Іменини Герасима — день Ангела Герасима

Друзів у Герасима небагато, однак ті, хто є, цінують хлопчини за щирість, чуйність і доброту. Підростаючи, Гема не втрачає шляхетність та чуйність, завжди допоможе нужденному, виконає прохання, приділить час душевну розмову.

Кар’єра Герасима складеться вдало, якщо вибір професії впаде на галузь соціальних послуг: педагог, психолог, дитячий лікар, вихователь, соціальний працівник – це його парафія. У бізнесі Герочка досягне успіху, маючи поруч надійного, комунікабельного партнера, який візьме на себе ділові переговори і зв’язку з громадськістю.

Доля: Доля не робить Герасиму подарунків. Все, що у нього є, здобута наполегливою працею, але він не загострює особливої уваги на те, як важко йому дається шматок хліба. Тому люди думають, що життя його легка і безтурботна.

Святі: Герасим Єгипетський (іменини 17 березня), Герасим Болдинский (іменини 14 травня).

День Ангела Герасима

З давньогрецької мови – поважний. Найчастіше Герасим, зайнятий справою, і він же в звичайному спілкуванні — це дві різні людини. Якщо в роботі на перший план виходять його завзятість, працьовитість і достатня активність, то в дружній компанії Гера може триматися кілька відчужено, приховуючи свої справжні почуття за врівноваженою іронічністю. У повсякденному спілкуванні з ним постарайтеся не забувати про його чутливому самолюбстві, навіть коли він і намагається не показувати виду.

Герасим Іменини за Церковним Календарем

28 Січня – Герасим (Палладас), патріарх, Александрийский6 Лютого – Герасим Великопермский (Устьвымский), сщмч., епископ11 Лютого – Герасим Великопермский (Устьвымский), сщмч., епископ17 Березня – Герасим Вологодський, прп.; Герасим Йорданський, прп.14 Травня – Герасим Болдинский, прп.23 Червня – Герасим (Добросердов), єпископ, Астраханский16 Липня – Герасим Константинопольський, мч.29 Серпня – Герасим Новий, Кефалонский, прп.28 Вересня – Герасим Зурвийский, прп.2 Листопада – Герасим, прп.2 Грудня – Герасим (Сухов), сщмч., єром /новомуч./5 Грудня – Герасим (Мочалов), сщмч., єром /новомуч./


Залишити відгук