День Народження 16 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Активні шукачі істини, які народилися 16 серпня, володіють глибоким розумінням своєї долі. Навколишні можуть вважати вас справжньою загадкою із-за властивих вам яскравих протиріч. Ви розумніші і краще освічені, ніж більшість людей, і можете демонструвати нетерпіння, спілкуючись з тими, хто мислить не так швидко. Однак ви щирий ідеаліст і люто боротися за те, у що вірите. Хоча ви любите увага, яку привертає ваша гуманістична діяльність, духовна сторона вашої природи схильна до відокремлених роздумів. Ви можете бути глибоко релігійні в традиційному розумінні або дотримуватися альтернативної системи вірувань, цікавитися містицизмом або окультними науками.

Народжені 16 серпня схильні до всіх форм нав’язливої поведінки. Отже, вони повинні остерігатися зловживань в їжі і питті, в сексуальних зв’язках, а також обмежити надто активні пошуки гострих відчуттів. Їх тендітна психологічна стабільність може бути підірвана зайвої чуттєвістю і високою енергією. Народженим в цей день важко дотримуватися гармонійного стилю життя, який вони вважають рутинним. Мабуть, їм варто переглянути свої звички і змінити режим. Натуральне харчування і легкі фізичні вправи допоможуть їм уникнути багатьох неприємностей. З віком народжені 16 серпня здатні зробити більш здоровий вибір; тим не менш довге життя заради самих себе займає далеко не перше місце в списку їх переваг.

Народжені 16 серпня — справжні сластолюбці, які знають, як домогтися бажаного. Ці люди практично не роблять необдуманих вчинків. У всьому, що вони роблять, є почуття міри, тому вони завжди охоче вступають з ними в контакт. Народжені в цей день живлять значних інтерес та/або схильність до різних форм чуттєвого, включаючи сексуальну насолоду. Керівні аспекти особистості заважають їм погоджуватися з існуванням інших точок зору. У спірних випадках вони будь-яким шляхом будуть домагатися перемоги, не гребуючи навіть тим, щоб знищити своїх супротивників або ворогів.

Знак Зодіаку 16 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до вогненним знакам, які характеризуються наступними якостями: впевненість, привітність, вміння прощати, гармонія, незлобивість.

Планета Управитель: Сонце. Його «дари» Леву — самодостатність, індивідуальність. Планета сприятлива для всіх чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Її Леви можуть подякувати за надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі, а також брак впевненості.

16 серпня свій день народження святкує Лев. Знак Зодіаку наділяє людину приголомшливими якостями. Леви – природжені лідери, відповідальні, сильні, вольові. Вони рішучі, примхливий і самодостатні. При цьому представники знаку можуть бути егоїстичними, надмірно вимогливими. Але їм притаманні й емоційність, чутливість. Народжені 16 серпня Леви більше за інших прагнуть романтики. Емоційна прихильність до близьких, партнеру для них важливіше слави. Але серед представників знаку зустрічаються і переконані холостяки. Для них на першому місці стоять саморозвиток і кар’єра.

Прагнення акумулювати влада в межах свого впливу виражена у тих, хто народився в цей день, більш ніж добре. Коли народжені 16 серпня проявляють себе, для них не існує меж пристойність. Вони природні в своїй поведінці і ніколи не приховують справжніх почуттів. Для них нестерпно страждати в тиші. Як лицедії, народжені в цей день потребують аудиторії, з якою вони можуть розділити свої досвід.

Хоча народжених 16 серпня зазвичай вважають надчуттєвими натурами, вони досить товстошкірі і можуть протистояти фактично будь атаці, розумової чи фізичної. Крім того, вони здатні розтрощити тих, хто ставиться до них ворожо. У деяких випадках помста стає головним аргументом їх вчинків. Якщо народжені 16 серпня підуть негативним шляхом, то їх руйнівна сила неминуче обернеться проти них самих. Народжені в цей день не відрізняються сталістю, то зажигаясь, то остигаючи в своїх прихильностях. Однак постійний пошук гострих відчуттів може спотворити їх особу або довести її до крайнощів. Велику небезпеку для народжених 16 серпня являє втрата здатності насолоджуватися простими радощами і речами, хоча б трохи розходяться з умовностями.

