6 Сонячний День

Сьомий сонячний день присвячений одному з Амеша–Спента – Хаурвату – зберігачу цілісності, здоров’я. Хаурвату, якого зображують братом–близнюком Амертата (якому присвячений 7-й сонячний день). Хаурват, чиє ім’я перекладається з авестийского мови як «здоров’я», «цілісність», втілює в собі сили регенерації та відновлення втраченої гармонії. Кожен живий організм – творіння Ахура-Мазди – являє собою гармонійну замкнуту цілісну структуру. Порушення початкової цілісності спричиняє за собою зміни в роботі функціональних систем організму і, як наслідок, – хвороба. Хвороб протистоїть Хаурват – покровитель всіх лікарів і цілителів. Він відкриває для людей, що володіють Хварной, всі комори природи, він же пробуджує приховані резерви організму, примушуючи його в боротьбі з хворобою виходити на новий еволюційний рівень. Оскільки Хаурват належить до числа Амеша-Спента – сімці вищих космічних сутностей в релігії зороастризму, за ним закріплено одне з благих творінь – Вода. Сила саме цієї очищає, живить, відроджує і воссоединяющей стихії, виходить від изеда по імені Хаурват.

6 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Чаша з кришкою, кубок з кришкою. В ідеалі чаша повинна бути срібною, хоча б посріблена, з карбуванням, з вашими символами, ініціалами. З монограмою вашого імені. В чаші наговорюють воду, і вода може стати цілющою. Кришка іноді була завинчивающейся – чаша – термос. Глечик – теж предмет сили.

Колір: Різні відтінки сріблястого. Сріблясто–блакитний колір переливається, блакитно–сизий – це ключовий колір цього дня. Перламутровий колір. Не рекомендуються всі кричущі кольори, які дратують. Не носіть кричущий, червоний, зелений, яскраві кольори – не рекомендується. Чорний колір також не рекомендується.

Камені: Камінь Хаурвата – цілительський камінь – білий нефрит. Дуже рідкісний камінь. Зберігає мир, спокій, рівновагу всередині організму, гомеостаз. Чаша, в яку наливали Хаому, повинна була бути вирізана теж з білого нефриту. Пов’язаний з релігією і водночас з перебудовою усього життя. Носити його можна лише тим, хто хоче повністю змінити своє життя, стати на зовсім новий шлях – духовного вдосконалення. Нефрит поганий для любові, робить з людини страждальця. У медичному відношенні цей камінь пов’язаний із нирками. Цілителям потрібно носити кільце, вирізьблена з білого нефриту, печатку. Одягати його потрібно завжди на мізинець (жінкам – на ліву руку, чоловікам – на праву). Ніякі чорні камені носити не можна, за винятком гагату, особливо не можна носити кварци. Виключається носіння раухтопаза, моріону, димчастого, чорного кварцу, а також кровавика. Кровавик і джеспілітом добре носити в 4-й сонячний день.

Зірка: Зірка цілителів – Фехда (гамма Великої Ведмедиці), 2–ї величини. Служать їй Луна, Сатурн, Марс. Зірка філософів, що дарує людині психологічний хист і дар провидця. Вона забезпечує людині тверде, поступальний розвиток, а також можливість завжди добиватися свого. Вона пов’язана з віщими снами. Лябрум (дельта в сузір’ї Чаша), 3–й величини, безпосередньо присвячена Хаурвату. Пов’язана з силами Юпітера, Нептуна, Плутона. Зірка преображення, дає людині ідеалізм, вищі прагнення, але завжди з прийняттям якогось обітниці. У медичному відношенні це – целительская зірка. І ще одна зірка цілителів, пов’язана з зціленням змученій душі, яка завжди пов’язана з водою, водами, з родиною, з жінками – зірка Рас Альхаг (альфа Змієносця).

Планета: Місяць.

Щасливі числа: 6, 20, а також 51.

У цей день можна пити, як можна більше. Якщо для дня Спэнта-Армаіті – рекомендація «орати землю», то для дня Хаурвата в книге6 Р. Зенера «Вчення магів» написано «в день Хордада, в день Хаурвата, рой канали для зрошення». Це треба розуміти символічно. У цей день треба шукати шлях до серця іншої людини, цей день присвячений любові. Встановлюй взаємозв’язки між людьми, допомагай іншим людям. Вода – символ життя – сприяє розвитку всієї розумної життя в різних її видах. Особлива увага приділялася воді, цілительству, ліків, купівлі ліків та заготівлі їх про запас. День очищаючий і перетворювальний. Так само він пов’язаний з девинацией, з ворожіннями. Дивилися в цей день на воду, іноді за напрямком польоту птахів ворожили: летять на захід, чи на південь – погана прикмета, на північ і схід – хороша прикмета.

