Іменини Інеси — день Ангела Інеси

Доросла Інеса стає холодною, незалежної, гордої і впертою. Хоч Інеса і буває запальна, вона має дуже міцною нервовою системою. Також у неї залізна сила волі. Вона завжди йде до кінця, яке б випробування перед нею не стало. У професійному плані досягає успіху в творчих професіях або професії, що вимагають повної самовіддачі і розкриття творчих здібностей.

Інеса швидко вибирає чоловіка і практично ніколи не помиляється в цьому виборі. У відносинах з чоловіком, вона прагне бути головною і зайняти лідируюче положення. Їй часто це вдається. Але, незважаючи на це вона дуже хороша господиня, відноситься до чоловіка з турботою і теплом. Зазвичай виховує своїх дітей зі всією суворістю. Часто діти наследую її сильний характер.

Доля: Ім’я надає своїй господині досить своєрідний характер. Інеса володіє сильною волею і міцною нервовою системою. Вона незалежна і холодна, часом велична. Має всі дані для того, щоб досягти успіху і стати господинею своєї долі.

Святі: Агнія Римська (іменини 3 лютого).

День Ангела Інеси

Ім’я Інеса – це жіноче ім’я, яке походить від давньогрецького імені Агнеса. Ім’я Інеса є адаптованим варіантом імені Інес (вживане в Середні століття), іспанської формою імені Агнеса. В перекладі ім’я Інеса означає «агнець», «ягня», також можна тлумачити як «невинна». Також вживається форма цього імені – Інес. У імені Інеса є родинне ім’я Агнія. Іменини Інеса не зазначає, так як цього імені немає в церковних календарях. Для імені Інеса католицькі іменини соостветствуют імені Агнеси, православні іменини – Агнія.

Інеса Іменини за Церковним Календарем

27 Січня – Агнія, мц.3 Лютого – Агнія (Ганна), Римська, мц., дева18 Липня – Агнія (Ганна), Римська, мц., дева4 Жовтня – Агіа, прав.


Залишити відгук