9 Сонячний День

Дев’ятий сонячний день присвячений одному з изедов – Атару, сину Ахура-Мазди і зберігачу священного Вогню. Він породив весь світ, їм народжене простір. Атар многотысячеликий, величний, присутня у всіх явищах. З ним пов’язані численні метаморфози, він несе з собою життя. Оживляючий вогонь. Той самий вогонь, справжній справжній вогонь, очищений від усяких домішок, до якого не може наблизитися ніяке зло, ніякі діти Ангро-Манью не можуть цей вогонь осквернити. Міфи оповідають про те, що Бог створив небо, воду, землю, рослини, тварин і людину, і «в усьому цьому був розподілений вогонь». Вогонь – плазмовий стан речовини – перша стихія, що виникла при створенні Всесвіту. Він досі несе в собі частку початкового, не оскверненого ще дияволом, стану космосу. Зороастрійці знали, що вогонь береже в собі небесну благодать – Хварну, і тому підтримували у своїх храмах невгасаюче полум’я. Послідовники Заратустри шанували три священних вогню, пов’язаних з трьома Хварнами. Найбільш значущим вважався вогонь царської Хварны – Атар Гушнасп. До нього приїжджали перські царі на церемонію коронації, вони ж відвідували його під час щорічного святкування Ноуруза. З Хварной (Фарний) священиків був пов’язаний Атар Фарнбаг – «вогонь з часткою божественної благодаті». Третій за значущості священний вогонь називався Атар Борзен-михр, шанований як вогонь воїнів і общинників.

9 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Вогнище або жаровня, ще кадильниця – предмет сили, з допомогою якого розганяють всяких бісів білим димом. У жаровенке спалюються ароматичні речовини, ладан. З цим днем завжди було пов’язано поклоніння вогню у всіх його видах. З цим днем було пов’язане блиск, сяйво; з цим днем була пов’язана дуже велика міць і сила, яку необхідно було розвивати. Слабкості 9-й сонячний день просто не терпить.

Колір: Всі кольори, пов’язані з блискучими квітами, темно–червона, коричнева і жовта гама. Темно–червоний колір – це колір запеченої крові. Коричневий – світлий, охристий колір. Всі відтінки жовтого. Не можна в день Атара носити всі холодні відтінки, особливо, – поглинаючий вогонь темно–синій колір. Всі відтінки синього і особливо – колір індиго, який вважається розсіюючим вогонь. Він не заборонений, але не рекомендований. Не можна і все – такого бути не може.

Камені: Рубін – камінь небесного вогню, але він пов’язаний з небом. Пірит теж пов’язаний з вогнем, але головний камінь 9-го сонячного дня – піроп (або вогненний гранат). Для людей, народжених в 9 сонячний день, він може стати талісманом. Гранат – це альмандин (туди ж відносять олівін–хризоліт – теж гранат, але зелений). Піроп – кольору полуничної наливки, він називається вогненним гранатом. Це блискучий вогнем, а темний – це вже ближче до альмандину. Зазвичай у нас продається альмандин, темний гранат. Вогненний гранат – досить рідкісний. Альмандин пов’язаний якраз із законом, він охороняє людей від посягань начальства.

Зірка: Альдебаран (альфа Тільця), червоно–помаранчева, 1–ї величини. Служать їй Марс, Юпітер. Вона пов’язана з Небесним вогнем, зірка, в яку втілився Небесний Вогонь. З нею завжди пов’язаний жар, жар у грудях, прагнення до подвигів, могутність і величезна сила, яка може людину довести до жаху, а може, навпаки, дати йому величезні сили. А з іншого боку, це зірка вогню, пожежі, неистовости – червоно–помаранчева зірка, пов’язана ще з гнівом і збудженням, зараз вона осквернена темними силами. Альдебаран – це вогонь, спаплюжений димом, очей, який застелена пеленою. Може дати людині постійні нещастя, небезпека насильницької смерті. Друга зірка – червона зірка Бетельгейзе (альфа Оріона). Служать їй Марс, Нептун, Плутон. Саме Бетельгейзе втілює в собі всі прояви Атара, всі прояви вогню. І несамовитий характер, і прагнення людини повністю викластися. Ця несамовита сила може привести людину до повного спустошення. Це зірка Небесного Вогню, яка дарується Небесного мисливцеві Ориону для того, щоб він мав повні сили для здійснення своєї місії. Але також може давати печаль, скорбота, меланхолію, тугу і злість.

