетка (зірка, троянда).

З назвою Інна пов’язано багато легенд. Так, в одному з шумерських міфів розповідається про те, що Інанна поскаржилася своєму батькові – верховному богу Енкі на те, що її обійшли при розподілі божественних обов’язків. І тоді Енкі наділяє свою дочку здатністю привертати до себе чоловіків, дарує їй всілякі шати. Крім цього, Інанна отримала також в дар любов до битв і руйнувань (очевидно, мудрий бог добре знав, що там, де любов, там і суперечки, і бійки, і війни).

Інна Іменини за Церковним Календарем

2 Лютого – Інна Новодунский, Славянин3 Липня – Інна Новодунский, Слов’янин


Залишити відгук