Іменини Фрола — день Ангела Фрола

Кар’єра Фрол просто мріє про славу, цей чоловік природжений кар’єрист. У ранній юності він ставить собі головну життєву мету — домогтися успіху будь-якими шляхами. І, як правило, Фрол дійсно досягає приголомшливих результатів у своїй сфері. Він зможе знайти себе у науці, літературі, живопису. Серед чоловіків з ім’ям Фрол багато талановитих драматургів і філософів, цю людину відрізняє суто індивідуальний погляд на життя. Роботі Флор присвячує себе цілком, вона замінює Фролу і близьких, і друзів.

Любов Зовні суворий і замкнутий Фрол відлякує жінок, в його житті романи величезна рідкість. Але Фрола це жодним чином не обтяжує, любов і справи сердечні забирають багато часу і сил, а він намагається спрямувати всю свою енергію на прагнення прославитися і досягти успіху. І все ж, як і будь-яка людина, Флор, тим не менше, потребує музі. Якщо на його шляху попадеться смілива, неординарна жінка, Флор не замислюючись пов’яже з нею свою подальшу долю. З роками цей чоловік може стати непоганим сім’янином; турботи про побут він повністю доручить дружині, сам же Флор зробить все, щоб дружина і діти ні в чому не потребували, він відданий чоловік, суворий, але люблячий батько.

Доля: Фрол — емоційна натура, у якої багата уява і схильність до фантазії щасливо поєднуються з логічним складом розуму. Він ранимий, гостро реагує на образи, і ця чутливість не притупляється з плином часу. Чоловікові з ім’ям Фрол не вистачає розсудливості, далекоглядності. Рішення він приймає спонтанно, рідко зважує наслідки своїх вчинків.

Святі: Флор Іллірійська (іменини 31 серпня), Флор Амийский (іменини 31 грудня).

День Ангела Фрола

Фрол – це стала самостійною російська народна форма латинського імені Флор, що означає «Квітуча». Флор і Лавр (II століття) — ранньохристиянські мученики, постраждалі в Иллирике. Відомі тільки по житійну літературу. Шануються Православною церквою (пам’ять 31 серпня) — на Русі вважалися покровителями коней.

Фрол Іменини за Церковним Календарем

31 Серпня – Флор Іллірійська, мч.1 Листопада – Флор, мч.31 Грудня – Флор Амийский, єпископ


Залишити відгук