Іменини пані Галини — день Ангела Галини

Галина зможе знайти вихід з будь-якої складної ситуації, завдяки своїй винахідливості і працьовитості. Поєднує в собі різні якості: вона проста і незвичайна, яскрава і спокійна одночасно. Чоловіка Галина вибирає собі довго, тому що вибір завжди є. Навколо неї завжди багато шанувальників. Вийшовши заміж, вона займає лідируючу позицію. Її чоловік зовсім не проти цього, тому що зазвичай дуже сильно її любить. Дітей у Галини завжди кілька, і її це абсолютно не обтяжує. Чоловік допомагає їй у їх вихованні.

Доля: Характер Галини відрізняється спокоєм і стриманістю. Проте за зовнішнім спокоєм і ощадливістю часто ховаються емоційні бурі.

Святі: Галина Коринфська (іменини 23 березня, 29 квітня).

День Ангела Галини

З давньогрецької мови – тиха, лагідна, спокійна. Зокрема – штиль на морі, тиха погода. У грецькій міфології німфа, яка уособлює чисте і спокійне море, покровителька моряків. Поряд з цим ім’ям зустрічається у вживанні також ім’я Галію (курочка, курчаточко) і Галя, яке стародавні календарі тлумачать як «кішечка», не вказуючи його походження. Відоме ім’я Галя не пов’язано з ними, так як є зменшувальним від імені Ганна.

Це татова донька. Вона взагалі вважає за краще дружити з хлопчиками, у колі яких славиться своїм хлопцем. Це, втім, не заважає їй крутитися перед дзеркалом, відкинутися вбрання. Вона теж любить побалакати, але невинно, жіночі інтриги і пересуди їй чужі. Можливо, тому її покровитель імені — галка, а не сорока. Її улюблене читання — історичні романи і книги про подорожі, в юності вона обожнює туристичні походи. Галини вистачає на все — і на розваги, і на роботу, і на город.

Вона вміє дружити з дітьми і часто обирає педагогічну стезю. Втім, їй підійде будь-яка творча професія. З самої важкої ситуації їй вдається вийти завдяки працьовитості, привітності і незлобивости. Вона вперто йде до наміченої мети, але дуже імпульсивна і чуттєва. Її ставлення до людей часто визначається настроєм. Крім того, притаманна їй і розважливість: з потрібними людьми вона — сама чарівність, з тих, хто здається їй непотрібним, стає холодна і навіть грубувата.

Галина Іменини за Церковним Календарем

23 Лютого – Галина. [з благословення Святійшого Патріарха Алексія II].23 Березня – Галина Коринфська, мц.29 Квітня – Галина Коринфська, мц.


Залишити відгук