8 Сонячний День

Восьмий сонячний день присвячений всім Амеша–Спента, Хормазду, а також Хварне – вищої особливості, Божої Благодаті, вищого блага, звільнення від фатуму, що дає небесні дари, просвітління. Хварна – одне з ключових понять зороастризму. Воно означає харизму, домінування і отмеченность, притаманну людям, на яких зійшла благодать Божа. Хварна звільняє людину від залежності, дозволяє вийти за межі просторово–тимчасового континууму, раз і назавжди вирватися з колеса втілень. У зороастрийской міфології існувало божество, іменоване Фарний, воно зображувалося у вигляді птаха, то у вигляді барана, супутнього зазначеним Богом людям. Але найчастіше Фарн, або Хварна зображувалася у вигляді німба – ареола святості над головами людей, наділених харизмою. Образ німба пізніше перейшов і в християнську іконопис. Але сама Хварна була поняттям багатогранним. Так, зороастрійці виділяли три її види: Царська Хварна – найвища благодать і найбільш відповідальний Божий дар; Хварна священиків – мудрість, яка передається з покоління в покоління, і Хварна воїнів – дарується по заслузі добрих справ. Сховищем Хварны є зороастрійський календар. Зокрема, кожен день зороастрійського календарного місяця містить вказівку на Хварну воїна, яку людина може заслужити, виконуючи справи боргу, пов’язані з сонячним днем його народження.

8 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Зброя Хварны – це два схрещених списи. Стало бути, предмет сили – РАТИЩЕ, СПИС. Або загострена палиця, з якої виходить блискавка (знак сили і особливості).

Колір: З цим днем пов’язаний цілий спектр кольорів. Рекомендується носити строкаті, різні кольори. А ось монотонні і сірі кольори – не рекомендуються. Канцелярських квітів, коричневі, червоно–коричневих носити не треба. Особливо жінкам не можна в 8 сонячний день носити такий колір – вони притягують до себе насильство. Носять поєднання трьох–чотирьох кольорів. Але краще кольори, які близько підходять по спектру, плавно переходять, наприклад, зелено–блакитні, червоно–фіолетові, жовто–оранжеві.

Камені: Основний камінь Хварны – це алмаз, або діамант. Дає щастя лише в тому випадку, якщо ви отримаєте якесь посвячення, або він дістанеться вам у спадок. Добре впливає на нащадків стародавніх прізвищ. Це камінь царів і первосвящеників. До іншим людям діамант у кращому випадку індиферентний. Не менше 7-9–ти років він діяти не буде або буде діяти згубно. Куплений діамант носити вкрай небажано. Пройде не менше дев’яти років, перш ніж він звикне до вас. Носити слід не частіше одного разу на місяць. Вкрадений діамант приносить нещастя. Інший камінь Хварны – лазурит (але це не основний камінь). Лазурит – камінь людей, які прагнуть до оновлення свого життя. Він сприяє появі нових інтересів, несподіваних планів, проектів, які раптом виконуються. Дарує мир, радість, вірних друзів, щастя в любові. А також будь-які камені, що містять підвищену кількість вуглецю, наприклад, гагат, кам’яне вугілля.

Зірка: Пов’язана зі свободою, звичайно, Бенетнаш – у хвості Великої Ведмедиці, біло–жовта, 2–ї величини. Пов’язана з силами Венери, Місяця, Нептуна. Дарує людині прекрасну інтуїцію, внутрішню гармонію, милосердя, допомога у небезпеках. Дуже хороша вона для жінок, які займаються мистецтвом. Жодна добра справа людини не залишається ненагородженим – за все він негайно отримує відплату. Але ще – зірка Садальмелек, це зірка вищої хварны, волі, перебуває у Водолії (бета Водолія), 2–ї величини, білого кольору. Це «сосуд з живою водою» Водолія. Дарує людині гарне виховання, успіх у житті, допомога, авторитет. Обидві ці зірки пов’язані зі свободою і реформами. Вега – трохи не те, що в ній ще є вражає, вона вбиває, знищує, губить храфстру, нечисть, це зірка їжачка (Вандхапара). Фомальгаут – зірка мандрівників. А Садальмелек – зірка нововведень, реформаторства, свободи. Вона ж дарує хварну.