Особливу увагу приділяли воді, омовению. Омивалися тричі холодною водою. У цей день – нічого гарячого, тільки холодне. Також треба займатися очищенням вод, ремонтними роботами. День пов’язаний з вірою, релігією, день багатьох контактів. Потрібно поступати по емоціям, за велінням серця, що тобі серце підказує, щось і робити. В цей день не можна напружуватися. Відпочинок, розслаблення, але без буйства і п’яні. Треба шукати людей близьких по духу. День зміцнення здоров’я, робота над фізичним тілом. Тобто в 6-й сонячний день – не напружуйтеся, живіть по чуттю, за натхненням, за емоціями, будьте відкритими, обливайтеся холодною водою, не напружуйте здоров’я. Самотність протипоказано. Будьте нормальною людиною – рийте канали.

День занять з дітьми, присвячуйте цей день дитині. Хаурват – покровитель дітей. Якщо хто не поговорив з дитиною в цей день – цілий місяць не буде знати щастя. Це мирний благодатний день. День гарних обіцянок, можна давати обіцянки, а виконувати на протифазі. Говоріть один одному компліменти. Цукерки даруйте, маленькі приємні речі, прагнете зробити людям приємне. День гарний для гостей. У цей день може статися диво, чудесні явища. Як з Заратуштрою в 6-й сонячний день: він зустрів Амэша-Спентов у райдужному сяйві на березі річки. Це описано в «Заратуштра–намаге». Привели його туди блакитні сойки. В цей день потрібно встановлювати родинні зв’язки і працювати з генеалогією.

не Можна оскверняти воду нічим. «Пити кров» суворо забороняється, червоне вино теж, тільки біле. Не можна бути на самоті. Не можна не спілкуватися з власною дружиною або з іншою жінкою. «Якщо жінка просить, їй не можна відмовити». Бажання жінки в цей день – закон. Не можна підвищувати голос, грубіянити і лаятися. Не можна відмовляти у допомозі хворому людині.

Добру справу в 6 Сонячний День

Милосердя, допомога хворим і немічним. В якості нагороди — і вам будуть допомагати, ставитися з розумінням, милосердям. «Перебування без сумнівів щодо того, що небо і земля і всі блага земного і духовного існування походять від творця Господа Бога» – тобто будь стійким у вірі, і тоді отримаєш цілісність і здоров’я.

Їжа в 6 Сонячний День

Бажано пити, як можна більше, їжа в рідкому стані. Їжу не можна ні в якому разі їсти всухом’ятку. Соки натуральні – пити якомога більше. Їжа повинна бути соковита. Плоди з м’якоттю. Кавуни, дині, виноград. Більше плодів. Сухі продукти – як можна менше. Ритуальна страва цього дня – тетеря (хліб з водою або молоком, солодка). У церкві причащають у вині хлібом – теж з цим пов’язано. Корисно випити вина білого.

Сни 6 Сонячний День

Дуже погано бачити уві сні каламутну воду – до хвороб, рвати зуби – до смерті вашої або когось близького. Погано бути в лісі, заблукати – страхи, втрата пам’яті, погані впливу на вас. Погано бачити вогонь, який є антагоністом води – це маса марних зусиль, сил, витрачених даремно, вас викривають. Вогонь попереджає вас про те, що не треба робити нічого зайвого, і треба ретельно продумувати всі вчинки у вашому житті. Вогонь у цей день — знак обману.

Хороший сон – птиці, особливо якщо ви гладите їх, приручаете птахів – блага вість, ви скоро отримаєте хорошу звістку. Дуже добре бачити себе плаваючим в море – символ допомоги, знак прямого напрямку в житті, удачі; на кораблі, в човні – знак удачі, фортуна, розташування вищих сил. Бачити уві сні чисту воду – знак чистого життя.

Прикмети в 6 Сонячний День

Добре якщо над вами в цей день птахи прокричали, багато птахів, кричущих над вами, особливо, якщо вони, пролітаючи, зачеплять вас крилами, «махнуть срібним крилом тобі». Синички, журавлі, в ідеалі, звичайно, сойки. Але сойок в наших умови зустріти важко. Якщо благі птиці наполегливо над вами кричать – це знак здоров’я, допомоги, зміцнення сім’ї, допомоги друзів. Дуже добре бути в цей день облитим водою. Якщо вас обіллють, ви промокли, потрапили під дощ без парасольки. І чим більше ви промокли, але не спеціально, а випадково – це знак здоров’я, знак звільнення від усяких лих, вода – це знак захисту. Добре промочити ноги. Хтось бере на себе вашу карму. Хто вас залив, той і бере карму. Він взяв на себе ваші гріхи, хтось про вас подбає.

