Іменини Фелікса — день Ангела Фелікса

Фелікс норовливим, добре і привітно відноситься лише до тих людей, від яких очікує яку-небудь вигоду. Хоче виділятися з натовпу, тому роботу для себе шукає престижну або модну. Друзів у Фелікса практично немає. Друзями служать для нього ті, від кого воно може отримати вигоду, або ті, хто чекає від нього якої-небудь вигоди. Тому таке пристосуванство навіть важко назвати дружбою.

Жінку вибере собі ту, яка відрізняється від інших і виділяється на загальному тлі. У жінці Фелікса має бути все: краса, розум, відданість, а також повинні бути і матеріальні цінності. Роботу по дому і вихованню дітей він доручає дружині, так як вважає, що у нього самого є справи важливіші.

Доля: Фелікс буквально роздирають суперечки. У ньому відвертість поєднується з замкнутістю, сентиментальність -з жорстокістю, широта душі — зі скупістю. Він працьовитий, дуже наполегливий, упертий, Для досягнення мети він може стати і левом, і лисою. Ім’я Фелікс не цікавить, що про нього говорять люди, головне — перемогти.

Святі: Фелікс Римський (іменини 7 лютого), Фелікс Афінянин (іменини 19 липня).

День Ангела Фелікса

Ім’я Фелікс має латинське походження і походить від латинського «felix», яке має кілька варіантів трактування. По першому варіанту, найпоширенішому, ім’я Фелікс означає «щасливий», «благополучний», «вдалий», «що приносить щастя», «сприятливий», за другим варіантом — «плодоносний», «родючий», «запліднює», по третьому — «благоденствующий», «блаженний», четвертий — «багатий», п’ятий — «милий», «відрадний», «освежительной», «цілющий».

Фелікс Іменини за Церковним Календарем

7 Лютого – Фелікс Римлянин, мч.1 Травня – Фелікс Карельський, прп.4 Вересня – Фелікс, мч.1 Листопада – Фелікс (Филик), сщмч., пресвітер


Залишити відгук