Іменини Емілії — день Ангела Емілії

Природженою индивидуалистке категорично не підходить робота в команді, зате анітрохи не бентежать професії, що вимагають особистої відповідальності. Ідеальним рішенням могла б стати медична спеціальність, особливо в області цілительства. Ці жінки дуже красномовні, вміють володіти аудиторією. Приймаючи рішення, часто керуються чудовою інтуїцією, розвиненої на межі екстрасенсорики. Дуже комфортно відчувають себе в бібліотеці або дизайнерської студії.

У шлюбі щаслива: вона сексуальна, дійсно ласкава, правда, іноді надмірно імпульсивно, кілька запальна. Однак вона швидко «гасить» пожежа всередині себе, заспокоюється і посміхається. Значення імені Емілія підказує, що ідеальною парою для неї був би чоловік-флегматик. Люди саме цього складу характеру без зайвих слів розуміють і поважають тимчасову потребу партнера в самоті, також не люблять сварок і цінують взаємна довіра.

Доля: Ім’я Емілі означає предрасположеность до життя подвижника.

Святі: Емілія Кесарийская (іменини 14 січня).

День Ангела Емілії

У даного імені існує кілька версій походження. Згідно з однією з них, значення імені Емілія – «старанна», «сильна», «міцна». За другою версією, ім’я Емілії означає «суперник, суперниця» — саме таким було римське родове ім’я, що існувала багато століть тому. Третя версія говорить про те, що Емілія – жіночий варіант чоловічого імені Эмилиос. Ще за однією версією, ім’я Емілія – це одна з форм жіночого імені Емілі, яка має різні версії походження. Емілі і Емілія взаємозамінні і взаимоупотребляемые імена, але в сучасності кожне з цих імен стало самостійним і вживається незалежно один від одного. Ім’я Емма в японському буддизмі – ім’я володаря царства мертвих, який визначає ступінь гріхів мертвого і міру нею покарання. Ім’я Емілія числиться у православних святцях. Преподобна Емілія Кесарийская відзначає іменини 14 січня.

Емілія Іменини за Церковним Календарем

14 Січня – Емілія Кесарийская (Каппадокийская), прп.


Залишити відгук