Іменини Германа — день Ангела Германа

А ось де Герман дійсно має успіх, так це в кар’єрі. Він присвячує їй все своє життя. Закриваючи очі на всі складності, труднощі і розставання, він продовжує будувати свою кар’єру, піднімаючись сходинка за сходинкою на її сходах. Досягає величезних успіхів у будь-якій сфері, яку для себе обере. Керівники завжди його цінують, як доброго працівника. Цінує друзів, які у свою чергу завжди можуть розраховувати на його допомогу. Тільки близьких друзів і самого себе він не зрадить ніколи. Зменшувально-пестливі форми імені Герман: Гера, Герочка.

Доля: Герман покладається тільки на свою енергію, яка дозволяє йому вибирати життєвий шлях і не відступати від нього. Якщо вона, енергія, спрямована на творчий процес, на осягнення таємниць світу, то він стане яскравим лідерів, можливо навіть генієм. У разі, коли верх беруть ниці інтереси, пов’язані з вигодою, великими грошима і досягненням власного комфорту, то всі його сили починають йти в порожнечу, не приносячи нічого, крім розчарування і безлічі випробувань, залишаючи в повній самоті.

Святі: Герман Константинопольський (іменини 25 травня), Герман Валаамский (іменини 11 липня), Герман Соловецький (іменини 12 серпня).

День Ангела Германа

З латинської мови – рідну, істинний, єдинокровний (лат. «йоганн»). Джерман (з болгарської міфології) – родючий. В шлюбі складні, зазвичай одружуються пізно, проте вигідно. Серед Германов чимало творчих людей: письменників, учених і навіть космонавтів. Обертаються зазвичай у колі собі подібних людей. Герман — обдарована особистість, у багатьох областях діяльності він може досягти великих успіхів, якщо не завадить прихильність до алкоголю. Оскільки воля у нього слабка, є велика ймовірність вийти з норми. Але якщо Герман зможе встояти перед цією згубною пристрастю, удача не залишить його.

Герман — натура артистична, у нього чудова уява. Він може досягти успіхів в області музики, танців, моделювання одягу, він прекрасний пародист, актор, журналіст. «Зимовий» Герман більш суворий, стриманий, не податливий на різні спокуси, може бути військовим, письменником, лікарем. В молодості Герман веде яскраву богемне життя. У нього багато друзів, він любитель жінок, любить похвалитися перед тими і іншими. Герман — веселий, дотепний, винахідливий чоловік. Він чудово танцює, грає на гітарі, співає. Йому раді будь-якої компанії. У зрілості Герману хочеться мати свою сім’ю, але чоловік він ненадійний. З талановитим різнобічним богемним людиною дуже важко будь-якій жінці. Всі утворюється, якщо Герман зуміє не розкидатися, а реалізовувати хоча б один зі своїх численних талантів.

Герман Іменини за Церковним Календарем

23 Лютого – Герман, єпископ, Новгородский2 Квітня – Герман25 Травня – Герман Константинопольський, патриарх6 Липня – Герман Казанський і Свияжский, архієпископ (Друге перенесення мощей)11 Липня – Герман Валаамский, прп.20 Липня – Герман Диррахийский, мч.9 Серпня – Герман Аляскінський, прп.12 Серпня – Герман; Герман Соловецький, відлюдник (Набуття мощей)21 Серпня – Герман Соловецький, відлюдник (перенесення мощей)25 Серпня – Герман Гареджийский, прмч.15 Вересня – Герман (Ряшенцев), сщмч., єпископ, Вязніковський /новомуч./24 Вересня – Герман Валаамский, прп.8 Жовтня – Герман Казанський і Свияжский, архієпископ (Перенесення мощей)10 Жовтня – Герман (Косолапов), сщмч., єпископ, Вольський /новомуч./2 Листопада – Герман (Коккель), єпископ, Алатырский /новомуч./4 Листопада – Герман (Полянський), сщмч., архим /новомуч./12 Листопада – Герман, єпископ, Капуи13 Листопада – Герман праведный19 Листопада – Герман Казанський і Свияжский, архиепископ26 Листопада – Герман Кесарійський (Палестинський), мч.26 Грудня – Герман Аляскінський, прп.


Залишити відгук