Іменини Гліба — день Ангела Гліба

Гліб рідко звертається за допомогою до кого-небудь, звик всього добиватися сам. Якщо він розгледить в тій чи іншій дівчині щось привабливе для себе, він, не замислюючись, одружується на ній. До жінки ставиться з величезною любов’ю та повагою, він обов’язково допоможе їй по дому.

Гліб завжди дуже доброзичливий і в той же час твердий характером. Любить приймати рішення тільки один раз і більше не передумувати. Завжди веде себе гідно і з повагою до людей і зовсім не важливо, хто перед ним його друг або, навпаки, його суперник. Гліб дуже не любить, коли інші не виконують своїх обіцянок. І сам ніколи не кидає слова на вітер.

Доля: М’якість, душевні надриви і недобру долю несе ім’я. Він приймає все, що відбувається навколо як належне. І навіть неприємності, які виходять від знайомих і незнайомих людей — не здаються йому чимось на зразок стихійного лиха.

Святі: Гліб Володимирський (іменини 3 липня), Гліб страстотерпець (іменини 6 серпня).

День Ангела Гліба

Значення неясно (пор. слова «брила» (пласт, земля) і «глоба» (жердина); в латинській мові близьке до «глобус»). У давньогерманьскому мовою – захищається Богом. Гліб з вигляду похмурий. Скромний, порядний, шановний в колективі людина. Хороший керівник. З підлеглими в міру строгий, досить об’єктивний; тобто в його колективі створені нормальні ділові відносини. Іменини Гліба восени, навесні і влітку.

Воліє займатися конкретною справою, а не будувати «повітряні замки». Тому сім’я Гліба завжди дуже добре забезпечена матеріально. Домашніми справами не займається. Право командувати цією сферою надає дружині. Гліб завжди і повністю поділяє у всьому її думку, а також виконує всі її доручення. За характером Гліб лабільний, скромний, похмурий, посидющий, дратівливий…

Дуже сексуальний. Тому ревнує свою дружину, особливо експресивну. Сам же він завжди вірний їй. Любить своїх дітей, виховує їх у строгості, благочесті. В дитинстві часто хворіє респіраторними (простудними) захворюваннями. Багато читає, міркує, фантазуючи про своєму майбутньому. При зустрічах з дівчатами обсипає їх компліментами. Однак листів їм ніколи не пише. Віддає перевагу все і всім говорити особисто, дивлячись в очі.

Гліб Іменини за Церковним Календарем

15 Травня – Гліб (у хрещенні Давид), страстотерпець, князь3 Липня – Гліб Володимирський, князь19 Липня – Гліб Всеволодович, князь. [іже в Києві]6 Серпня – Гліб (у хрещенні Давид), страстотерпець, князь18 Вересня – Гліб (у хрещенні Давид), страстотерпець, князь23 Вересня – Гліб (Апухтін), сщмч., ієрей /новомуч./


Залишити відгук