Іменини Фаїни — день Ангела Фаїни

Чоловіка Фаїна довго не вибирає. Закохується в того чоловіка, який закохався в неї і приділяє їй багато уваги. Ставши дружиною, стає гарною господинею. Вона добре готує, в будинку у неї завжди чистота і порядок, діти завжди ростуть здорові і виховані. Про таку дружину, як Фаїна можна тільки мріяти. Практично все, що вона робить сама, без допомоги чоловіка. Сама по собі добра та чуйна. Відноситься до деяких речей гидливо. Однак з-за того, що весь свій час Фаїна присвячує чоловікові та дітям, то на себе в неї не вистачає часу. Тому часто виглядає не так добре, як їй хотілося б. Після тридцяти років, вона взагалі перестає стежити за зовнішністю, ніж відштовхує чоловіка.

Доля: Фаїна — жива, пристрасна жінка. Обожнює попліткувати. Володіє дивно рухомий енергетикою.

Святі: Фаїна Коринфська (іменини 31 травня).

День Ангела Фаїни

Фаїна — м’яка добра дівчинка, має поступливий характер, не сперечається з-за дрібниць. Чуйна, всім допомагає. Має педагогічні здібності і багато возиться з малюками, які її люблять і слухаються. Добре вчиться. Користується любов’ю друзів, хоча і не піддається їх впливу.

Доросла Фаїна – не вміє придушувати емоції, особливо негативні. Якщо вона стримується, її почуття стають лютіше, неминучий зрив. Фаїна має м’який характер і здається беззахисною перед несправедливістю, заздрістю, підлістю, але насправді зможе постояти за себе. Зазвичай Фаїна зовні схожа на батька, вибуховим характером — на матір. Вона терпляча і добра, за характером — типовий інтроверт, по темпераменту — меланхолік.

У Фаїни дуже розвинена інтуїція, їй притаманне добре дотепність. Якщо Фаїна втрачає почуття гумору і дивиться на світ серйозно, може накоїти дурниць. Звільнивши душу від негативних емоцій, вона уникає непорозумінь з оточуючими, ще більше добрішає. Фаїна, незважаючи на повноту, — енергійна жінка, швидка в рухах. Емоції не дозволяють їй байдуже дивитися на чужі страждання. Вона запалюється від малої іскри, розпікається, часом перетворюючись в одне всепоглинаюче почуття. Фаїна завжди готова прийти на допомогу. Якщо захищає інших, вміє бути твердою і наполегливою.

Фаїна воліє чоловіче суспільство, знайомиться легко, але не поспішає сходитися з чоловіками. Для неї важливо довіру і розуміння. В любові вона ніжна, м’яка, віддається любові. Фаїна зазвичай стає дитячим лікарем, вихователькою або вчителем молодших класах. Захоплюється літературою, часто пише сама. Може також працювати на керівних посадах, в торгівлі, бухгалтером, кухарем, перукарем. Вона прекрасний працівник, віддає справі всі сили. Просувається по службі швидко, хоча не прагне робити кар’єру. Головне для Фаїни — займатися улюбленою справою і робити його відмінно.

Заміж Фаїна виходить один раз, шлюб найчастіше буває вдалий. На розрив відносин йде тільки в разі зради чоловіка. В сім’ї Фаїни багато дітей, вона їх дуже любить, але тримає у надзвичайною суворістю. Фаїна хороша господиня, чудово готує. З радістю приймає гостей. Вільний час проводить з рідними і друзями, багато читає, любить класику.

Фаїна Іменини за Церковним Календарем

31 Травня – Фаїна Анкирская (Коринфський), мц., дева11 Червня – Фаїна


Залишити відгук