Іменини Геннадія — день Ангела Геннадія

Свою думку вважає єдино правильним. Поради йому краще не давати, так як він мало до них прислухається і робить так, як вважає за потрібне для себе. Конкурентом для Геннадія краще не ставати, він усіма способами намагається виграти, до суперника будь-якого роду нещадний. Спілкуючись з Генної слід підбирати слова і тим більше жарти на його адресу, так як він дуже вразливий і будь-який жарт може сприйняти як образу. Також з ним слід бути насторожі, адже коли треба він може і прибрехати.

Доля: З дитинства вміє пристосовуватися до обставин. Добре відчуває, на кого і як можна вплинути — і зберігає це вміння на все життя.

Святі: Геннадій Новгородський (іменини 23 лютого), Геннадій Костромської (іменини 5 лютого), Геннадій Константинопольський (іменини 13 вересня).

День Ангела Геннадія

З давньогрецької мови – родовитий, благородний. Геннадій – дуже хороший психолог. Він з дитинства, як та маленька ящірка (хамелеон), яка змінює в залежності від навколишнього середовища свій колір шкіри, чітко знає, як і з ким себе слід вести: з татом – дуже ввічливо; з мамою – лагідно, з бабусею – вимогливо і т. д.

Дуже любить покрасуватися перед своїми друзями, продемонструвати свою нову суперприческу або ж імпортний костюм, нові годинник і т. д. Дорослий Геннадій ще більше любить свою шикарну життя, тим більше що він вміє не лише заробляти гроші, але також і вкладати їх з великою вигодою для себе.

На службі Геннадій завжди в перших рядах, навіть у тих випадках, коли йому треба для цього гарненько попрацювати» ліктями, а то й кулаками. В будинку він майстер на всі руки. Дуже любить свою дружину, але їй не довіряє, так як ревнує буквально до кожного телеграфного стовпа. Однак самого Геннадія святим не назвеш. Так, він дуже запальний, егоїстичний. Змінюючи сам дружини, її зрад ніколи не прощає. Тому має зазвичай два-три шлюби.

З першою дружиною він розлучається з-за ревнощів. З другої – внаслідок постійних розбіжностей у сімейних відносинах… Найгірше те, що Геннадій зовсім не розуміє жартів, вважаючи їх критикою, на яку він дуже болісно реагує. В старості він стає більш м’яким, спокійним, сентиментальним. Любить бурчати і повчати своїх онуків, нарікаючи на часи і звичаї сучасної молоді.

Геннадій Іменини за Церковним Календарем

5 Лютого – Геннадій Костромської і Любимоградский, прп.22 Лютого – Геннадій Важеозерский, прп.23 Лютого – Геннадій Новгородський, архиепископ5 Червня – Геннадій Костромської і Любимоградский, прп. (набуття мощей).5 Липня – Геннадій (Здоровцев), сщмч., ієрей /новомуч./13 Вересня – Геннадій Константинопольський, патриарх30 Листопада – Геннадій Ватопедский2 Грудня – Геннадій (ребеза), прмч., архімандрит /новомуч./17 Грудня – Геннадій Новгородський, архиепископ18 Грудня – Геннадій (Летюк), сщмч., єром /новомуч./


Залишити відгук