У зв’язку з цим вони можуть поступово втратити контакт зі своєю сім’єю і друзями. Незважаючи на явну схильність до асоціальної поведінки, народжені 16 серпня зазвичай без праці знаходять ту єдину нішу, де їх таланти будуть служити певної суспільної необхідності або колі, в якому вони обертаються. Однак, хоча народжені в цей день і зацікавлені в лідерстві, крісла керівників навряд чи зможуть спокусити їх по-справжньому, так як вони не бажають нести відповідальність за великі групи людей. Їх коник — швидше спокушання і підбурювання, ніж домінування і контроль.

Чоловік Лев — народився 16 Серпня

Чоловіки, c датою народження 16 серпня — можуть похвалитися такими якостями: такий чоловік — веселий, щедрий, організований, грайливий. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 16 Серпня

Жінки, народжені 16 серпня, наділені такими рисами: така жінка добра, екстравагантна, впевнена, відкрита. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 16 Серпня

16 серпня народжуються рішучі і незалежні люди. У них справжній характер Львів — хоробрі, відважні, самовпевнені. Доля нагородила їх міцним здоров’ям і великим запасом життєвої енергії. Завдяки цим рисам характеру вони наполегливо рухаються до досягнення поставлених цілей, забезпечують себе всім необхідним для життя. Вони прагнуть зайняти певне місце в суспільстві, завоювати довіру і повагу. Люди, що з’явилися на світ 16 серпня, дуже люблять сперечатися. Їм обов’язково потрібно довести свою точку зору. Інші думки вони не приймають, вважаючи помилковими. Вони прислухаються тільки до порад тих людей, яких поважають.

Народжені 16 серпня знак зодіаку Лев, не залежать від оцінок оточуючих, адекватно реагують на критику. Їм точно відомо, що вони з себе представляють і що можуть взяти від життя, не витрачають свій час і нерви на порожні слова людей. Леви завжди активно показують свої емоції і почуття. Вони не люблять прикидатися і лестити. Це відкриті і товариські особистості. Завжди показують те, що відчувають. Їм потрібна аудиторія, щоб поділитися почуттями, переживаннями і власними знаннями. Особи вони чутливі, але скривдити себе не дадуть.

Народився 16 серпня знак зодіаку Лев, у всьому легко знайти золоту середину. Якщо вони чогось хочуть, ретельно обмірковують як це отримати. Не намагаються заволодіти всім одночасно. Завдяки цьому мають все, що захочуть. Їм не треба перенапружуватися, так як бажання розумні і посильні. Народжені 16 серпня знак зодіаку Лев, хороші співрозмовники, їм подобається спілкуватися, самотність вони не люблять. В компанії такої людини ніколи не буде нудно. Вони заряджають своєю енергією і позитивом.

В життя цим людям заважає непостійність. Їм важко висловити свої бажання. Ці особи постійно змінюють інтереси і захоплення. Спочатку хочеться одне, потім інше. Вони легко піддаються спокусі і з цим потрібно боротися. Заради власного задоволення і задоволення леви можуть витратити всі свої заощадження. Вони дуже люблять балувати себе. Таких людей можна назвати екстремалами. Вони не проти отримати порцію адреналіну. Їм потрібно навчитися не йти на поводу своїх забаганок, вміти відчувати міру.