Планета: Вулкан.

Щасливі числа: 27, 68, 81.

Сприятливо в цей день вирушати в дорогу. День гарний для молитов. День гарний для фізичних вправ, для нарощування сили. День гарний для боротьби. День повинен бути початком циклу зміцнення тіла. Потрібно бути порушеною в цей день, в цей день потрібно витрачати сили. Вважається, що якщо у людини підйом сил у цей день – це добре. Потрібно інтенсивно харчуватися легкозасвоюваній їжею. Трудноусваиваемая їжа не рекомендується тому, що після неї тягне «на бічну», поспати. А в день Атара багато спати не можна. Вважається, що для молитви вогню (Атару) у цей день в будинку має постійно горіти вогонь. Для тих, хто працює з цим вогнем: потрібно запалити три свічки (день трьох вогнів); особливо ввечері, після заходу сонця, в будинку має горіти три свічки. Або світильник з трьох свічок.

В цей день кидали у вогонь все те, що вважав віджилим, розводили багаття. У цей день можна спалювати все не потрібне, тільки стежте, щоб не було задушливого диму. Спалюйте тільки сухі речі, не мокрі, – тоді диму не буде. У цей день вода не повинна стикатися з вогнем, тому якщо що–то з каструлі проливалося в вогонь – це була дуже погана прикмета. У цей день треба зцілювати вогнем. В цей день ганяють бісів з усіх кутів, це взагалі день тотального очищення вогнем усіх кутів. Взагалі вважається, що в цей день треба обходити з вогнем всі кути кімнати. В цей день потрібно випити, але рівно стільки, скільки треба, щоб підвищити температуру свого тіла. Вважається, що пити в жарку пору року не можна, а тільки в холодну. Обмеження сезонного характеру.

не Можна в цей день багато спати. Хоча потрібно харчуватися, але не можна їсти дуже багато і постійно забивати шлунок. Не можна в цей день нічого запікати, пекти пироги. Потрібно їсти їжу, тільки приготовану напередодні. А так як їжу треба їсти гарячу в цей день – то треба розігрівати її в наглухо завинченной каструлі, протомитися їжу. Не можна було сиднем сидіти на одному місці. Не можна лежати, не можна лінуватися, не можна багато спати і навіть дрімати. Треба пильнувати, чим більше ви будете спати – тим краще для вас.

не Можна ухилятися від трудової діяльності. Обов’язкова трудова повинність – вона ж – право на працю, гарантоване кожній радянській людині. Не рекомендується в цей день йти на авантюри – цей день не є добрим для авантюрних починань, а також для буйного веселощів. У цей день можна займатися великими справами, які вимагають фізичного навантаження. А справами, пов’язаними з балаканиною і лінню, перекиданням своїх проблем на інших людей – категорично не можна займатися. Цей день доречний для дороги, тому не можна ухилятися від доріг, потрібно як можна більше ходити пішки. Купівлі – тільки найнеобхідніші, які вам знадобляться лише на найближчий час. Довгострокових покупок, особливо на століття – робити не слід.

Добру справу в 9 Сонячний День

Виконання ритуалів релігії. Якщо людина буде суворо виконувати обряди, то він увійде в абсолютно чіткий ритм життя. Він буде завжди і усюди встигати, навіть непотрібні думки і бажання не будуть відвідувати його. В іншому випадку його бажання і можливості ніколи не співпадуть, він буде расхлябанным і збовтаним. Людині, народженій в цей день, обов’язково потрібно брати в дружини лише жінку, близьку йому за духом. Як правило, у народжених в 9–й сонячний день, у шлюбі бувають дуже серйозні проблеми.

Їжа в 9 Сонячний День

Їжа дозволена будь-яка, різноманітна, але тільки гаряча. А також їжа, яка швидко згорає, швидко засвоюється (шоколад, алкоголь, хлібобулочні продукти, та ін). Не рекомендується їсти важкі продукти, які важко засвоюються (гриби, м’ясо). Цей день вважається днем посту, тому що всі важкі продукти в цей день є шкідливими. В цей день гарні хліб, вода, вино, огірочком закусити, гаряча картопля. Пісний борщ (колір буряка – це якраз колір цього дня, а буряк – кращий продукт). Гострі продукти в цей день не рекомендуються. А 9-й сонячний день – це день посту, або початку посту.

