Іменини Ельзи — день Ангела Ельзи

Доросла Ельза часто обирає професію екскурсовода, офіціантки, педагога, модельєра, інженера, провізора, актриси, художника-оформлювача. У той же час місце реальної роботи нерідко ніяк не відповідає отриманій спеціальності. Вдома у неї часто живуть кішки, собаки чи інші тварини, до яких вона відчуває саму щиру симпатію. Любить ходити в гості і приймати їх у себе.

Активна ефектна дівчина не відчуває нестачі чоловічої уваги, але це не означає доступність. Домогтися розташування, тим більше зберегти відносини не просто. Прагне керувати чоловіками, при цьому не терпить слабохарактерних, які відчувають матеріальні труднощі представників протилежної статі. Обранець повинен відчувати щирі почуття по відношенню до темпераментної особливе, в іншому випадку неможливо витерпіти часті зміни настрої та примхи. Шанувальників змінює часто, довго знаходиться в пошуку ідеального чоловіка. Обранець повинен подбати про різноманітною розважальною програмою, дівчина не терпить нудьги й пасивного відпочинку.

Доля: В енергетиці Ельзи переважають незалежність, імпульсивність і стримувана пристрасність. Як правило, жінки з цим ім’ям відрізняються дуже чутливим самолюбством, і в цьому немає нічого дивного.

Святі: Єлизавета-чудотворица (іменини 7 травня), Єлисавета Феодорівна (іменини 18 липня), Праведна Єлисавета (іменини 18 вересня).

День Ангела Ельзи

Жіноче ім’я Ельза є варіантом германського імені Єлизавета. Воно означає «почитающая Бога» користується популярністю в багатьох європейських країнах. Гарне ім’я, світле, гарне і надійне. Його спрямованість, як випущена стріла, гостра і гнучка, ковзає і впивається в далеку мету. Воно налаштовує на дієвість і динамізм, прагнення до зміни, на гостре і витончене проникнення. В наш час ім’я, незважаючи на благозвучність, зустрічається досить рідко.

Ельза Іменини за Церковним Календарем

7 Травня – Єлисавета Константинопольська, игумения18 Липня – Єлисавета Феодорівна, Алапаевская, прмц., велика княгиня /новомуч./5 Вересня – Елисавета18 Вересня – Праведна Єлисавета, Палестинська. [мати св. Іоанна Предтечі]4 Листопада – Єлисавета Адрианопольская, мц.31 Грудня – Єлисавета


Залишити відгук