Іменини Тадея — день Ангела Тадея

Дорослий Тадей теж завжди шукає пригод на свою голову, але зате він досить витривалий для того, щоб витримати будь-які негаразди, пов’язані з її невгамовними пригодами. Зазвичай володар цього імені подобається людям легкістю на підйом, працьовитістю і добродушністю. У нього багато друзів, але ставиться до них Тадей трохи незалежно, рідко коли відкриваючи свою душу до кінця.

Здатності його розкриваються запізно — після тридцяти років. Зрозуміло, Тадей не без недоліків — він може раптом вибухнути по дурницях і дуже ревнивий. А якщо врахувати, що він до того ж однолюб, то для його обраниці це важкий тягар. Тим не менш Тадей — щасливе ім’я. Тадея відрізняють насамперед велику завзятість і працьовитість. Він постійно щось майструє, вдосконалює, буд. Він не стане, як багато чоловіків, лежати після роботи на дивані з газетою в руках.

Доля: При всій своїй видимій м’якості і добродушність цей чоловік дуже наполегливий у досягненні мети. Величезна працьовитість, бажання постійно розширювати коло знань допомагають йому досягти свого. Тадей живе за принципом: довіряй, але перевіряй.

Святі: Тадей Студит (іменини 11 січня), Апостол Фадей (іменини 2 липня).

День Ангела Тадея

Новозавітне ім’я Тадей імовірно є єврейської передачею грецького імені Теодор, що означає «Дар Бога». За іншою версією воно походить від єврейського кореня thoda, що означає «похвала». Апостол Тадей народився в сирійському місті Едессе. Прийнявши Хрещення у Йордані від Іоанна Хрестителя, апостол Тадей залишився в Палестині. Побачивши Спасителя, він став його учнем, і був обраний до числа 70-ти, яких Ісус послав на проповідь в міста і місцевості. Після вознесіння Спасителя апостол Тадей голосив в Сирії і Месопотамії. Він прийшов в Едессу і навернув до Христа князя Авгаря і жерців. Дійшовши з проповіддю до фінікійського міста Вирита (Бейрута), він заснував там Церкву і там мирно помер у 44-му році.

Тадей Іменини за Церковним Календарем

11 Січня – Тадей Студит, исповедник17 Січня – Тадей, апостол від 70-ти, єпископе, Едесский, Бейрутський (70 ап.)20 Травня – Тадей Степанцминдский, прп.. [один із засновників грузинського чернецтва]4 Червня – Тадей, мч.2 Липня – Юда Яковів (Леввей, Тадей), апостол з 12-ти13 Липня – Юда Яковів (Леввей, Тадей), апостол з 12-ти (12 ап.)3 Вересня – Тадей, апостол від 70-ти, єпископе, Едесский, Бейрутский5 Грудня – Тадей, мч.31 Грудня – Фадей (Успенський), сщмч., архієпископ Тверський /новомуч./


Залишити відгук