Планета: Уран, а ключова планета – Сонце.

Щасливі числа: Головне – 64. Другорядні – 8, 75.

Жити треба в цей день вільно і незалежно. Будь-які нові справи, несподівані рішення проблем – чудово. Ніякої рутини. В цей день не можна жити за планом, за строго наміченим графіком. Всі плани можуть реалізуватися з точністю до «навпаки». На роботі беріться за справу, яка на перший погляд здається божевільним. Це день ставок, ігри. Робіть ставки по чуттю. Встановлення в цей день повністю протипоказані. Навпаки, потрібно розслабитися, звільнитися. Везе тільки розкутих людей, тільки неупередженим людям, і недисциплінованим. Сатурнианцам і прозерпинианцам не щастить. Уранистам і меркурианцам щастить скільки завгодно. Можна почати все заново, закресливши все минуле, почати з чистого аркуша, нову справу, причому почати швидко, різко, несподівано. В цей день рекомендувалося всім чоловікам перевіряти вірність своєї дружини. Це день несподіваного розкриття інформації, наприклад, підслухавши розмову випадково.

День очищення. День операцій на шкірі. День парфумів і косметичних процедур. День лазні. Стригли волосся і нігті. Ретельно мили голову. Можна було проводити операції в порожнині рота, на зубах (єдиний виняток, коли Місяць був в Овні). У цей день треба позбавлятися від усього зайвого на тілі, треба зводити мозолі, видаляти бородавки. В цей день показані операції. Добре стикатися з металом. Ви повинні бути готові до несподіванок у цей день. День, пов’язаний з гостинністю, ваш будинок повинен бути відкритий гостям, особливо несподіваним, які звалюються як сніг на голову. День гарний для друзів, для контактів з ними, для нових знайомств.

День вдалий для поїздок, але тільки на недалекі відстані, для польотів уві сні і наяву. Для далеких, особливо морських подорожей – день несприятливий. Але тим, хто вже в дорозі, для тих цей день доречний, тому що в цей день вони можуть зустрічатися з несподіваними подіями. День поганий для рутинної роботи, для ремонтних робіт. День дуже поганий для серйозних, планомірних операцій з нерухомістю, для будівництва будинку. Судові процеси не починали в цей день, папери не підписувалися – тому що вони могли перекинутися. Усні угоди – це одне, а письмові – зовсім інше. Природно, що цей день тотального очищення, тотальних чисток. День, коли треба пізнавати нові науки, вчитися чомусь новому. Дуже сприятливий цей день для астрології, для одкровень.

Добру справу в 8 Сонячний День

Пошуки Благодаті, вищого сенсу життя. «Не проходь повз цього, відкрий в собі вищу силу і тоді отримаєш Благодать». Нагорода — отмеченность, харизма, вища захист.

Їжа в 8 Сонячний День

Їсти можна все, що завгодно, краще різноманітну їжу. Це один з небагатьох днів, коли їдять все. Але краще, щоб їжа була несподівана, добре в цей день пробувати нові страви, які ще ніколи не пробували. Їжте все, що забажає душа. Вважається, що в цей день краще не їсти, якщо вам не хочеться, не змушуйте себе. Краще в цей день жити так, як хочеться. Хочеться багато є – будь ласка. Поменше – заради Бога. Якщо худеющую жінку раптом потягне до солодкого у 8-й сонячний день – не відмовляйте собі в цьому. У цей день дуже рекомендуються всі тонізуючі продукти. Корисно випити чашечку кави або 50 грам коньяку для підвищення тонусу і поліпшення розумової діяльності. У їжу слід вживати лимони, апельсини, ананаси, ківі і всі інші багаті вітамінами продукти.

