Іменини Іларіона — день Ангела Іларіона

Іларіон скромний, спокійний, не любить поспішати, зазвичай занурений у власний внутрішній світ і відсторонений від навколишнього життя. Свої негаразди він не перевіряє навіть друзям, не тому що не довіряє або занадто гордий, просто не хоче обтяжувати людей своїми переживаннями. Він дуже ранимий, страждає через грубість і сварок.

У конфлікті завжди звинувачує себе і знаходить виправдання кривдникові. Йому не вистачає здорової агресивності, напору, що додало б його чудовим душевним якостям більшу твердість і захищеність. Його творчі здібності, багата уява і швидкий розум виявляються в будь-якій гуманітарній науці чи мистецтві. Іноді стає священиком.

До жінок Іларіон відноситься особливо уважно по-лицарськи. Він дуже ніжний чоловік і уважний батько. На жаль, не завжди знаходить золоту середину між ніжністю й вимогливістю, але інтелігентність і м’якість у родині частина експлуатують, чому в сімейному житті він нещасливий. До старості його дуже турбує серце.

Доля: Часто приймає близько до серця чужі біди і потрапляє в різні історії. Він вічний спаситель бідуючих.

Святі: Іларіон Гдовський (іменини 10 квітня), Іларіон Великий (іменини 3 листопада), Іларіон Новий Далматський (іменини 19 червня).

День Ангела Іларіона

Ім’я Іларіон — це ім’я грецького походження і спочатку звучало як Хиларион (). З часом вимова ім’я трохи змінилося до звичного нам сьогодні. Вважається, що ім’я Іларіон походить від слова хилариос (грец. та якщо це так, то ім’я Іларіон означає «веселий» або «радісний». З початку XX століття серед російських ім’я використовується переважно як чернече і має тільки правильну, прийняту в церковнослов’янською форму — Іларіон (церк.-слав. Іларїнъ).

Іларіон Іменини за Церковним Календарем

31 Січня – Іларіон, прп.9 Березня – Іларіон, єпископ, Кизический10 Квітня – Іларіон Новий, Пеликитский, прмч., ігумен; Іларіон Псковоезерский, Гдовський, прп.10 Травня – Іларіон (Троїцький), сщмч., архієпископ, Верейский /новомуч./ (прославлення)19 Травня – Іларіон, мч.19 Червня – Іларіон Новий, Далматський, сповідник, игумен6 Серпня – Іларіон Тавлэли31 Серпня – Іларіон Требийский, сщмч., иеромонах4 Вересня – Іларіон (Цуріков), сщмч., єром /новомуч./10 Вересня – Іларіон (Правдин), прмч., послушник /новомуч./1 Жовтня – Іларіон Оптинський, прп.3 Жовтня – Іларіон, прмч.11 Жовтня – Іларіон (Громов), прмч., єром /новомуч./24 Жовтня – Іларіон Зографский, прмч.3 Листопада – Іларіон Великий, прп.; Іларіон Печерський, схимонах; Іларіон Псковоезерский, Гдовський, прп.; Іларіон, єпископ, Меглінський (Перенесення мощей); Іларіон, митрополит Київський і всієї Руси20 Листопада – Іларіон Мелитинский, мч.2 Грудня – Іларіон Грузинський, иеромонах3 Грудня – Іларіон (Писарець), сщмч., єром /новомуч./8 Грудня – Іларіон (Соловйов), сщмч., ієрей /новомуч./27 Грудня – Іларіон, митрополит, Суздальський і Юрьевский28 Грудня – Іларіон (Троїцький), сщмч., архієпископ, Верейский /новомуч./ (набуття мощей)


Залишити відгук