Сни в 9 Сонячний День

Дев’ятий сонячний день не є вже таким зазначеним по снам, вважається, що сни в людини згорають, що людині в цей день треба більше спати. Вважається погано, якщо людина багато спить у цей день. Треба бути, навпаки, легко збудливим, збудженим. В 9-й сонячний день сни не є віщими.

Вважається дуже погано, якщо ви сон запам’ятали; будь-який запам’ятався вам сон в цей сонячний день – може бути або поганим, або що заважає, перешкоджає вам. Виняток: якщо ви в сні побачите велику кількість народу, багато чесних людей в одному місці – цей сон може бути віщим. Але він стосується не тільки вас, і не стільки для вас, скільки людей, що вас оточують. Вважається добре, якщо людина взагалі не бачить снів, або прокидається з почуттям глибокого задоволення, що прокинувся. Будь-які сни бачити – погано, а от нічого не бачити уві сні – добре.

Прикмети в 9 Сонячний День

Добре – сильний порив вітру, особливо якщо у вашій кімнаті раптом розчиняються вікна, двері, тремтять скла. Це – хороший знак багатства, достатку, нових знайомств, знак того, що до вашого дому проявлений інтерес, ви виходите на високий рівень. Якщо це буде в старому будинку, в будинку, де ви давно живете – це знак переїзду, або знак великої дороги. В цей день прийме мало, вважається, що прикмети повинні бути внутрішніми. Добре, якщо в цей день підвищується температура тіла, тобто в цей день потрібно бути гарячим. Кидає в жар, горять вуха, ніс горить, ніс червоний, сухість у роті – у цей день це знак здоров’я, звільнення, знак допомоги, знак збільшення, зміцнення сил і енергії.

Погано, коли людина мерзне в цей день, – це сигнал, який подає ваше тіло, це знак, що насувається на вас хвороби, важкого занепаду, депресії. Для підйому температури тіла в цей день рекомендується трошки вжити, особливо в холодну погоду. Переохолодження в цей день протипоказано. Якщо вам холодно – від вас відвернувся ваш Ангел–Охоронець. Поганими прикметами є будь-які вогняні спалахи, які ви побачите, самозаймання, або ви в цей день побачили кілька пожеж – погано, вважається, що ви образили вогонь. Особливо погано бачити дим, їдкий задушливий дим, особливо чорний, особливо, якщо дим потрапив вам в горло – це знак швидкої смерті, догляду, втрати сил. Погано, якщо задуває ваш вогонь (чиркнули сірником, вона згасла, або газова плита гасне).

Тотем – Лев

Червоний ЛЕВ, з вогненною шерстю. Причому не просто лев, а з собачою мордою. Такі леви раніше були, а зараз перевелися. Морда нагадує мастифа, з великими складками. Зовні: у таких людей повинна бути копиця волосся, кучеряве волосся розпатлане. Велика голова, велике обличчя. Товста шкіра. Міцний, непробивний череп. Великий крутий лоб. Кремезна постать. Високий зріст. Зовні великі. Куточки очей опущені вниз – символ роздуми і пізнього розвитку, філософський склад. Сильно виражено нижню повіку, іноді це виглядає як мішки під очима. Людина зовні нагадує мастифа. Волосся світле. Обличчя червонувате.

Зовні людина величний, благородний, сильний, серйозний. Рано виглядає дорослим, особа не хлопчика, але чоловіка. З роками людина навіть молодшає, точніше не старіє, а фіксується на якомусь віці. Така людина на інших людей справляє враження цунамі, шквалу. Його активність не знає кордонів. Причому ця активність не істерична, а величезна наполегливість, пашіла енергія, сила. Зовнішністю схожий на Арнольда Шварценеггера. Він народився в 9-й сонячний день. Така людина дуже діяльний, завжди знаходить собі роботу. Справляє враження «тристулкового шафи з антресоллю». Амбал.