Сни 8 Сонячний День

Це найголовніший з днів віщих снів. Особливо, якщо ви в сні побачите щось яскраве, щось незвичайне. Особливо, якщо після цього сну ви прокинетеся в холодному або гарячому поту. Тобто якщо сон буде дуже запам’ятовується і як би шоковим. Записуйте ці свої сни, вони можуть несподівано спрацювати. Якщо ви уві сні побачите блискавку, будь вогонь, прогримить грім небесний, вважайте, що цей сон для вас дуже значущий. Незабаром ваше життя повністю зміниться. Якщо у 8-й сонячний день ви побачили щось пов’язане з небом, літаєте – це чудово. Це знак підвищення по службі, великого підйому і виконання бажань, особливо, якщо ви літаєте на хмарі і дуже високо піднімаєтеся. Саме у 8-й сонячний день бачити ікони святих – не дуже добре, це знак випробувань. Святих добре бачити в 19-й сонячний день (день Фравашей).

Стригтися у сні – погано (хоча саме в цей день треба стригтися наяву). Кому вже нічого стригти, то можна бачити такий сон. У цей день добре бачити небо, зірки – це знак допомоги, заступництво, завжди на вас прихильно дивляться зверху, я маю на увазі владу. Може бути, зірки – до нагороди. А ось бачити, як ви стрижетеся уві сні – це до розорення, нещасть, до втрати грошей. А сон, коли волосся вириваються і людина стає лисою – це дуже поганий сон, до втрати або навіть смерті близької людини, або вашої смерті. Погано бачити в цей день кров, м’ясо. Тут це хвороба, життєвий удар. Якщо ви побачите себе в межах будинку, або за містом, або все, що пов’язано з ключами, замками, коридорами, з обмеженим простором – ці сни треба тлумачити так, що вас можуть посадити у в’язницю, лікарню, обмежити вашу свободу. Сни з будь-якими тваринами у цей день – теж погані сни. Ці всі тварини (особливо дрібні) є поганими вістями, брехня, чутки, плітки.

Прикмети в 8 Сонячний День

День дуже дивний, і потрібно бути готовим до будь-яких несподіванок, які можуть валитися, як сніг на голову. Спостерігайте за небом у цей день, з нього може щось впасти. Якщо на вас з неба щось впаде, наприклад, з висоти пташиного польоту, то це вважається добрим знаком. Коли на вас з неба щось падає, капає, це знак того, що з вами скоро станеться щось несподіване, готуйтеся до різких, несподіваних, швидким і повним змін у житті. Ось, наприклад, мені в 8-й сонячний день потрапили паперовим голубом в лоб – це різко і несподівано з’являється хтось із давніх знайомих, як сніг на голову він звалюється.

Якщо щось падає на голову, краще зверху — значить чекай, хто з’явиться з давно знайомих людей, вже подає сигнал. Дуже добрим знаком у цей день є побачити, особливо з ранку, блискавку. Особливо добре, якщо ця блискавка супроводжує ваших слів, ось щось важливе сказали, або виголосили якесь ім’я, і раптом спалахнула блискавка або прогримів грім. Або загадали бажання, і раптом блискавка і грім на небі. Дуже гарні знаки також — зірниці, метеори, падаючі зірки. Хороші знаки, пов’язані з електрикою, наприклад, буде вам підморгувати лампочка, будь-які спалахи. Не пожежа, а все, що пов’язано з електрикою. Ці миготіння – знак нових знайомств, ви на порозі нових несподіваних і хороших подій.

