Іменини Філіпа — день Ангела Філіпа

Навіть у дорослого Філіпа відносини з сім’єю не зовсім вдало складаються, дитячі сльози з часом перетворюються в образу. Якщо для всіх оточуючих він привітний і веселий чоловік, то для своїх близьких людей він вразливий і похмурий. Пилип досить самолюбна молодий чоловік, який не дасть себе в образу і не дозволить себе чим-небудь обділити. Вибирає для себе професію, де зможе проявити свій характер.

У колі друзів любить бути лідером і бути в центрі уваги. Якщо ж цього не відбувається, то Філіп швидко покидає цю компанію. В його оточенні йому потрібні люди, за рахунок яких він міг би реалізуватися. Дружину вибирає собі по тим же критеріям. Йому потрібна жінка, з якою він міг би з’явитися у світ, показати себе і її. Вона повинна бути красива і розумна, інакше у неї немає шансів.

Доля: Це яскраві особистості, поведінка яких завжди загадка. Характер у будь-якому віці непередбачуваний, настрій змінюється протягом декількох хвилин. У цьому є свої плюси і мінуси.

Святі: Філіп-никомидиец (іменини 30 серпня), Апостол Филип (іменини 27 листопада).

День Ангела Філіпа

З давньогрецької мови – любитель коней, люблячий коней. У Стародавній Греції мати коней могли собі дозволити лише представники вищих станів. Тому в ім’я Філіп спочатку закладено щось піднесене. Людина, нарекли цим іменем, надзвичайно самолюбний, він дуже високої думки про себе. Свої таланти (і чималі) Філіп спрямовує на те, щоб блищати в суспільстві, домогтися захоплення оточуючих.

Філіп Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Філіп (Григор’єв), сщмч., прот. /новомуч./; Філіп, апостол від 70-ти (70 ап.). [з 7 дияконів]22 Січня – Філіп (Количев), митрополит Московський і всієї Руси7 Лютого – Філіп Римлянин, мч.5 Березня – Філіп Валаамский, прмч.7 Березня – Філіп Апамейский, мч.11 Квітня – Филипп25 Травня – Філіп Аргирий13 Червня – Філіп (Количев), митрополит Московський і всея Русі (Перенесення мощей)13 Липня – Філіп, апостол з 12-ти (12 ап.)16 Липня – Філіп (Количев), митрополит Московський і всієї Руси30 Серпня – Філіп Никомидийский, мч.; Філіп Сухонский, прп.15 Вересня – Філіп (Марышев), мч. /новомуч./; Філіп, мч.16 Вересня – Філіп (Шацький), сщмч., прот. /новомуч./18 Жовтня – Філіп (Количев), митрополит Московський і всієї Руси24 Жовтня – Філіп, апостол від 70-ти. [з 7 дияконів]11 Листопада – Філіп, мч. /новомуч./27 Листопада – Філіп Ирапский, Череповецький, прп.; Філіп, апостол з 12-ти28 Листопада – Філіп Рабангский, прп.


Залишити відгук