Іменини Іллі — день Ангела Іллі

Ілля дуже самостійна, але іноді може піддатися на провокації або поганий вплив. Але швидко зрозуміє, що йде не в тому напрямку і виправить ситуацію. В спілкуванні з людьми тримає себе обережно, під час бесіди воліє мовчати, ніж слухати. Ілля може домогтися успіху в будь-якій професії.

Одружується пізно, так як довгий час буде зайнятий пошуком майбутньої дружини. Але коли все-таки знайде собі дружину, то буде до останнього намагатися її повністю забезпечити. Дітей часто балує, дозволяє їм навіть саме недозволене.

Доля: Ілля завжди допоможе, навчить, пояснить, але, за рідкісним винятком, не впустить нікого в свій внутрішній світ. В його характері багато материнських рис, але в цілому це людина, як би відображає промені яскравого теплого сонця. Недарма в святцях про нього сказано: «Ілля, мій Бог Яхве».

Святі: Ілля Муромець (іменини 1 січня), Ілля Синайський (іменини 27 січня), Ілля Пророк (іменини 2 серпня).

День Ангела Іллі

З давньоєврейської мови – «Єгова – Бог мій», «фортеця Господня». Спочатку походить від імен Іл, Мулу, Илум, Ілім, Елім (іврит, фінік.) – сильний, могутній, Бог. Ілля — дуже хазяйновитий чоловік. З дитинства він привчається надавати допомогу батькові й матері у всіх домашніх справах і оволодіває різними навичками. З Іллею не буде особливих проблем, якщо стежити за колом його знайомих, так як Ілля не дуже розбірливий у виборі друзів і легко піддається поганому впливу. Володіє гострим розумом. У характері Іллі переважають материнські риси. У суперечці запальний. За професією Ілля може бути лікарем, вчителем, слідчим, слюсарем. До створення сім’ї Ілля підходить докладно і по-хазяйськи. Не одружиться до тих пір, поки не буде впевнений, що буде здатний своїм заробітком забезпечити сім’ю. Дуже любить дітей. При всій своїй прихильності до сім’ї і дому любить подорожувати.

Ілля Іменини за Церковним Календарем

1 Січня – Ілля Єгиптянин, мч.; Ілля Муромець, Печерский21 Січня – Ілля Єгипетський, пустынник25 Січня – Ілля Чудотворець. [з "Раю"]27 Січня – Ілля Синайський, прмч.3 Лютого – Ілія (Березовський), сщмч., ієрей /новомуч./13 Лютого – Ілля Ардунис, прмч.1 Березня – Ілля Єгиптянин, Кесарійський (Палестинський), мч.5 Квітня – Ілія (Вятлин), прмч., єром /новомуч./10 Квітня – Ілля Перська, мч.2 Серпня – Іллі Фесвитянин, пророк25 Серпня – Ілля, сщмч., єром, Білогірського Св.-Миколаївського монастиря /новомуч./30 Серпня – Ілля Калабрійський, прп.16 Вересня – Ілія (Бажанов), сщмч., прот. /новомуч./26 Вересня – Ілля Томський (Кюстенджийский), мч.30 Вересня – Ілля Тирський, мч.11 Жовтня – Ілля Муромець, Печерський;16 Листопада – Ілля, прп.17 Листопада – Ілля Грузинский22 Листопада – Ілія (Рилько), сщмч., прот. /новомуч./5 Грудня – Ілія (Громогласов), сщмч., прот. /новомуч./9 Грудня – Ілія (Зачатейский), сщмч., ієрей /новомуч./18 Грудня – Ілія (Четверухін), сщмч., прот. /новомуч./29 Грудня – Ілія (Чередеев), сщмч., ієрей /новомуч./31 Грудня – Ілія (Бенеманский), сщмч., ієрей /новомуч./


Залишити відгук