Іменини Галактіона — день Ангела Галактіона

протягом усього життя Галактіон прагне до знань. Найчастіше він вчений, лікар, астроном, археолог, прагне розкрити таємниці своєї науки. Галактіон довго налаштовується на якусь справу, сумлінно працює, завжди уважний до деталей. До багатства він не прагне, але гроші в нього завжди водяться. Він може бути емоційно холодним, нетовариським.

Часом Галактіон може бути дещо егоїстичний і упертий, похмурий і емоційно холодний. Він важко переживає невдачі, але намагається приховати свої почуття. Галактіон остерігається ніжних взаємин з жінками і довго не одружується. У його родині лідер — дружина.

Доля: Галактіон володіє найкращими людськими рисами: вірний, чесний, вселяє довіру тим, що може зберігати таємницю. Проте він дещо егоїстичний, ексцентричний і неймовірно впертий.

Святі: Галактіон, святий мученик (іменини 18 листопада).

День Ангела Галактіона

Галактіон — молочний (давньогрецьке). Ім’я присвячує в космічну таємницю. В астрономії є термін «галактика», що означає «Чумацький шлях». Відповідно до міфу, Зевс, бажаючи зробити безсмертним немовляти Геракла, наказав піднести його до грудей богині Гери, щоб він міг випити її молока. Пробуджена від сну богиня злякано відсахнулася, а від бризок її молока на небі спалахнули зірки Чумацького шляху.

Галактіон Іменини за Церковним Календарем

25 Січня – Галактіон Белоезерский, прп.5 Липня – Галактіон, мч.7 Жовтня – Галактіон Вологодський, прмч.18 Листопада – Галактіон Емесский (Фінікійський), мч.20 Грудня – Галактіон (Новиков), сщмч., єром /новомуч./


Залишити відгук