Досить добрий, не мстивий. Величезна, невгамовна кипуча енергія, маса сил. Змітає всіх зі свого шляху. Дуже незалежний. Не прагне інших забити. Від людини завжди виходить горіння, сила, вогонь. До нього особливо не пристанешь. Зовнішній вид відлякує. Величезна живучість. У житті він проявляється дуже добре в екстремальних обставинах. В них він – великий оптиміст. Любить веселощі, компанії. Оптимізм допомагає їм виживати, а також не боятися труднощів, перевантажень. Часто бувають підкорювачами стихій: відважні мандрівники. Їм не сидиться вдома. У людини розвинене чуття, прекрасний нюх. Такі люди витрачають запас життєвих сил досить рано, їм потрібно розумно розподіляти навантаження.

Їм хочеться все в житті спробувати. Тому вони рідко бувають довгожителями. Просто не витримують довго. Мало говорять, небагатослівні. Притягують до себе інших своєю силою і надійністю. Дуже губляться в спокійній обстановці, можуть у цей час вести себе як слон в посудній лавці. Занадто багато енергії вони витрачають і вкладають її в один порив. Такій людині завжди потрібно що–небудь велике, на дрібниці вони не здатні. Вони нежадібні, немелочные, нерасчетливые. Часто – лідери, особливо у важкій обстановці, в екстремальних обставинах. Головні їх властивості – це благородство і велич, лідерство, вміння вести за собою, тобто вони справляють враження,– і це не надутое, це справжня велич. Лев і одночасно собака – це одночасно служитель, сторож, охоронник.

Антитотем – Гієна

Зовні: дрібні риси обличчя, обличчя витягнуте. Підозрілість. Оченята бігають. Постійно червоні. Губки стиснуті. На відміну від здорового лева, ці – худі, сухорляві, виснажені. Нечиста шкіра, наче в якихось плямах. Вічні прищі. Шкіра у вибоїнах (і на обличчі, і по всьому тілу). Маленькі оченята, гарячі (оскверняють вогонь). Темний, смаглявий, сутулий. Можуть бути зовні навіть чарівні, але все одно ці риси є. Нечиста шкіра, відсутність шиї, шия негнучка, сутулість, худоба і худосочность, і маленькі оченята, злий рот – це основне, а інші ознаки можуть бути у всіх гієн різні. Завжди хрипкий голос, на відміну від чистого, сильного, поставленого, трубного голоси лева. У гієни хрипкий, зривається і підвиваючий голосочок. Дискантик огидно-гугнявий.

Характер: людина непорядний, глумильника над усіма, жорстокий, мстивий, дуже глузливий. У ньому немає нічого святого, він все готов висміяти, все піддати цинічного знущанню. Люблять сміятися, сміх гаденький, з пакостными нотками. Від капості він отримує задоволення. Йому завжди хочеться побачити щось капосне. А якщо не бачить, то завжди прагне до того, щоб це було. Любить цькувати інших, знаходить собі об’єкти для цькування. Чіпляється до всього, розкручує, намагається писати свій сценарій, щоб побільше познущатися і поглумитися, особливо над близькими. Вважається, що вони душителі (тушители) Божественного Вогню. Особливо терпіти не можуть сильних і талановитих людей. Тут єхидство, сарказм, невіра ні в що.

Страшна заздрість. Але можуть терпіти, посмішку на обличчя надіти. Не виносять величі, честі та гідності. Нікому нічого не прощають, будь дріб’язкові образи збирають і на цьому підживлюються. Є люди, у яких стимул до життя – це жити своїми образами. Їдкість, сарказм. Гієна зациклюється на дрібницях, все їй погано, прагне знайти всяку капость. Дике озлоблення, вызверяется. Бажання знищити. Часто вони – тонко глузуючи з іншими садисти. Не охайні, не чисті. Але самий страшний гріх, який у них є – це гріх заздрості. Заради цього вони йдуть на злочин. Заздрість опоганює вогонь, тому що справжній вогонь – раз він скрізь і у всіх сутності проявляється, то чого йому заздрити? Має Атар (вогонь) – це повноцінна людина, він нікому не заздрити буде. А ось у кого мало вогню, ті заздрять тому, у кого він є. Саме із-за заздрості люди йдуть на найстрашніші злочини.


Залишити відгук