Іменини Федота — день Ангела Федота

У зрілому віці Федот дуже впевнений, самостійний. До життя і людської метушні ставиться філософськи, часом навіть скептично, це проявляється в його іронічному гуморі. Тим не менш, Федот дуже доброзичливим і урівноваженим у відносинах з оточуючими, в будь-якому колективі почуває себе впевнено, але лідером стати не прагне. Чоловік з ім’ям Федот часто обирає професію, що вимагає акуратності і зосередженості – годинникар, столяр, палітурник. Не любить марної витрати часу та розмов ні про що, завжди зосереджений на своїй справі, не відволікається на дрібниці.

Для щасливого сімейного життя Федота вирішальне значення має постійність прихильностей і почуттів, що далеко не завжди присутній в його характері. До створення сім’ї ґрунтовно готується, в шлюб вступає досить пізно — раз і назавжди. У будинку дуже любить все робити своїми руками, аж до меблів. Федота не можна назвати гостинний, він віддає перевагу тишу, спокій і затишок в домі. Але завжди радий допомогти сусідам і друзям.

Доля: Федот є відмінним прикладом внутрішньої впевненості та емоційної стабільності. Протягом життя він може розвинути в собі усвідомлення власної неповторності і незвичайна, що негативно позначиться на його особистому житті.

Святі: Св. священномученик Федот (іменини 15 березня).

День Ангела Федота

Слов’янська транскрипція імені Теодор. Ім’я Федот в перекладі з грецької мови означає «богоданний», «відданий, присвячений богам», «даний, подарований». Жіноча форма імені Федот (Теодотос) – Феодота.

Федот Іменини за Церковним Календарем

14 Січня – Федот, мч.4 Березня – Федот (Богдан) Адрианопольский, мч.15 Березня – Федот Киринейский, сповідник, епископ12 Травня – Федот Кизический, мч.31 Травня – Федот Анкирский, мч., корчемник11 Червня – Федот, мч.20 Червня – Федот Анкирский, мч., корчемник17 Липня – Федот Лівійський; Федот Римський, мч.15 Вересня – Федот Кесарійський (Кападокійський), мч.28 Вересня – Федот Маркианопольский (Мизийский), мч.25 Жовтня – Федот, єпископ, Ефесский16 Листопада – Федот, мч.20 Листопада – Федот Анкирский, мч., корчемник; Федот Мелитинский, мч.


Залишити відгук