Іменини Ігоря — день Ангела Ігоря

Характер у Ігоря суперечливий. Він може бути як вищим начальником, так і просто службовцям. Все залежить від того, скільки сил він докладе на шляху до мети. У нього завжди багато друзів, особливо жіночої статі. Працювати для Ігоря краще в команді, так як самостійно йому завжди складніше. Набагато простіше діяти за вже відведеної ролі в команді або колективі.

У нього завжди багато жінок, з яких він може вибрати майбутню дружину. В сім’ї любить бути головним. Крім цього вони дуже ревниві і хочуть, щоб їхні дружини завжди були поруч. Часто свою думку вважають єдино вірним.

Доля: Ігор стійок в нещастях і завжди сприймає їх як щось тимчасове і минуще. Саме тому його неможливо вибити з сідла і взагалі «переламати» — він підніметься знову і знову. Йому властиво випробовувати долю, його тягне ризик, адже по натурі він гравець. Дорого йому обходиться і необачність у розмові. Біда в тому, що іноді Ігор говорить і робить, а потім думає.

Святі: Ігор Чернігівський і Київський (іменини 18 червня).

День Ангела Ігоря

Зі скандинавських мов – войовничий, що охороняється богом (іноді – бог). Походить від Игг – другого імені верховного бога вікінгів – Одіна. З дитинства загальні улюбленці. Безпосередні в спілкуванні. Дуже привабливі, працьовиті, образливі. Цілеспрямованість дозволяє їм домагатися вчених ступенів. Натури тонкі, шукають свій ідеал у всьому. Схильні одухотворяти секс, не індивідуалізуючи його. У них зазвичай є кілька жінок паралельно, щоб не бути самотнім і ніколи не втратити щось невосполнимое, дороге.

Ігор Іменини за Церковним Календарем

18 Червня – Ігор (у хрещенні Георгій, у чернецтві Гавриїл) Ольгович Чернігівський і Київський великий князь (Перенесення мощей)2 Жовтня – Ігор (у хрещенні Георгій, у чернецтві Гавриїл) Ольгович Чернігівський і Київський великий князь


Залишити відгук