Іменини Глафіри — день Ангела Глафіри

Строгість в характері, з віком, нікуди не йде, а ще більше розвивається. Завзятість, що іноді переходить в упертість, ускладнює Глафире життя. Їй важко дається спілкування з педагогами. Глафіра надзвичайно працелюбна, завдяки чому досягає певних життєвих успіхів.

Доля: Глафіра створює собі імідж витонченої жінки, вишуканою і піднесеною. Насправді вона дуже земна, ділова, вміє добиватися свого. Глафіра допитлива, у неї сильно розвинена інтуїція і багата уява.

Святі: Глафіра Амасийская (іменини 9 травня).

День Ангела Глафіри

З маленькою Глашею важко знайти спільну мову: вона не по-дитячому потайлива, замкнута, незговірлива і необщительна. З ранніх років виявляє упертість і строгість і все тримає в собі. Зате має схильність до самонавчання і самодисципліни. Глафіра дуже любить батька, від якого успадкувала свій непростий характер і навіть зовнішність. Батьки люблять маленьку Глашу і в порівнянні з іншими дітьми, яких у родині цієї дівчинки, як правило, багато, обдаровують її особливою увагою. А ось друзів у неї небагато.

Глафіра любить створювати образ «піднесеної» натури, одночасно «одягаючи» на себе неприступну броню. Глаша сувора, черства, не схильна до вираження емоцій, але варто увійти до неї в довіру або познайомитися з нею ближче, як ця жінка показує свою зворотну сторону: у колі близьких людей Глафіра просто душа, а не людина.

У виборі партнера Глафіра не «напружується»: особливою прискіпливістю не відрізняється, не ставить високих вимог і воліє красивих видатних чоловіків, а на розум і людські якості не завжди звертає увагу. Зате головна в сім’ї – незмінно вона. Тут все в її підпорядкуванні: і чоловік, і діти, яких у неї, зазвичай, чимало. А ось до суперницям вона не так сувора і неприхильна, нерідко навіть не розпізнає їх: вони цілком можуть значитися серед її кращих подруг.

Глафіра відмінна господиня і рукодільниця. У неї завжди чисто і наготовлено, а дім завжди відкритий для друзів. «Зимові» Глафіри також люблять ходити в гості до інших, але відрізняються особливою впертістю й люблять посперечатися. А ось «осінні» навпаки – домашні. Їм затишно у власному лігві, яке вони залишають неохоче. І в житті цим Глафирам доводиться нелегко.

Глафіра дуже працелюбна, чому і завдячує всім, що досягла і домоглася протягом життя. Вона вміє настояти на своєму і відрізняється діловитістю. Але зірок з неба їй нудьгувати не доводиться.

Глафіра Іменини за Церковним Календарем

9 Травня – Глафіра Амасийская діва


Залишити відгук