Іменини Інги — день Ангела Інги

Вже подорослішавши, вона стає впертою й наполегливою. Вона до кінця стоїть на своєму і ніколи не поступиться. У неї досить суперечливий і непередбачуваний характер. Часом робить непередбачувані вчинки. Любить сперечатися і доводити свою точку зору. На жарти реагує важко, образи пам’ятає довго. Як і в дитинстві, доросла Інга легко може обдурити.

Довго вибирає собі чоловіка, довго придивляється до нього. Зазвичай довго зустрічається з обранцем, ретельно перевіряючи його. Але коли вибере, вона вірна і віддана своєму чоловікові, гарна господиня і мати. Трохи забобонна, часто піддається на провокації і вірить нагоди. Це зазвичай їй дуже заважає в житті. Інші форми імені Інга: Інгрід, Інкен, Інгеборга.

Доля: Інга норовлива, вперта, завжди наполягатиме на своєму. Вона високої думки про себе, самолюбний і владна. У неї сильно розвинене почуття власництва, звідси ревнощі, конфліктність, недовірливість і егоїстичність. Проте справедлива, надійний друг, дуже обов’язкова, завжди тримає слово.

День Ангела Інги

Ім’я Інга має скандинавське походження. У цього імені є кілька варіантів походження. За однією з версій, ім’я Інга — це жіноча форма скандинавського чоловічого імені Інги, де елемент «ing» — це одне з імен Фрейра, скандинавського бога родючості, тому ім’я Інга перекладають як ««знаходиться під захистом Ингви (Інги)».

За другою версією, ім’я Інга – це коротка форма імені Інгеборга, що складається з частин «Ing» (одне з імен Фрейра) і «bjorg» (допомогу, захист). Тому ім’я Інга перекладають як «дочка Ингвио (Інга)», «народжена богом достатку Ингвио», «захищена Ингвио». За третьою версією, ім’я Інга – це жіночий аналог чоловічого імені Інгвар або Інго, Інгольф, в російській мові імені Ігор.

Елемент «ing», який входить у велику кількість скандинавських імен, несе в собі смислове навантаження «одне з імен скандинавського бога родючості Фрейра». Можливо, що ім’я Інга мова йде не про бога, а про богиню Фрейе (Фрейя), яка також як і Фрейр є богинею родючості, а також богинею любові і війни. Існує думка, що «фрейя» означає не ім’я, а титул і перекладається як «пані».

Інга Іменини за Церковним Календарем

Інга в церковному календарі не значиться. У такому випадку при хрещенні дають друге ім’я близьке за звучанням і за нього відзначають іменини (наприклад, Інна або Ірина).


Залишити відгук