Іменини Євгенії — день Ангела Євгенії

Доросла Євгена втрачає свою дитячу легкість і стає примхливою, впертою, неуживчивой і схильної до образ. З нею вже не можна пожартувати, як раніше, вона бере на свій рахунок і надовго ображається. Також в її характері з’являється деяка конфліктність. Створити конфлікт для неї — справа кількох хвилин. Вибирає собі чоловіка спокійного і стриманого. Такий чоловік зможе компенсувати її непосидючість і емоційність.

Доля: Жінка з таким ім’ям пристрасна, з чудовою уявою і зовсім не знайома з поняттям самообмеження. Зазвичай жінка з таким ім’ям володіє високим інтелектом і прекрасним художнім смаком.

Святі: Євгенія Римська (іменини 6 січня), Євгенія Сербська (іменини 1 серпня).

День Ангела Євгенії

З давньогрецької мови – благородна, жертвующая (приносить у жертву себе). Можливо, що це слов’янський варіант грецького імені Іфігенія – у грецькій міфології дочки царя Агамемнона і Клітемнестри. Євгенія (Женя, у поляків – Геня) з дитинства релігійна, тобто їй цікаві розповіді про потойбічний світ, про святих, про Ісуса Христа і т. д.

Цікаво, що при цьому в неї немає ніякого містичного страху або особливого схиляння перед ними. Женя відноситься до них як до звичайних людей, які живуть іншим життям, в іншому, реальному для них (і для неї світі. І цей світ їй цікавий.

Євгенія може сама придумувати про них свої історії, робити того чи іншого святого героєм казок її власного світу, в якому він допомагає людям, зокрема їй самій, а вона допомагає йому. Таке ставлення до релігії, особливо довірче, Женя пронесе через усе життя. Однак це не завадить їй гостро цікавитися реальним життям – що робиться на вулиці, на річці, хто живе в норі під дубом і т. д.

Вона вічно в синцях, в подряпинах, з обдертими колінами – по деревах вона теж любити лазити зверху адже ліпше й далі видно. Головна проблема вранці – як втекти з дому, причому на цілий день. У школі Женя навчається добре – майже відмінниця (з будь-яких предметів). Вона займається спортом, танцями, в драмгуртку – і скрізь їй треба бути попереду «паровозного диму».

В юності, як не дивно, Женя часто буває сором’язливою. Їй здається, що у неї ноги довші (або коротше), ніж у всіх. Вона не знає, куди подіти руки, які раніше в подряпинах. Незважаючи на те, що вона багато читає, їй деколи складно виразити точно свої думки. Але це буває тільки в перехідний період. У 18-19 років Женя знову на зльоті – займається спортом (парашут, веслування, парус, велосипед), навколо неї натовп шанувальників, які бояться, що вона впаде, розіб’ється, потоне і т. д. В заміжжі Євгенія не завжди щаслива. Найчастіше чоловік намагається приборкати її натуру, вгамувати. Якщо таке «приручення» буде відбуватися обережно, поступово, а головне – без роздратування і шуму, то все буде нормально. В іншому випадку – розпад сім’ї неминучий.

Найбільш сприятливий період життя у Євгенії починається з 35 років. У цей час це впевнена, елегантна (навіть при скромному гардеробі), в міру розважлива, в міру ексцентрична (для шарма) жінка. З неї може вийти хороший спеціаліст, причому будь-якого профілю. Хороших успіхів вона домагається тоді, коли займається улюбленою справою, наприклад медициною, адвокатурою, мистецтвознавством, журналістикою, агрономією, тваринництвом (деякі Євгенії дуже люблять тварин).

На неї завжди можна сміливо покластися. Євгенія не підведе, не обдурить – їй не дозволить цього зробити вроджена, як вже говорилося вище, внутрішня релігійність, в основі якої лежить чітке дотримання десяти заповідей.

Євгенія Іменини за Церковним Календарем

6 Січня – Євгенія Римська, прмц., діва. [подвизавшаяся в чоловічому образі]18 Січня – Євгенія (Доможирова), мц. /новомуч./1 Серпня – Євгенія Сербська, княгиня12 Вересня – Євгенія Сербська, княгиня


Залишити відгук