Погано, якщо в цей день з ранку на вас навалюється безліч дрібних неприємностей, залежність, тяжкість, не свобода. Дуже погано, якщо ви спіткнулися, посковзнулися, впали прямо з ранку, на яку ногу – це означає, що ви пропустите у вашому житті дуже важливий шанс. Дуже погано, якщо ви вляпалися в бруд. Навіть якщо просто забруднили ноги.

Дуже погано, якщо в цей день в будинку відвалюється штукатурка, або щось сиплеться зі стелі. Це знак того, що в будинку у вас непорядок, неспокій, до розорення. Також погано, якщо у вас відвалюється паркет, або безлад, безлад у домі, з дому вас просто виживуть. Погано також в цей день зламати ніготь (особливо про чиюсь пику), жінкам це треба пам’ятати більше, ніж чоловіків, оскільки жінки звикли розпускати руки. Це знак несподіваної хвороби, а також зламаний ніготь – знак схильності псування, навроків. Прийме в цей день багато, точніше, день складається просто весь з прикмет. Перо птиці на вас, наприклад, впаде, або ви будете стояти, обсипаний пір’ям, або перо подушки випаде – це дуже хороший знак, знак благої вісті. Добре, якщо горобець сяде на голову. Погано – це три пера. Краще – одне, два, чотири. Якщо раптом рветься перина в цей день – це добре. Це теж знак благої вісті.

Тотем – Мангуст

Собака Хварны – мангуст, священна тварина вбиває змій. Зовні: худий, худий, середнього зросту. Верткий, рухливий. З довгим, видовженим обличчям. Невеликі очі. Різкі рухи, метушливість. Поспішні, миттєві включення, нервовість, рухливість, швидкість, несподіванка. Балакучість. Дрібні риси обличчя, швидка мова. Швидкий вступ в контакти. Довгі руки, довгі пальці. Довга шия, подовжена голова. Довгі і красиві руки і ноги. Дуже рухливий, як ртуть. Мангуст ніяк не може видужати.

Мангустам щастить саме в останній момент. Це люди дуже великого ризику в житті. Все на грані фолу. Вони борються з небезпекою, яка в 10 разів більше його самого. Йому кажуть:– «Куди ти лізеш?», – а він лізе і перемагає. Завдяки саме несподіваною хватці він може схопити велику (в порівнянні з ним) змію. Залізна хватка. Якщо мангуст схопить – це гірше бультер’єра, його нічим не отдерешь. Якщо він схопить, то не відчепиться. Тотем мангуста по дню відрізняється ще більшим авантюризмом. Швидкий, спритний, мінливий і несподіваний чоловік. Магічний день, і люди, народжені у 8-й сонячний день, несвідомо застосовують оперативну магію, особливо в екстремальних ситуаціях. Вони, як блискавка, разять. У них настільки професійні та прораховані наперед руху, що їх можна прийняти за хаотичні.

