Іменини Євдокії — день Ангела Євдокії

В ранньому дитинстві Євдокія пустотлива і уперта, матір і бабусю зазвичай не слухається, тільки батька, якого побоюється і поважає. Ця дівчинка легко ображається, вередує, і заспокоїти її важко. Маленька Євдокія дуже допитлива, навіть цікава, їй все треба знати, все побачити. Вона хитра і винахідлива, у цієї дівчинки постійно народжуються якісь ідеї. Євдокія здатна, вчиться легко і з цікавістю, але непосидюща і тому не завжди серед перших. Євдокія — добра, господарська, турботлива, м’яка і поступлива. Вона завжди прагне уникати конфліктів, так як не любить сваритися.

Доля: Євдокія володіє приємною зовнішністю і дуже пишається цим. Євдокія дуже дорожить своєю сім’єю, намагається створити у своєму будинку теплу душевну обстановку.

Святі: Євдокія Илиопольская (іменини 14 березня), Євдокія Московська (іменини 30 травня, 20 липня).

День Ангела Євдокії

Ім’я Євдокія грецького походження. Утворене від імені Эудокиа, що означає «милість». В європейських мовах часто змішується з родинним жіночим ім’ям Євдоксії, що означає «благославная». Парне чоловіче ім’я Євдоким перекладають як «користується доброю славою».

На Русь ім’я прийшло з Візантії разом з християнством. Було широко поширене серед простих станів, але його переінакшили, і воно стало звучати як Овдотья (Авдотья), Евдокея. На Україні і в Білорусії — Явдоха. Також використовувалося і серед вищих станів. У католиків іменини Євдокії відзначають 1 березня. Інші зазначені дати — це православні іменини Євдокії.

Євдокія – самостійна й рішуча жінка. Хоча в житті їй буває дуже важко, вона все ж долає труднощі, добивається свого і взагалі може постояти за себе. Однак часом Євдокія може, як кажуть, «піти в себе», перестати довіряти людям. Це завдає дівчині сильні страждання. Зазвичай у Євдокії є тільки одна подруга, до якої дівчина дуже прив’язана. Євдокія сильно ревнує свою подругу, а будь-які сварки з нею найвідчутніше переживає. Проте, посварившись, дівчина, що носить це ім’я, навряд чи зробить перший крок до примирення.

Євдокія володіє красивим обличчям і фігурою, що робить її дуже привабливою в очах протилежної статі, і вона знає це. Дівчина багато часу приділяє своїй зовнішності, завжди стежить за останніми тенденціями моди. Дівчина з цим ім’ям горда і неприступна, не терпить критики оточуючих. У душі ж вона дуже ранима і обидчива.

Ім’я Євдокія – рідкісне, в повсякденному житті дівчинку частіше звуть Дусею або Дунею, що для дитини може здатися малопривабливим. В результаті, дівчинка або буде соромитися свого рідкісного імені, або, навпаки, буде прагнути підкреслити, маючи на увазі свою незвичайність. І та, й інша крайність однаково погана. Батькам треба буде постаратися привести в рівновагу ці два прагнення, оскільки краще всього, коли почуття впевненості в собі поєднується з потребою в самоствердженні. Допомогти в цьому зможе розвиток в дівчинки почуття гумору і доброї самоіронії.

Євдокії властиві рухливість і добродушність. Якщо ніщо не тривожить душу дівчини, то їй великою мірою властивий оптимізм. Логічність у меншій мірі притаманна Євдокії. Дівчата з цим ім’ям живуть більше серцем, ніж розумом. Євдокія вірить, поки любить. У спілкуванні вона щира і добродушна, володіє непоганим почуттям гумору. Євдокія володіє достатнім запасом міцності і енергійності, щоб досягти успіхів в обраній професії.

Кар’єра, швидше за все, не виявиться перешкодою на шляху до міцним внутрішньородинним відносин. У відносинах жінка, що носить ім’я Євдокія, частіше бере ініціативу на себе. Чоловіків намагається вибрати собі ласкавих, м’яких і податливих. Від відносин чекає повної гармонії, їй потрібно або все, або нічого. Заміж виходить пізно – занадто висока у неї планка. Але зате в сімейному житті Євдокія зазвичай буває щаслива.

Євдокія Іменини за Церковним Календарем

11 Січня – Євдокія (Гусєва), мц. /новомуч./; Євдокія (Назина), мц. /новомуч./5 Лютого – Євдокія (Кузьмінова), прмц., послушниця /новомуч./13 Лютого – Євдоксії Канопская, мц.14 Березня – Євдокія (Архипова), прмц. /новомуч./; Євдокія Илиопольская, прмц., игумения20 Березня – Євдокія (Сініцина), прмц. /новомуч./20 Квітня – Євдокія (Павлова), прмц., послушниця /новомуч./30 Травня – Євдокія (в инокинях Єфросинія) Московська, велика княгиня20 Липня – Євдокія (в инокинях Єфросинія) Московська, велика княгиня17 Серпня – Явдоха (Ія) Римляныня, Персидська, прмц.18 Серпня – Явдоха (Шикова), мц. /новомуч./26 Серпня – Явдоха Константинопольська, царица27 Серпня – Явдоха (Перевозникова), прмц., черниця /новомуч./24 Вересня – Євдокія (Ія) Римляныня, Персидська, прмц.28 Вересня – Євдокія (Ткаченко), прмц., черниця /новомуч./16 Листопада – Євдокія (Сафронова), мц. /новомуч./23 Грудня – Євдокія (Мартишкина), мц. /новомуч./


Залишити відгук