Іменини Теклі — день Ангела Теклі

Текля більшою мірою любить робити тільки те, що пов’язано з її інтересами. Вона може спокуситися професіями, які вимагають осмислення і споглядання (наукові дослідження) або ж пов’язаними з ультрасучасної культурою та модою (журналістика). Вона могла бути в рівній мірі зацікавитися викладанням, творчістю або ж професіями, що вимагають ручної праці. У сімейному житті Текля проявляється себе доброю, привітною господинею. Для неї важливо, щоб все було добре не тільки в неї, але і у друзів і родичів. Танцювати під чужу дудку Текля не буде, тому головою в сім’ї, найчастіше буде саме вона, хоча буде прислухатися до думки коханого чоловіка.

Доля: Власниці цього рідкісного імені дуже своєрідні і часто суперечливі. Вони можуть бути однаково пристрасними і безпристрасним, вітряними і постійними, врівноваженими і запальними. Текля розумна і відповідальна, але з неї буває нелегко.

Святі: Текля Иконийская (іменини 7 жовтня).

День Ангела Теклі

Текля дуже врівноважена і непохитна, досить впевнена в собі, сильна, сувора і навіть трохи груба. Ці риси іноді просто зашкалюють, створюючи образ надто непохитною і байдужою жінки. Вона насправді думає, що серйозність і почуття власної гідності грають найважливішу роль в житті. Хоча глибоко всередині це імпульсивна особистість, і якщо добре постаратися, то можна дізнатися зовсім іншу, приховану від стороннього ока Теклю: наповнену емоціями і почуттями, які під гарячу руку можуть розбити в пух і прах.

Навіть по відношенню до дітей вона холоднокровна і надмірно строга, але так Текля проявляє свою материнську любов. Зате господиня з неї хороша, вона щедро приймає гостей. Текля любить свою сім’ю і чоловіка, але суворі рамки і правила пригнічують і гнітять її. Фекле подобається відчувати себе справжньою жінкою – вільної, бажаною, навіть фатальною.

Для Теклі велике значення має ставлення до неї оточуючих. Вона намагається підтримувати добрі, взаємовигідні відносини з друзями і бути «своєю» для родичів. Чоловік Теклі неодмінно повинен займати хорошу посаду і мати бездоганний авторитет. Текля розумна, дотепна, рішуча, не терпить підганяння, але при певних обставинах може піддаватися чужому впливу. Часто вона живе в якомусь своєму, зрозумілому лише їй світі.

Текля Іменини за Церковним Календарем

19 Червня – Текля Салернская, прмц., дева22 Червня – Текля Персидська, мц.1 Вересня – Текля Газская, мц.19 Вересня – Текля Олександрійська, мц.7 Жовтня – Текля Иконийская, Селевкийская, первомученица3 Грудня – Текля Персидська, мц., дева10 Грудня – Текля, мц.23 Грудня – Фекла (Макушева), вик. /новомуч./


Залишити відгук