Іменини Харити — день Ангела Харити

Як і в дитинстві, доросла Харита кілька довірлива, але все ж з віком її характер зазнає деякі зміни. Вона стає більш закритою, але разом з тим в її вдачу посилено проявляються гордість і егоїзм – Харита любить себе. Втім, цю межу, як і всі інші, вона також намагається приховати від сторонніх очей, нерідко шуткуючи і надягаючи на себе маску байдужості і непохитності. По-справжньому Харита здатна відкритися тільки близькій людині, та й то не до кінця.

Доля: Харита дуже прониклива, відрізняється чудовою інтуїцією. Незважаючи на часом скептичне ставлення до оточуючих, вона не втрачає віру в них до кінця.

Святі: Харита Римська (іменини 14 червня).

День Ангела Харити

Ім’я Харита давньогрецьке. В Росію воно прийшло вже в період прийняття християнства. Стародавні греки звикли називати всіх Харитина богинями радості, любові і краси. Болгари перевели це ім’я як Міліца. Нині це ім’я практично не зустрічається. Святою покровителькою Харитина є преподобна мучениця Харита Римська. Вона зазнала борошна і ув’язнення при імператорі Аврелиане.

Харита схильна до самозамилування, але намагається приховувати це від оточуючих, навіть знаходячи в цьому задоволення, як новий привід до змін самозамилування. Ім’я Харита досить потайлива, горда; люди, погано її знають, беруть дівчину з ім’ям Харита за особу веселу і спокійну. Її зброя проти тягот життя – байдужність, доповнене посмішкою і жартом. Значення імені має тонкий, витончений, критичний розум, дуже прониклива.

Харита Іменини за Церковним Календарем

14 Червня – Харита Римська, мц.18 Жовтня – Харитина Амисийская (Понтійська), мц.


Залишити відгук