7 Сонячний День

Сьомий сонячний день присвячений одному з Амеша–Спента – дарувальнику безсмертя – Амертату. Він є братом–близнюком Ангела попереднього дня Хаурвата. Перемога над смертю, знайдення життя вічного – це те, чого присвячували себе кращі представники людства. Ідея торжества людського духу над тлінній плоттю настільки хвилювала зороастрійців, що навіть знайшла відображення в релігії у вигляді одного з визначальних космічних принципів. «Амертат» на мові Авести означає «безсмертя». Він протегує стихії Рослин, з ним пов’язано уявлення про Великому Світовому Древі – «Древі всіх насіння» – Хаоме. Амертат першим истолок древо Хаоми, сік якого став напоєм безсмертя, дарує надприродні здібності і перемагають смерть. Авестійська Хаома близька індійської Сома, або, як її ще називали, Амріту, а також грецької Амброзії. Це та сама Жива Вода з російських казок, вживання якої відроджує до життя навіть мертві тканини. Амертат і Хаурват втілюють собою містерію близнечного міфу, вони гармонійно доповнюють один одного. Подібно до того, як безсмертний дух нерозривно пов’язаний з тлінним фізичним тілом, так і безсмертний Амертат пов’язаний зі своїм смертним братом Хаурватом. Амертат теж названий суддею. З ним пов’язаний досить великий, довгий текст.

7 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Барисман (або барсман) – пучок гілок, віник, мітла. Барисман – пучок з 7 гілок, а для жінок – з 8, пов’язаних з очищенням, зціленням, цілительством, має магічне значення, зв’язка сили.

Колір: цього дня – золотий, жовтий, білий. Погані – всі темні кольори, особливо поганий колір – коричневий, і всі його відтінки. Одяг повинна бути дуже легкою, намагайтеся не кутатися в цей день.

Камені: Камінь безсмертя, радості, продовження життя, величі – сердолік (червоно–оранжево–золотистий, напівпрозорий, блискучий). Дає багатство, силу, зміцнює фізичний потенціал, нейтралізує негатив, стабілізує організм в цілому. Але все це відбувається досить повільно. У цей день необхідно або купувати, або одягати, або заряджати камінь сердолік.

Зірка: Мерак (бета Великої Ведмедиці) – зірка творців, поетів, співаків, музикантів, творчих діячів, пов’язаних з танцем. Слуги її – Юпітер, Нептун, Венера. Вона пов’язана з релігією, авторитетом, місіонерською діяльністю. Друга зірка безсмертя – Поллукс (бета Близнюків). Служать їй Юпітер, Марс, Прозерпіна. Поллукс – зірка, керуюча перерождениями, що дарує безсмертя. Завдяки цій зірці людина може продовжити своє життя, але тільки в тому випадку, якщо він буде захищати справедливість, буде безстрашним і хоробрим. Як тільки він почне допомагати трусів і негідників, всі його благополуччя відразу зруйнується. Зірка цілителів: Мегрец з Великої Ведмедиці, Рас Альхаг (головна зірка Змієносця). Є ще одна зірка – Кастор. Кастор і Поллукс раніше називалися Хаурват і Амертат. Голова Хаурвата, голова Амертата.

Планета: Плутон.

Щасливі числа: Головне – 49. Другорядні – 7, 13, 56.

Слід прислухатися до поради Адурбада, сина Мараспэнта, який говорив, що в день Амертата – саджай кущі та дерева. Тобто це день, пов’язаний з великими творчими починаннями. День, в який треба робити великі і серйозні справи, втілювати великі проекти, які ви до цього задумали. Цей день доречний лише для тих справ, які заздалегідь продумані. Ретельно вивірені. Впровадження будь-яких довгострокових планів. День просвітлення, коли людині раптом стає ясно, що треба робити на довгий термін. День підходить для будь-яких великих переміщень, мандр. Дуже хороший він також для творчої любові. Дуже цей сприятливий день для зачаття дитини, і взагалі для любовних сполук. Але їх треба проводити тільки при світлі. В темряві – не можна! Тільки при світлі і з відкритими очима!