насправді, за всіма його діями можна угледіти розрахунок; це дуже розважливі люди, а зовсім не просто авантюристи. Здається, що навколо нього хаос, а насправді, якщо він і грає у щось, це добре прораховано. У нього немає «потворних» авантюр. Ця людина більш зібраний, ніж здається на перший погляд. Дуже жорсткий і вимогливий, не м’який. Він завжди жадібно хапається за знання, особливо за нові знання. Але йому швидко все набридає, хочеться різноманітності. Тому він весь час у дорозі, але йому протипоказано весь час бути мандрівником, і подорожувати, тому що тоді у нього може стертися життя, йому потрібен будинок, близькі люди, до яких він повертається час від часу. Будинок його зберігає. Дуже любить близьких, але нікому не служить, тому що вкрай волелюбний. Символ дня – Уран, чого можна вимагати? У короткий час людина досягає дуже багато чого, але також може і втратити все; у нього – чергування сірою, одноманітною і самотньої життя з якимись яскравими спалахами. Дуже любить перемагати небезпеку, яка в десятки разів перевершує його начебто скромні можливості. Дуже хоробрий, не любить панувати. Благодать цього дня – це усвідомлення істинної свободи, розкриття всіх таємниць. Гігантські сили для подолання всіх небезпек. Якась магічна сила енергії. Передбачення, випередження часу. Але такі люди дуже рідко бувають щасливі в сім’ї. Дуже мало стабільності в житті. Хоча друга половина життя у мангустів, якщо вони йдуть по цій хварне, набагато стабільніше і міцніше, ніж перша. Часто рано йдуть з батьківського дому, дають собі самостійність існування. Життя їх кидає в гущу подій. Вони видряпується самі. Його можна кинути в самий вир, а він вибереться, причому сам. Ще одна відмінна риса мангуста – йому не можна бути в колективі. Як тільки мангуст потрапляє в якийсь колектив, – так цей колектив відразу розвалюється. Або мангуст повинен добитися один, або в оточенні, в команді – він нічого не доб’ється. Одне з двох, або – або. Він повинен вибирати, це не колективний звір. Він любить колектив навколо, але не колективний. Часто злагоджені колективи розвалюються завдяки мангусту. Але зате один, одномоментним стрибком, він може досягти дуже багато. Йому потрібно розраховувати тільки на свої сили, і він, дійсно, перемагає. У мангустів переломні віки пов’язані з числом 8. Це число ставки для них, це їх число удачі. 8, 16, 24, 32 роки – повинні бути переломні моменти в житті. У мангуста також може бути насильницьке переривання життя, катастрофи, але зате і живучість в катастрофах. Мангуст також є тотемом 3-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Ховрах

Якщо людина йде за низькою програмі, якщо він втілення зла, то навіть зовні він змінюється. Це боягузливий, підступний, боязкий і нікчемний ХОВРАХ. Саме ховрахи поширюють чуму і дуже багато хвороб. Це одні з найжахливіших храфстр, пожирачі посівів. Зовні: жирний, лискучий, фізіономія зростає в ширину, очі стають маленькими, а щелепа здоровою. Ручки й ніжки маленькі, весь жирний, тремтячий, лискучий.

Боязкий, жалюгідний, полохливий, боягузливий. Завжди всім така людина наслідує, у нього немає нічого свого. У нього навіть інтонації голосу міняються в залежності від того, де він знаходиться. Миттєвий інстинкт наслідування. Страшний паразит, який тисне на жалість. В його оточенні завжди благодать інших людей, їхні таланти і здібності як–то відразу тьмяніють, блякнуть. Як ховрах поширює чуму, так і ця людина дуже погано діє на більш щасливих людей. Він забирає щастя в інших. Добре прилаштовується до сильним людям. Підлабузник. Неймовірний талант підлабузництва і лизоблюдства. Прилаштовується до тих, до кого йому потрібно, перед ними підлещується. Можуть бути бажаними, де треба, можуть гнути спину. А потім живуть і жеруть за чужий рахунок. Стають нахабними, і одночасно, вкрай боягузливими. Чітко відчувають, де їх будуть бити, може бути, навіть ногами. Не люблять фізичної розправи. Уникають цього. В спецназі такі не служать. На відміну від мангустів – одинаків, ці дуже люблять стадність. Скупчуються у великі зграї.

Сіють страх, паніку, страх перед змінами, вкрай консервативні. Забиваються в свою нірку. Можуть дуже тонко за спиною паскудити, підсиджувати, пакостити, стукати. Природжений дар стукацтва, підленької, чужими руками. Стравлює дріб’язково інших. Особливо своїх благодійників. Самі лизоблюдствуют, і самі ж і зіштовхують їх лобами. Це один з найнебезпечніших типів людей. Зовнішньо – усмішка, готовність тобі підкорятися, прогинатися, і тут же за спиною капостять, стукають, ницості роблять. Ось що значить – заплямувати честь. Якщо мангуст впустив честь – він перетворюється на ховрашка. І на ньому ставлять хрест.


Залишити відгук