Погано, коли немає води. Раптом воду відключили у цей день. Коли сухість у роті. Це знак, що немає захисту. Знак того, що вам незабаром доведеться платити по лічильнику. Погано, коли б’ється посуд, особливо скло. Посуд б’ється до успіху, але не в 6 сонячний день. Не дай Бог, розбити яку–небудь ємність, вазу. Це знак розорення, хвороби або навіть близької смерті кого–небудь з домочадців. Погано впустити на підлогу каструлю, тарілку, перекинути відро. Погана прикмета цього дня – зустріти кого–небудь з порожніми відрами – це до невдачі. Порожній день, справа, яку ви задумаєте – прогорить. Погано в цей день втрачати кров, будь-яке порушення цілісності свого тіла, порізи, рани – дуже погано. Це зняття з вас захисту і знак псування, зняття магічною захисту і знак лихого ока, знак того, що ви є видобутком астральних вампірів. Погано в цей день навіть просто бачити дуже багато червоного кольору. Навіть, якщо не побачите свою кров – теж поганий знак. Цей день пов’язаний з цілительством, але не з операціями. Будь-які терапевтичні заходи тільки вітаються, а хірургічні способи – не можна. Дуже добре приймати відвари, припарки.

Тотем – Блакитна сойка

Священний птах Хаурвата – БЛАКИТНА СОЙКА, сиза. В одному тексті – журавель, в іншому – блакитна сойка. Будемо дотримуватися того, що це блакитна сойка, священний символ самого Зороастра, який отримав ініціації, посвячення в 6-й сонячний день (26 березня). Зовні: середнього зросту, з досить великою головою. Красива зовнішність, але не дуже запам’ятовується. Він ніби стирає, змиває за собою слід. Потім згадуєш – так, гарний чоловік, а от чим саме красивий ніяк не скажеш. Кучеряве волосся, попелясто–сріблясті тонкі волосся (це Хварна цього дня). Обличчя кругле. Голос тихий, переливчастий, як би дзюркотливий. Мелодійний, заспокійливий голос, без різкості. Сріблястий тембр. Стрункі, не огрядні. Нормальні люди. Симпатичні, але не запам’ятовуються, може бути тому, що у них дрібні риси обличчя. Очі глибоко посаджені. Можливо, з цим днем якось пов’язана Вакшья, адже вона стирає людей. Сойка вважалася очистительницей від усякої скверни, знищує шкідливих комах на полях та в лісах. Вісниця дива. 6-й сонячний день – це день чудесних явищ, очікування дива, чудових прийме. Шукає, та знайде, що очікує, та дочекається.

Характер: трохи дивний, замкнутий. Люди або відчужені від світу, або спрямовані вглиб себе. Їх важко вивести на відвертість, хоча вони, в принципі, люди добрі. Від них не виходить відчуття холоду, навпаки – почуття тепла, відкритості. Але при цьому вони самі в собі, «все в собі». Розмовляють і розкриваються вони тільки у своєму вузькому колі, стають добрими, теплими, милосердними тільки в сім’ї, серед близьких людей. А так їх не дуже–то разговоришь. Дуже мрійливі. Вважається, що якщо з цією людиною відбувається диво, то воно змінює життя людини повністю. Це взагалі день чудес, яких на світі не буває. Як Заратуштра саме в 6-й сонячний день отримав одкровення. Саме 6 сонячний день, 26 березня першого місяця відзначається як одне з великих свят. Ось що таке «рой канали для зрошення» – це ваша духовна місія, щоб по цих каналах йшла духовна вода.

Людина, що тонко відчуває, з тонкими емоціями, часто художня, поетична особистість. Поетичний дар. Ніколи не нав’язують іншим свою волю. Завжди уникають конфліктів. Часто бувають примирителями інших. Чудово, якщо ця людина — лікар. Ідеал для лікаря (особливо для психотерапевта) – народитися в 6-й сонячний день. Це лікар, від одного погляду якого стає легше. Дуже добре народитися співаком, цей день пов’язаний з гарним голосом, цілющий, той голос. Як Орфей – у нього, правда, цілющі звуки, але він і співав. Не любить сваритися, не любить з’ясовувати відносин, впадати в агресію. Їм не властиво платити злом за зло, не злопам’ятні. Діють тільки в пориві натхнення, але можуть бути і одержимі поривом. Це люди, яких веде наитие, все в житті вони роблять по чуттю, за натхненням, за якимось покликом понад. Люди дуже віруючі, щиро віруючі люди. Відкриті та милосердні, але замкнуті перед тими, кого вони відчувають холодними.