День життєствердження і великої радості. Слід радіти життю, день хороший для пісень. З піснею по життю крокувати. Більше співайте, навіть якщо у вас немає слуху і голосу, особливо у ванні з гарячою водою. Потрібно гуляти і веселитися. Садити дерева. Сприяє день зміцнення зруйнованого, тобто реставрації пам’яток старовини, ремонтних робіт. В цей день проводиться очищення будинку. Цей день взагалі краще проводити поза домом. День бігу, багато треба бігати, провітрюватися, зміцнювати фізичне тіло. День не сприяє одягання шат. Одягу повинні бути легкими, не можна кутатися в цей день. День сприяє збереженню внутрішнього тепла. В цей день потрібно зосереджуватися на внутрішньому теплі, що тебе зігріває. Погано, коли в цей день мерзнуть.

не Можна: сидіти на одному місці, тим більше – під дахом будинку свого. Не можна стримуватися, потрібно більше спілкуватися з людьми, бути відкритою людиною. Аскеза в 7-й сонячний день абсолютно протипоказана. Ні в якому разі не можна оскверняти рослини (рвати, псувати, писати на деревах слова). Навіть полоти бур’яни не можна. Не можна виробляти і різьблення по дереву. Також не можна пиляти, рубати, різати. Особливо це важливо для літа. Не рвіть листя, не зривайте квіти. Не можна в цей день дарувати квіти, навіть не вами зірвані. Якщо хочете подарувати, принесіть квітка в горщику. М’яти траву, кататися по ній – можна.

А ось тварин – храфстру, нечисть – вбивати можна. Черв’яків, цвілі, комах, тарганів, комарів. Можна і навіть потрібно. Амертату протистоїть Шавар (а він по-різному зображувався – то мухою, то сараною). Ваше завдання – перешкоджати розмноженню прагнуть отримати безсмертя шкідливих тварин. Ми повинні позбавити землю від усяких шкідливих комах. Людина, яка в цей день не винищив комаха, а навіть навпаки, сприяв їх розмноженню, вважається не виконали свою священну завдання. Війська, які ви потрапили – це очисні війська, це зондеркоманда, хімічний захист. Ваше знаряддя – не тільки барисман, але і протигаз, маска.

не Можна бути похмурим в цей день. Цей день не сприяє великим надбанням, великих покупок (меблів, нерухомості). Тільки дрібні покупки. Косметику, брязкальця для дружини. Випити в цей день можна, але не розслаблятися ні в якому разі. Вважається, що навіть потрібно випити в цей день, – це буде перевірка людини на вошивість. Веселитися в цей день потрібно, але не розслабляйтеся, будьте пильні й підозріливі до всіх людей, які вас оточують, всі відстежуйте.

Добру справу в 7 Сонячний День

Викриття зла. Якщо ви народжені в 7–й сонячний день, ваше завдання – зривати маски зі зла, тоді вам буде дарована благодать. Народження і виховання дітей – священний обов’язок кожної людини і добру справу 7–го сонячного дня. Якщо ви не можете народити – виховуйте чужих дітей.

Їжа в 7 Сонячний День

День дуже гарний для всіх злакових, тобто потрібно вживати ячмінь, пшеницю. Хороший для хлібних продуктів, каш, але тільки без молока. Показано салати зі свіжих овочів з рослинним маслом. Фрукти, насіння і горіхи в цей день будуть особливо корисні. Підходить для різних напоїв, для соків, але тільки з м’якоттю. Соки – овочеві. Але взагалі в цей день треба пити вишукані напої, адже день пов’язаний з хаомою. Потрібно не просто випити, а й закусити. Дуже добре випити коктейль. Будь-які об’єднані напої, особливо добре пити їх в підігрітому вигляді. Рекомендується вживання вина. Ритуальна страва дня – рис, зварений на воді, з курагою.

Сни 7 Сонячний День

Добрі – всі сни, пов’язані з рослинами, квітами – це символ процвітання, росту, благополуччя. Хворий, який побачив квіти (особливо розпускаються) у сні – обов’язково одужає. Дуже добре бачити расцветающее поле, поле пшениці. Добре бачити плоди. Особливо добре рвати яблука прямо з дерева – це отримання грошей, достаток, багатство.