Ті, хто народилися 16 жовтня, володіють даром впливати на людей. Це вміння можуть використовувати заради користі. Краще користуватися ним для координації дій у групі, щоб були кращі показники спільної діяльності. Але за інших відповідальність брати не бажають. Готові відповідати тільки за свої вчинки. Зате люблять підбурювати і спокушати інших. Заради людей, які дороги Левам, народжені 16 серпня, готові на все. Вони оточать їх любов’ю і турботою. Це прекрасні супутники життя, чудові батьки. Крім того, їм не загрожує фінансова нестабільність. Вони завжди при грошах.

Любов і Сумісність

У романтичних стосунках ви проявляєте пристрасть, але при цьому складні і націлені робити все так, як хочеться саме вам. Надзвичайно відданий, ви можете бути ревнивим власником. Хоча ви цінуєте свою незалежність, вам складно дати ту ж свободу партнеру.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Доброзичливий чоловік, який має гарні манери, проникливий, дотепний, з відмінним почуттям гумору. Саме так можна охарактеризувати народився 16 серпня. Людині протегує Нептун. Ця планета наділяє його амбітністю, пристрасним темпераментом. Також під заступництвом Нептуна чарівні люди, народжені 16 серпня, легко реалізують самі складні проекти. Таку можливість їм дає вибір інноваційних підходів до роботи.

Народилися 16 серпня допитливі, інтелектуально розвинені. Вони люблять радити, не зазнають несправедливості. Доброзичливі люди часто безоплатно допомагають іншим. І просити їх двічі про це не доводиться. Народжені 16 серпня схильні до ідеалізму. Вони нерідко розчаровуються в людях. Але сила волі допомагає подолати всі життєві негаразди.

Народилися 16 серпня Леви – природжені лідери. Вони прагнуть займати керівні пости, отримувати нагороди, купатися в славі. Леви знаходять своє покликання в спорті, змагальних видах бізнесу. Їм з легкістю підкоряється сфера продажів. Народилися 16 серпня Леви – найкращі у своїх фокус-групах.

Здоров’я і Хвороби

Леви, які народилися 16 серпня, схильні до нав’язливого поведінки. Вони можуть зловживати спиртним, стимуляторами, їжею. Представники знаку люблять екстрим. Медичні ризики Львів пов’язані переважно з цим. Представники знаку можуть страждати від залежностей. Екстремальний спорт і відпочинок збільшують ризик травматизму. Зловживання стимуляторами загрожує психічними, судинними проблемами. Переїдання загрожує ендокринними розладами та ожирінням.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яких Небеса, наділили могутньою життєвою енергією, силою, міцним здоров’ям, довголіттям. Вони сміливі, самостійні, мають завжди свою думку, але не нехтують порадами інших. Уміють слухати і чути, рішення приймають самостійно і практично завжди бувають праві. Це впевнені в собі люди, цілеспрямовані, працьовиті, чесні. У них розвинена інтуїція, вони можуть передбачати події, і це допомагає їм уникнути помилок. Їх люблять і ставляться до них з повагою, прислухаючись до їх мудрих порад. У них багато Друзів і високих покровителів. У них цікава, щаслива, довге життя, наповнена щастям, щастям, успіхом. Народжені в цей день шанують традиції сім’ї, в якій росли. Своїх батьків постійно оточують турботою, увагою, любов’ю. З родичами у них прекрасні, довірчі відносини. У сім’ї атмосфера взаєморозуміння. Вони створюють сім’ю в зрілі роки, коли мають комфортні умови життя. У фінансовій сфері щасливі, досягають у житті великих висот. Успішні бізнесмени, політики, вчені.

Поради Левам, Народженим 16 Серпня

Заміна імпульсивності і впертості цілеспрямованістю, дисциплінованістю допоможе уникнути фатальних помилок, не розгубити корисні зв’язки. При необхідності вчіться перетворювати ваше напруга для користування повсякденними предметами домашнього вжитку. Постарайтеся не спалити їх. Будьте трохи поблажливіше до вашим ворогам — в кінці кінців, вони можуть виявитися корисними для вас. Вкладіть трохи більше енергії в вашу внутрішню духовну життя.


Залишити відгук