Вони відчувають людей, як холодних і теплих. Як трапляється неприємність – відразу замикаються в собі. Йдуть у себе, стають неяскравими, стертими; розкриваються лише перед тими, хто їх зможе побачити. Вислизають від впливу на себе, як би відводить. З’являються і зникають в потрібний момент. З’являються тоді, коли їх веде, і коли вони особливо необхідні іншим. Як невідкладна медична допомога – вони так само потрібні і іншим людям, які до них тягнуться. Характер спокійний, поступливий, смиренний. Часто життя буває малособытийной, але вони до цього і прагнуть, домосіди. Великих змін не хочуть. Людина навіть може справляти на інших враження якогось юродства, відчуженості, він ніби не від світу цього. Часто відчужений погляд, відповідає часто невпопад, як би не слухає. Не прагне комусь сподобатися, хоча, може бути, має для цього великими даними, ніж інші, з яскравою зовнішністю. Головне для них – бути самим собою і зберігати внутрішню рівновагу, допомагати іншим. Вони живуть як би в потоці.

Антитотем – П’явка

Один з найстрашніших храфстр – чорно-зелена П’ЯВКА. Мерзотна, жирна, кровосос-вампір. Зовні: жирний, лискучий, слизький, із зализаними быстрожирнеющими волосинками. Голова велика, шия відсутня, короткі ноги. М’який зовнішньо – весь обтічний, м’який, гладкий, свиноподобный, пиявкоподобный, слизький. Теж раптово з’являється, коли його зовсім не чекаєш. Його одразу можна впізнати по голосу, противно–нудно–гугнявість, каже врастяжечку. Прикидається тихим, милостивих. Вид невинно–милостивий. Але це – маска. Це – Тартюф.

Характер: паразит, лицемір, прикидається благодушним, але це – маска. Сойка прагне зайвих слів не говорити, вони небагатослівні; а п’явки довго говорять: про допомогу людству, про те, який він хороший, як він допомагає людям. Навколо так близько подмазывает. Спекулює святими речами. Ніколи не вірте тим людям, які спекулюють святими речами, які кажуть, що треба бути добрим, які говорять про святих справах. Особливо тихим і пронизливим голосочком, задушевним, пробивають Анахату.

п’явки прагнуть переконати всіх, навязаться до всіх тихо і повільно. Сойки – вони, навпаки, вільні люди, десь навіть пофігісти. Так виходить, що вони допомагають іншим, але не прагнуть навязаться. А п’явки настирливо допомагають. “Дайка я тобі допоможу. – Не треба. – Ні, дай я тобі допоможу, сволота! Не хочеш, значить, не хочеш, негідник – все одно допоможу.» Вміло втираються в довіру і потім висмоктують в тебе останнє. А потім ти вже забуваєш, хто кому винен. Вміють відволікати увагу, потім втираються в довіру, а потім тебе ж і упрягають, і ти їм ж опиняєшся повинен по самі вуха. Вічно плачуться. Вічно вони бідні, тихі, скромні і нещасні люди. «Треба бути добрим, треба відмовлятися від гордині». Такі святоші благодушні, вічно моляться, але щоб усі бачили, як вони це роблять.

Засуджують інших, але тихо. «Треба прощати всіх, Господь усіх прощав, і нам велів»,- але все одно всіх засуджують. Живе, як правило, за чужий рахунок. Змушує всіх танцювати під свою дудку. Обмежує всіх дріб’язково. Дріб’язково–настирливий, всіх розкручує по дрібниці. Знущається тонко, по–садистки, з відстороненим виглядом, тихим і благодушним. Людина в його вустах перетворюється на повного виродка. Причому йому подобається підкреслювати в людині самі бридкі риси. Тонко глумиться, знаходить саму болючу струнку в людині і чіпляється за неї. Вміє вселяти в людях комплекс гріха. Тому–то вони і паразитують на інших, тому що можуть вселити думку людям, що вони – грішники. Серед них багато проповідників. П’явки дуже причепливі люди, прив’язані до тих, кого мучать; люблять здійснювати проповіді.


Залишити відгук