Погано – бачити пожухлу траву і зиму. Не дуже добре бачити в цей день тварин у сні. Це – брехня; обман – бачити коней, парнокипытных і непарнокопитних, кататися на них. Бачити дрібних гризунів – злидні, проблеми, негаразди. Навіть собак бачити в цей день – погано, ніяких друзів ви не придбаєте, а швидше за все будете мати настирливі, кармічні проблеми з вашими близькими. Не кажучи вже про кішок – це ворожнеча, розбрат.

Прикмети в 7 Сонячний День

Хороші прикмети пов’язані з фруктами і овочами. Якщо на вас впало яблуко – зробите відкриття, перевернеться ваше життя. Наприклад, вас закидали гнилими помідорами – пішла любов, зів’яли помідори. Це може бути добре? Настали, посковзнулися на кірці, впали… прокинулися – а вас нагородили діамантовою рукою. Все, що пов’язано з фруктами, овочами, гілками – дуже добре. На вас впала гілка, дерево — добре. Напоролися на сук – це хороший знак. Добре, якщо вам в обличчя падають листя, коли багато листя навколо вас. Фрукти – це добробут, успіх, майно. Листя, трава – це знак хорошого известия, удачі.

Гаряча вода у цей день – дуже добре. Добре, якщо ви провалитесь в гарячу воду. Обшпаритися – знак очищення. Якщо відключили гарячу воду в цей день – це погано. Краще, якщо відключать холодну, а йде тільки гаряча. У 6-й день – навпаки, холодна вода. А в 7-й день, якщо у вас проявляється багато гарячої води – це дуже добре. Молодим жінкам – це до заміжжя, до добробуту, до зміцнення, розширення вашої родини. Дуже хороша прикмета – якщо у вас добре горять свічки в цей день. Якщо ви зустрічаєтеся з яскравим світлом, яскравим освітленням, якщо ви знаходите блискучі металеві предмети. Дуже добре в цей день знайти монету. Порвати черевики – це погано – позбутися захисту. Погано, коли раптом перегорає лампочка, раніше говорили – гаситься свічка. Несподівано згасне вогнище – знак смерті когось із ваших близьких. Або несподівано буває замикання тільки у вас в квартирі. Якщо у всьому будинку – це згуба, псування наведена на весь будинок. Чи це смерть, або хвороба, або розорення.

Погана прикмета – зламати палицю. Впасти обличчям в бруд в прямому сенсі. Взагалі впасти – теж погано. Погано обгоріти в цей день на сонці. Вважається, що в цей день бути багато на сонці не можна, хоча день присвячений сонячного світла, але сонячного світла не в прямому сенсі. Якщо сонце нас погано зазначає – ви згораєте – вважається, що людина формаліст, не приділяє увагу духовних проблем. Прищі якщо з’являються в цей день – теж погано, а зуби – добре. Погано, коли щось виступає на шкірі. Це пов’язано з вашої внутрішньої нечистотою і з попередженням про хворобах внутрішніх органів. Вам потрібно більше стежити за своїм здоров’ям і очищатися.

Погано, коли в цей день ви зустрічаєте багато бруду на дорогах. Погано, якщо бруд забризкала вашу одяг з ніг до голови (машина проїхала і обдала вас брудом) – знак безчестя і ганьби. Погано, якщо несподівано зламалася палиця – знак втрати друзів, втрати близьких. Дуже погана прикмета – якщо у вас в будинку з’являється багато храфстры,– вважається, що вони вас виживають з рідного місця. Особливо погано побачити цих храфстр в дорозі – вважайте, що вони не дають вам вирватися з–під своєї залежності, повністю вас поневолили і не дають вам ніякої можливості від них звільнитися.

Тотем – Яструб

Священний птах – білий яструб. Благородна птиця. Інший символ цього дня – символ Живої Води – білий альбатрос. Вибирайте, хто вам ближче по духу. Я вважаю, що це альбатрос, його вважали символом безсмертя, духовного преображення. Зовні: досить величний. Невелика голова, здорове тіло. Витривалість, жилавої. Дуже пильний погляд. Широкий в плечах. Здоровий. Жінка справляє враження міцної, але не товстою. Очі – широко розставлені, гострий погляд, стрілчасті брови. Круглі, невеликі очі; гострий, різкий погляд. Ніс невеликий, але загострений, з горбинкою, з різко вираженими ніздрями. Голова невелика, але широкі плечі, потужний плечовий пояс. Ноги можуть бути дещо коротшим, ніж хотілося б. Дрібні, але запам’ятовуються риси обличчя. Обличчя довгасте, гостре підборіддя. Світле, золотаве волосся, але не м’які, а, навпаки, скуйовджене. Стирчать сторчма, як Сонце посилає промені в різні боки. Зростання завжди невеликого.

