Іменини Ельдара — день Ангела Ельдара

У житті Ельдар схильний покладатися на свій досвід, а не на інтуїцію. Точно так само він більше цінує земні блага, ніж порожні мрії. У кар’єрі здатний досягти саме завдяки незалежності, практичності і здравости оцінок. Роботи Ельдар не боїться, найчастіше вона — головне в його житті. Однак будувати амбітні плани для Ельдара так само властиво, як і віддаватися зухвалим мріям, що може часом загальмувати його просування по службовій драбині.

Ельдар не любить самотності, тому намагається бути в суспільстві. В оточуючих, як і в життєвих ситуаціях, завжди прагне розібратися сам: раціональність, яка спирається на життєвий досвід, допомагає йому правильно оцінювати людей. Сімейне життя Ельдара, як правило, складається благополучно.

Доля: Люди з цим ім’ям володіють досить незалежним характером, вони рідко відчувають прагнення до лідерства і воліють робити свою справу так, щоб нікому нічого не нав’язувати, але і по відношенню до себе не терплять ніякого диктату.

Святі: Мученик Іліодор Магидский (іменини 2 грудня).

День Ангела Ельдара

Ім’я Ельдар з’явилося в двох різних культурах. У Європі ім’я утворилося від давньоскандинавське слів «eldr» (вогонь) і «arr» (воїн), тому його часто перекладають як «вогненний воїн», «воїн вогню». У Данії хлопчика назвуть – Эллар, а ось у Швеції та Ісландії – Ельдаром. Існує також думка, що ім’я Ельдар – це форма грецького імені Іліодор (Хелиодорос), що означає «дар сонця». Народна форма цього імені – Лиодор, а лагідно до володарю цього імені можна звернутися — Илиодорка, Дора, Іля. Якщо дотримуватися цієї версії, то у Ельдара є як католицькі, так і православні іменини.

Ельдар Іменини за Церковним Календарем

22 Червня – Илиодор2 Вересня – Іліодор, мч.11 Жовтня – Іліодор Клавдиопольский, мч.2 Грудня – Іліодор Магидский (Памфилийский), мч.


Залишити відгук