Характер: яструб – символ перетворення і безсмертя. Велика гордість, витривалість, поривчастість і пристрасність. Веселість і життєрадісність. Гарний дар переконувати інших. Завжди вони бувають душею компанії, заводія у святкуваннях, весельях. Часто бувають тамадою. Дар «підвішеного язика». Люблять розповідати анекдоти, вигадувати історії, творчі люди. Багата уява. Дуже бадьорий, оптимістичний, сильний, витривалий чоловік. Маса творчих планів, кипуча енергія. Завжди до старості «живчик». Щебече, світиться радістю. Йому не сидиться на місці, не лежиться, але гуляется, сам по собі. Завжди вміють за себе постояти, ніколи не вдаються до насильства, але керуються словом, щоб людей поставити на місце, коли треба. Дуже чесна людина; іноді, коли не треба, може навіть щось ляпнути. Ні хитрості, навіть життєвої. Звідси є вороги, які його не люблять. Терпіти не може брехні. Поривчастий, дуже емоційний. Буває авантюристом, але розважливим. Розважливий авантюрист. Велелюбний, без любові жити не може.

Харизма цього дня нагороджує людей любов’ю, великою кількістю життєвих сил, величезною енергією. Дуже рідко хворіє, швидко поправляється навіть після важких захворювань. Творча харизма. Відсутність страху смерті, нічого не боїться. У нього харизма проявляється саме у величезному запасі життєвих сил. Він повинен виростити своїм прикладом Древо Життя. Він об’єднує навколо себе багатьох людей, є лідером, душею товариства. В особистому житті йому щастить: у нього багато дітей, деяких з яких він знає. Жінки, народжені в цей день, ні в якому разі не повинні робити аборти. Цей день сприяє встановленню контактів з дітьми. Більше спілкуйтеся з ними, діліться з ними своїми творчими планами. Довголіття.

Антитотем – Слепень

Настирливий овод або жалкий слепень, розповсюджує заразу, настирливий. Зовнішність: нахабство, втілення нахабства і наполегливості. На пиці написано, що всі йому винні. Безсовісне особа, відразу в нього хочеться плюнути. Безапеляційний. Жирнуватий, не зовсім жирний. Сальний або масляний вигляд. Часто рудий. З поганими зубами, криво і навскіс стирчать. Настирливий, приязний, липкий до эпилептоидности. Масляность, що переходить у нахабність. Олійна нахабство. Невідступно за вами по п’ятах слід, як паразит, як храфстра. Його можна тільки придушити, вбити одним бавовною, домовитися з ним не можна. Відмовити йому неможливо, інтелігентні методи не впливають на нього. При цьому він дуже боязкий. Одразу відчуває, де можна натиснути, і тисне до кінця, а хто нижче його – того грубіянить, знущається, нахабніє. Послаблення йому давати не можна, з оводом можна боротися тільки коров’ячим хвостом. Він все одно знайде лазівку, де тебе хапнути.

Крайня ступінь злостивості, цілеспрямованості, нахабства, поєднана з слащавістю. Часто такими бувають эпилептоиды. Нахабство, настирливість, страшний цинізм. Він злобен до неприборканих, коли йому треба досягти якоїсь мети. Домігшись свого, він тебе викине як непотріб. У підлості – дуже рішучий. Він буде бити в одну точку, поки не доб’ється свого. Бажання пригнічувати інших у що б то не стало. Часто – це злісний одинак, у нього немає команди, своїх людей. Він нікому не вірить. Сіє хвороби. Дуже жадібний, дуже підступний. Страшно боїться смерті, болю, будь-яких неприємностей. Ворога можна помолитися на три свічки, за його здоров’я – і покарають. Просто для того, щоб його не було поруч. Людині нічого особливого не буде, покарають по заслугах.


Залишити відгук